496 Shares 9315 views

Pierwszy znajomy z rodzicami mężczyzny rodzice

Nowe spotkania zawsze ludzie martwić i martwić się, jak chcesz zaprezentować się w dobrym świetle, podobnie jak druga strona, odsetki i pozostawić po wspólnym komunikacie tylko pozytywnych wrażeń i emocji. Szczególnie zrobić dość nerwowy znajomy rodziców z rodzicami Man. Po tym wszystkim, w jaki sposób odbędzie się dialog pomiędzy wszystkimi uczestnikami spotkania zależy od tego jak będzie rozwijać dalsze stosunki. Być może w przyszłości, dziewczyna i facet będzie stworzyć rodzinę. Następnie uniknąć regularne spotkania pomiędzy krewnymi nie będzie działać.


idealny znajomy

Spotkanie to odbywa się tuż po pierwsze znajomość z facetem rodziców i dziewczyna jest zaznajomiony z ulubionych rodzinnej, wiem co to było jak, co im się podoba, a co są uzależnieni. W związku z tym powiedzieć mamie i tacie o nich, że mieli rację. Muszą zdawać sobie sprawę z pasemkami. I w tym samym czasie, myśleć razem, gdzie lepiej iść, jak się zachowywać, co mówić. Nie bój się słuchać opinii swoich starszych. Po tym wszystkim, tylko życzyć Wam wszystkiego najlepszego, chcą, aby ich dziecko, aby być szczęśliwym, nie wiem smutek.

Planowane wprowadzenie rodziców Człowiek z rodzicami dziewczynki? Nie bój się, wszystko będzie w porządku, jeśli można zaplanować wcześniej taktykę zachowania, myślenia nad jej wyglądem. W ogóle, to będzie brać pod uwagę nawet najmniejsze niuanse.

Wybór stroju i makijażu

Niezależnie od miejsca, w którym pierwsze spotkanie rodziców z rodzicami Man, nie noszą krótkie rzeczy: spódnice, sukienki. Być naturalne, nie pretensjonalność. Wymagania obowiązkowe – minimum makijażu.

Jeśli pójdziesz do restauracji lub kawiarni, na lunch lub obiad galowy, długość sukni – do kolan. Jeśli rodzice faceta zapoznał się z dziewczyną i jej rodzina odbywa się w nieformalnej atmosferze, nie przesadzaj z obrazem, będzie łatwiej. Oczywiście, powinno być w porządku, bez względu na to, gdzie odbywa się spotkanie.

taktyka zachowanie

Przestrzegać zasad etykiety. Podczas kolacji, usiąść na miejscu, w którym jesteś proszony o usiąść. Zadzwoń do rodziców faceta po imieniu, tym samym pokazując szacunek i poważanie dla niego. Nie trzeba te „ciocię” lub „Natasza wuja Piotra”. Takie traktowanie jest niedopuszczalne. Ponadto, nie od razu skontaktować się z: Mamo, tato. To okaże się, jak będzie rozwijać swoje relacje z mężczyzną, czy sprawa jest przed ślubem, w ogóle, bez znajomości. Nie kłam i nie wyolbrzymiać swoje mocne strony i osiągnięcia, nie jest fałszywy i celowo ostentacyjny. Sztuczność i oszustwo szybko rozwijać i produkować na rodzinnym ulubionych negatywne wrażenie.

Wskazówki

Zachowywać się naturalnie, należy uważać, aby nie pokazać swoje emocje. Jeśli nie możemy pomóc, ale obawiają się, że przed pójściem do rodziców picia waleriany.

Nawiasem mówiąc, aby nie zawstydzić faceta przed rodzicami, poproś mamę, by nie robić zdjęć podczas beztroskiego dzieciństwa. Na przykład, gdzie poziruete siedzi na garnku, albo leżąc nago na kanapie, i tak dalej. N. zapytać także krewnych nie iść do nostalgicznych wspomnień związanych ze swoim udziałem.

Gadające Punkty

Tak, to jest tutaj, długo oczekiwany wprowadzenie człowiekowi rodziców! Jak się zachować, co powiedzieć, tak, że rozmowa nie była nudna i przeciągnął się i utrzymuje na najwyższym poziomie?

Głównymi tematami rozmowy i zasad:

 • nie pytaj o pierwsze pytanie; Nawiązując do ulubionych rodzinnej, unikać zadawania pytań, stawiających w niezręcznej sytuacji;
 • nie chwalić wnętrza i meble z mieszkania / domu / ogrodzie, nadmierne pochlebstwo nieistotne (pod warunkiem, że jesteś dobry w dekoracji i aranżacji mieszkań, może wyjaśnić coś do zaoferowania);
 • uciążliwe i niechciane uwaga i troska mieć negatywny wpływ na ogólne wrażenie o tobie jako osobie;
 • Mama Man pierwszy uśmiech, aby jej komplement, uśmiech w tym samym czasie musi być szczery i dobroduszny;

Tematy dla komunikacji, wybrać neutralny, spróbuj nawiązać kontakt między rodzicami. Znaleźć wspólną płaszczyznę, nawet jeśli rodzina radykalnie przeciwny zarówno poglądami i ich sposobu życia. Powiedzmy, że mama i tata Man – z kraju, zwykłych ludzi, a rodzime dziewczęta – w „śmietanki towarzyskiej”, mieszkańcy miast, by tak rzec, inteligencji. Wspólne między nimi – zero przecinek zero procent. Ale musimy jakoś połączyć je, aby trzymać się razem. Co pomoże? Oczywiście, że jesteś – ich dzieci! Być może rodzice pamiętać śmieszne zabawne historie związane z Twoim wychowaniu albo starszym, niech podzielić się swoimi przemyśleniami na temat swojej przyszłości razem i plany dla wnuków. Wtedy nawet nie zauważyć, jak ten czas leci miłość, i nie czuć napięcie i niewygodne.

Chwalić ich domu i dzielić tym, co oni są wspaniałe, że ich miłość i szacunek. Będą podwójnie zadowolony, że dziecko tak należy do nich i jest dumna z mamy i taty.

To nie jest konieczne!

Że nadszedł dzień, kiedy odbywa znajomość z rodzicami faceta. Porady, które powinny być przestrzegane, aby unieważnić wszystkie przykre chwile są przedstawione poniżej.

Czego nie robić przy spotkaniu młodych:

 • nie kłócić i nie dowiedzieć się relacji;
 • Nie pokazuj nadmierną miłość do siebie nawzajem;
 • nie skarcić lub krytykować kogoś bliskiego lub ukochanego;
 • nie zawierają braków siebie;
 • Nie trzeba do końca całowanie lub przytulanie, rodzice i tak zrozumieć, że kochasz i jesteś kochany;
 • w każdym razie, nie jest za późno na spotkanie, to nie jest właściwe i wprowadzi Cię w złym świetle! Punktualność – przede wszystkim starają się przyjść 10 minut przed wyznaczonym czasie.

prezenty

Prezenty – gwarancja, że wprowadzenie rodziców z rodzicami Man dniach dobroduszny i przyjemnej nucie. Ale istnieją zasady, których należy przestrzegać, wręczając prezent:

 • kwiaty – uniwersalny prezent zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, po prostu pamiętać, że bukiety są różne;
 • nie dają drogi prezent, tak że rodzice nie czuć się zakłopotany;
 • niekoniecznie dając prezenty dla obu stron (i ich doradcy, a jego mama i tata), zasada ta działa perfekcyjnie, ponieważ wszyscy krewni będą zadowoleni, że nie zapominać, że wszyscy zwracali uwagę.

Najważniejszą rzeczą – uważając, co jest widoczne nawet w bibeloty, drobiazgi. Zaskocz swoich rodziców, przyjemne emocje na spotkaniu stworzy przyjazną atmosferę. Zabierając ze sobą butelkę dobrego wina, pod warunkiem, że wszyscy rodzimy spożywania napojów alkoholowych. Jeśli znajomość odbywa się w nieformalnej atmosferze, na piknik, zrobić grilla, kupić wysokiej jakości piwa, i to jest możliwe i coś mocniejszego, a komunikacja będzie szybko skorygowane.

wniosek

Niech znajomy rodziców z rodzicami Man będzie punktem wyjścia w swojej relacji, że wzrośnie do ślubu, a następnie w beztroskiego rodzinnej sielanki! Nie bój się, że może nie 100% jak mama i tata kochał. Nie rozpaczaj, ponieważ wszyscy ludzie są różni, z ich dziwactw i „karaluchy w głowie.” Najważniejszą rzeczą – to jak się czujesz o siebie, swoje uczucia, miłość i wzajemne zaufanie. Rodzice, zarówno dziewczęta i młodzi docenią, że para nie jest doskonały, a co jeszcze jest potrzebne? Dzieci, aby być szczęśliwym. A może, to pierwsze spotkanie będzie oznaczać utworzenie silnego, dużego i przyjazny rodzinie, która zawsze będzie panować śmiech, uprzejmość, komfort i radość!