616 Shares 6628 views

Tseytlina Ulyana: biografia i życie osobiste

Obecnie coś takiego jak „towarzystwa”, absolutnie nikt nie jest mylące i jest traktowane albo jako zawodu lub rodzaju działalności. Wydaje się, że propagacja dużą skalę tej definicji nie grał dobrze. W tej chwili, wśród elit już obejmują proste przechowywane kobiet, regularnie występując w świeckim społeczeństwie, ale nie tworzy go.

Cóż, jeśli spojrzeć głębiej, partie gwiazdowe zawdzięczają swoje istnienie to oni, przedstawiciele „złotej młodzieży”. Bez jego istnienia, nie byłby czymś więcej niż zwykłym spotkaniu interesy, innymi słowy jest nazywany „Strony”. W rzeczywistości, to jest oddzielna i gromadzenie bogatych rosyjskich gwiazd show biznesu i oligarchów dzieci do czasu, kiedy to skutecznie nie wydaje Tseytlina Ulyana – oczywiście, tylko prawdziwe ekonomista, który zna swoją wartość. Nazwano Uncrowned królową, a także opisy elity świata.

trochę biografia

Ulyana Tseytlina, biografia, która pochodzi z Petersburga, zainteresował wielu. Rodzina intelektualistów, który urodził się w 1968 roku, 17 listopada, dziewczynka, składała się z ojca Anatolija – utalentowany artysta – i matka, służył jako redaktor popularnej publikacji Akademii Nauk. Juliana był szkolony w szkole, pracy na Uniwersytecie Sztuki. Po zakończeniu nim trafiła do instytucji nazwany Sierowa. W swoich młodszych lat, Uliana współpracował z domem Leningradzie modeli, a więcej niż raz widać na pierwszych stronach magazynu „Fashion”.

czarujący wygląd

W czasie, gdy Ulyana Tseytlina dość niespodziewanie weszła do elitarnego świata Moskwie, czeska społeczeństwo był zaskoczony, zafascynowany i plan był pod wpływem hipnozy. Nie, nie ze względu na wygląd na pewno zadbana, ale nie spektakularne blondynka, a od tajemniczego zachowania.

Muszę powiedzieć, że Ulyana Tseytlina wiek nie zataił. Lady i nie ma na celu konkurowania z młodych modeli, którzy towarzyszą bogatych mężczyzn z nadziewane torebce. Ona od razu był w stanie pokazać swoją wyższość nad nimi doskonale przyjęty i wykonany obraz. Nakładające oligarchowie potrzebowała dziewczyna skórkę i Ulyana bez trudu zapewniła im układanki, tak jak prawdziwy orientalne piękno, które w ogromnej liczbie testów stajennych kolorze. Dla mężczyzn, to właśnie to, spójrz gdzie chcesz wygrać, ale do poszukiwania jej korzyść. Najciekawsze jest to, że bogaci panowie zainteresowani takimi grze.

Nastawienie do życia za granicą

W czasie, gdy wiele osób myśli o tym, jak poruszać się za granicą, Tseytlina Ulyana ocenie oka spojrzał na realiach życia w Rosji, jak wiedziała życie oceanu. Harmonijny kompleks niezwykłe i nazwisko wraz z pozwoleniem na pobyt w Australii (Juliana przyszedł z „zielonego kontynentu”) nieumyślnie spowodował niezdrowe zainteresowanie nią i skandaliczny osobowość stale zwiększać dodając świeżego intrygi. Ulyana Tseytlina, którego biografia jest stale uzupełniana o nowe fakty i przypuszczenia świeckich kronikarzy, nigdy nie został pozbawiony uwagę. Jego główną i wyjątkową rolę w życiu „Miss X”, zagrała, nie bez talentu, i bardzo zainspirował.

Plotki o tajemniczej Ulyana

Wszystko idealne połączenie korb, a co najważniejsze, że czasu zajęło minimum. Coś, co inni przez lata, Uliana zrobiła w ciągu zaledwie miesiąca. Ona mieszka w luksusowej rezydencji, który znajdował się na rubla, odwiedził najbardziej eleganckie restauracje, a stał się właścicielem najdroższych kolekcji torebek damskich znane marki Hermes. Akcesoria spółek robią tylko na zamówienie, a następnie, biorąc pod uwagę, jeśli klient ma co najmniej dziesięć tysięcy dolarów. W Rosji, centrum stało się popularne powiedzenie, że ubóstwo pojawia się w momencie, gdy pewnego dnia miał okazję spędzić jak najmniej tysiąc dolarów. Autor tej frazy, oczywiście, była nasza bohaterka.

Szeroka gama pogłoski o osobie Ulyany Tseytlinoy … Powiedziałem, że się do niej zalecał przez znanego aktora Hollywood, jest zainteresowany księcia Monako i jednym z przyjęć w pałacu nie opuścił jeden krok od dziewczyny. Warto zauważyć, że inicjatorem takich doznań była bardzo Zeitlin, organizowanie rzekomo wyciekające różne informacje, wszystko poparte etapowej zdjęcie. Niemniej jednak, świecka elita wierzyli w to wszystko, a rosyjscy oligarchowie chętnie walczył z europejskich gwiazd na właściwym miejscu dla tej osoby.

Plotki o Tseytlina i Belotserkovsk

Ponadto, pojawiła się plotka, że Boris Belotserkovsky, Ulyana Tseytlina byli kochankami. Wiele potępiać ją za to, bo utrzymywał przyjaźń z żoną i wielokrotnie przyszedł na imprezę, zorganizowaną przez Nike. Juliana zaprzeczył tej informacji, ale dziennikarze wciąż nie może się uspokoić, a wręcz przeciwnie, dodaje oliwy do ognia. I po raz kolejny nie ma wiadomości, że Ulyana Tseytlina urodziła Belotserkovsky. Dziewczynka zaprzeczył tym pogłoskom, twierdząc, że ojcem dziecka jest pewna Andrew.

dziwne pochodzenie

Gdzie dziewczyna z prostej rodziny w Leningradzie takich sposobów, takiej wiedzy o życiu społecznym , a takie pragnienie sławy? Dość skomplikowane pytanie, które nie jest łatwo znaleźć odpowiedź. Ojciec, artystka, matka-redaktor, logicznie, musiał dać córce poczucie piękna. Cóż, nawet naukę mówi o tym. Jedyną rzeczą, która wybrała specjalność Juliana, może być nieco mylące. A jednak w ślady rodziców, ona nie udać.

Zeitlin był żonaty raz. Jej oficjalna mąż pracował jako lekarz, więc nie trudno było zaszczepić w swych królewskich manier. On po prostu dał jej głośny niezwykłą nazwę. Żonaty młodych ludzi w 1989 roku, po ukończeniu studiów księżna Julianna. Na miesiąc miodowy para wybrała się do Australii, tam pozostał stały pobyt. Na jego miejsce zamieszkania za granicą nigdy Ulyana Tseytlina rozprzestrzeniać, więc biografię swojego życia w tym okresie pozostaje tajemnicą. Ale bądź co bądź, to jej „życie australijski” zrobiła wielki atut, który w 2000 roku, po rozwodzie odgrywaną w dłoniach.

Ulyana droga do Moskwy

W swoim rodzinnym mieście kobiety, którą długo żył. Ruszyła na podbój stolicy Rosji. Wydaje się, że to w tej chwili realizowane spotkania, które można uwzględnić w celu ustalenia losu ula. Tylko wtedy nie było jednego „lew” z Petersburga do Moskwy, w tym czasie jeszcze nie zapalają się w kręgach świeckich, ale już dobrze znany ze względu na nazwisko ojca – Ksenia Sobczaka. Mimo różnicy wieku, dziewczyny szybko się zaprzyjaźnili. Tzw „przyjaciel Sobczak” Ulyana Tseytlina szybko zdali sobie sprawę, że komunikacja z Xenia można wykorzystać do własnych celów.

Ich związek można nazwać win-win – Juliana cieszył krawaty Sobczak i Ksenia, dzięki Tseytlina, wyszedł w najwyższym światła. Jest już jakiś czas Sobczak ona będzie wśród towarzystwa, oraz w czasie miłości jest Tseytlina Ulyana wspólnie z przyjacielem i tajnym uwodzenia epatirovaniya w społeczeństwie. Dziewczyny dawna nierozłączne. Sobczak nawet stał się matką chrzestną syna Uliana, ale wkrótce Xenia chciał więcej, zaczął starać się jako prezenter telewizyjny i aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i Juliana była jeszcze królową „partii”.

Zeitlin strzału dla magazynu Playboy

W październiku 2007 roku „towarzystwa” w końcu postanowił umocnić skandalicznej reputacji i postanowił zabrać go filmować nago dla słynnego magazynu Playboy. Ulyana Tseytlina, którzy otrzymali zdjęcie oszałamiające, był zadowolony z wyniku. Według fotoedytorów magazynu, na erotycznych zdjęć prawie nie musiał pracować w „Photoshop”.

Oprócz zdjęć, Juliana dał magazyn krótki wywiad, wyrażając swój stosunek do alkoholu: „Nienawidzę szampana, wolę pić wódkę. Uwielbiam kolor, efekty, i, oczywiście, sam proces. Ona stworzyła tradycję wokół niego: ogórki, kapusta, nie jest konieczne, aby mieć przekąskę po pierwszym – unikalny religii. W związku z tym, na imprezach, wolę wódkę, a ostatnio nauczył mnie używać go z piwem: jak wdech i wydech „- powiedział Juliana.

tajemnicze zniknięcie

Pod koniec 2010 Tseytlina Ulyana pozostają niezauważone opuszczone przestrzenie sceny – nie było jej ostatecznym wyjeździe, ale jej pojawienie się na imprezach stawały się coraz mniej. Opieka towarzystwa było związane z narodzinami syna Sawy. Jak mówią, ojciec chłopca stał żonaty potentat, który znajduje się na liście „Forbes”. Ktoś myśli, że inicjatorem opieki księżna Julianna ze sceny był tylko ojciec dziecka. Istnieje opinia, że po urodzeniu dziecka Zeitlin czuł uczucia młoda matka i postanowił zakończyć swoją „drogę lwa”. Ale informacje, które Ulyana Tseytlina i jego syn nie pojawia się nigdzie, pozostaje prawdą.

Zeitlin okresowo błysnął w świeckim społeczeństwie. W środku jesieni 2011 szalonym furor dokonał jej drogę do „Nowej Fali”, w towarzystwie oligarchy Alekseya Fedorycheva, ale to tylko echa przeszłości. Teraz nowa piękność, która prowadzi show. I pomimo tego, że Illyana nie zostanie usunięty z listy „towarzystwa”, była trochę na które może mieć wpływ. Prawdopodobnie cały czas, a obecny stan dawnej „Królowej społeczeństwa”, to jest całkiem zadowolony.

Legenda pozostaje legendą

I to jest teraz nazywa kurtyzana, a czasami nawet bardziej obraźliwe słowa. Wiele wywołuje oburzenie jej pasożytniczego trybu życia. Doprowadzić do opinii publicznej swoją odmowę ingerencji w jej wygląd drogich chirurgów plastycznych, z przekąsem zastrzec swoje zdolności intelektualne. Dyskusja idzie bardzo dużo na różne tematy. Co najważniejsze, to wszystko na Juliana reagować bez agresji, a czasem nawet z uśmiechem. Cóż, co lwica będzie zwracać uwagę na rozmowach gazele! ..