308 Shares 5861 views

grupa Sergey Selyunin i „Wyjście”

Dziś pokażemy, kto jest Sergey Selyunin. Biografia tego człowieka i najważniejszych dokonań twórczych są opisane poniżej. Sergey urodził się w 1958 roku, 2 marca w Tallinie. Mówimy o muzyk rockowy, autor muzyki i piosenek liderów „Exit”. Znany jako jego brata Andrzeja – „! Nate” dawny klawiszowiec.


biografia

Selyunin Sergey Gennadevich rozpoczęła się w latach 1970, pisanie piosenek, w czasie studiów na Uniwersytecie w Leningradzie. Brał udział w kilku zespołach rockowych: „uczeń. Archiwistów” „Gulliver”, „BCA”?

tworzenie

Grupa „Exit” w początkach którego stanął Siergiej Selyunin, zadebiutowała w 1982 roku w klubie rockowym Leningrad. I to był wspólny koncert z „Kraju Games” i „Cinema”. W tym samym roku zadebiutował rejestrator taśma została nagrana w lecie pod nazwą „Brat Izajasza.” Potem były trochę więcej pracy.

Sergey Selyunin przeniósł się do Moskwy. Tam, w 1988 roku, nowy skład ich „drodze” została zmontowana. W ciągu zaledwie dwóch lat, grupa była odwiedzana przez wielu muzyków i został wydany ponad dwadzieścia albumów akustycznych i elektrycznych. „Akwarium” współpracował z muzykami w 1989 roku. W rezultacie wspólna płyta została wydana. Prezentacje często uczestniczy Peter Akimov – wiolonczelista.

W 1994 roku w ramach projektu „zero” artystów Siergiej pracowali nad nagraniem albumu „Do You Remember” Gleb Salnikov. W przypadku braku zewnętrznego ogromnym sukcesem kreatywności naszego bohatera znaleźć swoją kochającą publiczność. Jego utwory są wykonywane przez innych artystów, w szczególności Olgoy Arefevoy.

Dyskografia

Sergey Selyunin większość albumy opublikowane we współpracy z etykietą zatytułowanym „Branża Wydajność”. Zarządza projekt Oleg Kovriga. W 1982 roku pojawił się album „Brat Izajasza.” To opublikował „The ciągłość prostych rzeczy” w 1990 roku. "Nie mogę przyjść" i "Year of the Goat" album został wydany w 1991 roku. W 1994 roku pojawił się album "No Exit".

Od 1994 do 1996 roku pracował w kolekcji „koncertów dom”. W 1996 roku nie było „popularne psychoanaliza”. Przyjechaliśmy albumy „The Club Rock” i „wybryki” w 1997 roku. W 1999 roku ukazał się album „Dwa lata przed końcem”. "Red Album" został wydany w 2002 roku. 2005 ma przyjemność fanom naszego bohatera i publikację zbiór najlepszych nowej pracy zatytułowanej „Nadal nie mogę przeboleć.” Album „Szczelina” został wydany w 2006 roku. W 2010 roku okazało się płytę „pół martwy”.

Oto lista wspólnych albumów muzyk i kolekcjach. Należą do nich "Govnorok", "dojrzały nonsens", "Rosyjski rock Zoo", "Ty mnie zaprosił do marihuany", "R3", "Pieśni Aleksandra Laertskogo".

grupa

Sergey Selyunin jest niekwestionowanym liderem i autorem piosenek z „exit”. Więc pomówmy o tej grupie więcej. Rosyjski projekt muzyków rockowych grać, nie ograniczając się do wszelkich granic stylistycznych. Funkcja tworzenia naszego bohatera można uznać fakt, że jego utwory są brzmiał za każdym razem w inny sposób, w oparciu o to, co jest obecne narzędzia w studiu lub na scenie w pewnym momencie. Fani i krytycy twierdzą, że lider oryginalnym stylu, więc możemy mówić o grupie jako oryginalne zjawisko na scenie krajowej.

Pierwszy skład był następujący: Władimir Zacharow, Yuri dyszla Andrey Zabludovsky Mihail Bruk, Alexander Andreev, Sergey Selyunin. Pierwsza płyta składała się głównie lirycznych kompozycji. Praca została wykonana w wersji akustycznej, w oparciu o ustalone zasady „piosenkarka i kilku przyjaciół.” Takie podejście było charakterystyczne dla wielu grup raz na początku ich twórczego rozwoju. Należy zauważyć, że ta praca jest wliczony piosenek, które stały się hity grupy i Sergey Selyunin wykonują swoje koncerty: „Brat Isaiah” „wandalizmu”, „popołudniową drzemkę”, „dziwni ludzie”

Wkrótce ze składu zespołu zaczęła mieć problemy. Od koncertów musiałem wziąć wolne. Selyunin połączone z drugą częścią Aleksandrom Davydovym, Mihailom Brukom i Aleksandrom Andreevym. Jednak tragedia. Brooke zmarł nagle, a później opuścił ten świat Davydov.

Następnym zadaniem było Andreev i album selyunin „Ja, ty i Mu-Mu”, nagrany w ewidencji, klucz „Brat Izajasza”. Następny był „11. piętrze” – pierwszy eksperyment w energię elektryczną. Wadami są amatorskie jakość albumu. Praca ta, z wyjątkiem dwóch kompozycji, składa się z dwóch pierwszych zbiorów piosenek w przetwarzaniu energii.

Teraz, gdy wiesz, kto jest Sergey Selyunin. Zdjęcie muzyk przywiązany do tego materiału.