174 Shares 1163 views

Zharkov Aleksey: biografia, filmografia

Wszyscy pamiętamy i kochamy filmy zrealizowane podczas kina radzieckiego. I to jest zrozumiałe. Miły, szczery, prawdomówny, uczą nas uczciwie pracować i żyć w zgodzie z innymi, aby przestrzegać swoich starszych, być lojalny wobec swojego kraju. Trzeba też wspomnieć wielkiego radzieckiego aktora, utalentowanych i oddanych do ich zawodu. Wiele z nich jest aktywnie zaangażowany w walkach w czasie II wojny światowej służył w armii radzieckiej. Inne urodziły się po nim. Są one w pełni odczuwalne na sam wie tragedię okresie powojennym doświadczyliśmy wiele nędzy i niedostatku. Ale mimo to publiczność odbywa się ciepłem swoich sercach, nazywając nas żyć, kochać się nawzajem, aby być wiernym swoim ideałom, zasad. Zharkov Aleksey – żywym przykładem artysty.


Powojenny dzieciństwo

Nasz bohater urodził się w 1948 roku na przedmieściach Moskwy. Biografia Alekseya Zharkova mówi nam o tym, jak żyć naszych rodaków w tych trudnych czasach. Ile trudności musieli znosić. Ale to nie może złamać witalność i pracowitość ludzi. Powinniśmy zdecydowanie się od nich uczyć.

Większość ludzi żyło się skromnie. Rodziny wydają się mieć wiele dzieci. I aktor Zharkov Aleksey urodził się w takiej rodzinie. Wszystko w nim, od najmniejszych do najstarszych, jak ich siły działały. Każdy członek rodziny miał swoje obowiązki. Od wczesnego dzieciństwa, dzieci uczą się pracować najlepiej, jak mogli, na czarno. I ten zwyczaj pozostał u ludzi przez całe życie, pomagając im zawsze.

Obdarzony od dzieciństwa

Żyliśmy razem, wszystko razem. Starsze pokolenie, babcia, rodzice i wszystkie dzieci. Skromne małe mieszkanie na obrzeżach Moskwy był ich wspólny dom. Warto zauważyć, że wszystkie meble w nim powstał głowa rodziny, stolarz i były członek działań wojskowych. Że ojciec zauważył kiedyś, że jego syn ma skłonności twórcze, marzenia o sztuce. A kiedy rodzice kupili mu prawdziwy instrument muzyczny, na akordeonie. Ponadto, z własnej inicjatywy aktor w młodości uczęszczał rysowanie okręgu, czasem ta umiejętność pomógł mu zarobić dodatkowe pieniądze. Jeden brat Aleksiej zabrał go do kręgu działania. Następnie miłość tej formy sztuki stały się śmiertelne. Było to jego dzieło życia.

Niewiele wiadomo trzydziestu lat

Po ukończeniu Moskiewskiej Szkoły Sztuki Teatralnej na przebieg A. M. Kareva, Zharkov Aleksey długo służył w teatrze. Yermolova (od 1971 do 1988 i od 2000 do 2012 roku). Aw latach 1988-2000 odległych był aktorem z Moskiewskiego Teatru Artystycznego. A. P. Chehova.

Niewiele osób wie, ale Zharkov Aleksey Dmitriewicz odegrała ponad 100 ról w teatrze i kinie. On jest teraz Ludowy Artysta Rosji. Nasz bohater jest całkiem uzasadnione ten honorowy tytuł. Bezsporny dowód – filmy, w których grał. Są one nadal popularne widzów. Oni są kochani przez zarówno starszego pokolenia i młodzieży. Aktor postawił wszystko z siebie w jego postaci, nadając im wyjątkowy smak. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że aktywnie działać w filmach Zharkov Aleksey rozpoczęła się dopiero trzydzieści lat.

Filmy wszech czasów

Już w 1987 roku ukazał się film „Ten Little Indians”. Następnie miał ogromną popularnością. Uwikłany kryminał z niezrównaną wydajność aktorów zrobić ponownie widzowie, aby powrócić do oglądania filmu. Oraz filmy "Torpedo" (1983) oraz "My Friend Ivan Lapshin" (1984) stał klasykę kina. To, oczywiście, nie jest to zasługa naszego bohatera. Zharkov Aleksey Dmitriewicz grał w tych kluczowych postaci, typowe dla tego czasu. Film „Zaginiony na Syberii”, nakręcony w 1990 roku, stał się prawdziwą sensacją. Wypuścił publiczność, mówiąc twardy i bezkompromisowy o los ludzi dotkniętych w taki czy inny sposób gułagu. W tym obrazie, miłość i śmierć idą w parze, nazywając żyć. Scary zdjęcia, widoczne cudzoziemca, Anglik, stało się przygnębiające. Tylko miłość prostej kobiety pomaga mu odzyskać chęć do życia. Ten obraz trafił w gusta wielu.

Nie ma o czym myśleć

Nie wspominając już o takich filmów jak „batalionu karnego”, nakręcony w 2004 roku. W filmie twórcy starali się pokazać, jak trudno było w tych strasznych czasach. Ludzie, których los przyniósł ze sobą w tych częściach, nie miał wyboru: zginąć lub życia. Tylko umrzeć. Na rozkaz Stalina Iosifa Vissarionovicha tylko z ich krwi mogli odpokutować za ojczyznę. Czasami w tych samych szeregach były nałogowy skrupułów przestępców i naukowcy są w błędzie. Wszystkie one są tak różne, z woli losu znaleźli się razem. Obaj chcieli żyć. Publiczność wziął ten kontrowersyjny film. Po tym wszystkim, w 2004 roku, to wciąż żyje świadkami tych strasznych wydarzeń. I czasami miał własne zdanie na temat ostatnich wydarzeń.

Aktor Zharkov Aleksey wystąpił w takich kontrowersyjnych filmów, jak „Kto powinien. I – Wybaczam wszystko” Jest to obraz-farsa, komedia. Mówi nam, że czasami człowiek chce odpocząć, on potrzebuje przerwy i zrozumienia. Scoot wokół koła, rozwiązanie niekończących się problemów i spraw. Wszystko to sprawia, że jesteśmy na żywo, rozpraszające z głównego. A złe warunki życia i brak normalnych zarobków tylko pogorszyć sytuację. To wszystko doprowadziło do naśladowania swojego bohatera obrazu pogrzeb.

Alexey Zharkov, którego filmy są tak różne, zawsze przynosi jakiegokolwiek smaku obrazu i charakterystyczny styl. Tak zaczął się ostry i przestępczości serię featuring bohatera tego artykułu. Jego nazwa «Zetta Group”. Został usunięty w 2007 roku. Opowiadanie opowiada o strasznej sytuacji. Według fabuły żadnej niewinnych ludzi wzięto zakładników. Skomplikowana i zawiła fabuła trzyma widzów w napięciu. Główny bohater jest zmuszony do walki o ich zasadach, ryzykując życie jego głowy i towarzyszy.

Musi być w stanie być szczęśliwy

Alexey Zharkov, którego filmy jesteśmy tak kochał, żył długie i trudne życie. Teraz jest coraz spoczywa na daczy pod Moskwą. On naprawdę ma coś do dumy. Obok niego był zawsze jego wierna żona, prawdziwym wielbicielem jego talentu. W przeszłości była stewardesa, a później – gospodynią domową. Żona dała mu dwójkę wspaniałych dzieci. Alexey Zharkov, którego życie osobiste rozwinęła się pomyślnie, w jego własnych słów, zawsze był w stanie być szczęśliwy. On, podobnie jak wielu urodzonych po wojnie, doceniam fakt, że nie był w stanie cieszyć się małe. Że powinniśmy uczyć się od niego. Z tym stwierdzeniem, oczywiście, zgadzam się i jego dzieci. Mają również znalazły swoje miejsce w życiu. Zharkov Aleksey, którego syn pracuje w prokuraturze, jest dumny ze swojej rodziny. Jego córka poszedł śladami ojca działając zawodu.

zamiast wniosku

Jeśli nie wyglądać obraz tego wspaniałego i utalentowanego aktora, należy zwrócić uwagę na nich. Nie pożałujesz! Będą zrobić wrażenie na ciebie, sprawi, że dużo myśleć.