370 Shares 3051 views

Pielęgniarka z „Silent Hill”: opis potwora, cosplay pomysł

Silent Hill – w dosłownym tłumaczeniu na język rosyjski „Silent Hill”, fikcyjnym mieście duchów, co stanowi około wycofanego tytułowego horroru. Warto zauważyć, że obraz ruch powstał na podstawie popularnej gry komputerowej. Film był niesamowity sukces w kasie na całym świecie. Później jego sequel został nakręcony – Silent Hill 2. Interes publiczny w tym niezwykłym świecie koszmarów nie blakną, a dziś wielu fanów filmu szczególnie przyciągają i zachwycają unikalne potwory. To nie jest kolejny film o wampirach i zombie, postacie przerażające są unikalne i nie podobny do pokazanego w innych filmach, które jest tylko pielęgniarka z „Silent Hill”!


Opis potwór

Oryginalna nazwa tej postaci – Dark Nurse Pielęgniarka lub Lalek. Z daleka wyglądają jak te stworzenia najzwyklejszych pielęgniarek. Ale coraz bliżej, można zauważyć, że ich ubrania poplamione błotem i krwią, a jego twarz była pokryta bandażami. W stanie stacjonarnym, znaki te są zamrożone w nienaturalnych pozycjach. Jednak konieczne jest, aby zbliżyć je bardzo blisko – i rozpocząć prawdziwy koszmar. Uważa się, że pielęgniarka z „Silent Hill” jest ślepy albo mają bardzo słaby wzrok, ale doskonałe wykrywa ruch. W rękach potworów skalpele, noże i kawałków rur. Ponieważ istoty te pojawiają się zwykle w liczbie mnogiej, aby uciec, gdy ich atak jest trudne. Jednak, mimo straszliwego wyglądu, nie bez pewnych dziwnych pielęgniarek i seksualności. Mają szczupłą sylwetkę i krótka szata z głębokim dekoltem podkreślić wszystkie zalety.

Cosplay: pomysły i wskazówki

Sinister i atrakcyjny wizerunek potworów jak wielu fanów filmu i tych, którzy widzieli go przynajmniej raz. Pielęgniarka z „Silent Hill” – to jeden z najbardziej popularnych znaków cosplay. Kombinezon na podstawie tego filmu nie pozwoli przejść niezauważone w każdym razie. Właściwe, że obraz będzie na spotkaniach fanów filmu i świata gry Silent Hill, festiwali cosplay, Halloween. Najlepszy ze wszystkich, strój i akcesoria, że postać nie jest trudno stworzyć w domu. Jak zrobić kostium pielęgniarki z „Silent Hill” własnymi rękami? Aby go dopasować białą suknię medycznej sklepie odzieży roboczej lub uszyte przez siebie (może być zastąpiony przez jednego koloru krótka sukienka). Co najważniejsze – jakościowo plamić tkaniny główną farbę odzież symulujący krew i brud. A także nie zapomnij zrobić maskę. Do jego produkcji, trzeba będzie kilka pakietów bandaże i niektóre związane z nimi materiały.

Jak zrobić maskę z rąk?

Bandaże na twarzy, pielęgniarka z Silent Hill już dawno stracił swoją sterylność i oryginalnego biel. Aby osiągnąć ten efekt, moczyć w kawie lub herbacie i suche. Teraz jest czas, aby zrobić fundament. Można użyć gotowych maskę, która całkowicie zakrywa twarz. Więcej opcji twórczy – sprawiają, że własne ręce w papier-mâché. Znaleźć odpowiednią podstawę i wykonać maskę pokrywającą powierzchnię z brodą do szyjki w sposób nasadki. Papier-mache wysycha w ciągu jednego dnia. Następnie można zrobić otwory na oczy i usta i zacząć trzymać bandaże. Zrealizowane ukryj dziury w zasłonach. Końcowy etap – chwytania pojedynczych plam z krwi i brudu na powierzchni maski.

Wizerunek pielęgniarki z „Silent Hill”: ważne dane

Bardziej realistyczny rysunek pojawia się po dodaniu odrobiny makijażu. Pamiętacie film lub grę komputerową – na odsłoniętych częściach ciała potworów widoczne niebieskie żyłki i widoczne siniaki, plamy krwi i brudu. Używaj wysokiej jakości profesjonalny makijaż lub farbą odporną na sztuki ciała. Pielęgniarka z „Silent Hill” mieć broń – podnieś tępy nóż lub przerażającego spojrzenie na starą zardzewiałą rurę.