197 Shares 7265 views

Kobieta w domu. Gospodyni. Idealny partner życie

Co należy rozumieć przez określenie „kobieta w domu”? Pierwszym z nich jest, bez wątpienia, gospodyni domowa, nie posiada oficjalnego pracy. Jednak w tym trudnym zdaniu kryje się głębsze znaczenie: kobieta w domu – jest to kobieta, a nie tylko do stworzenia przytulnej atmosfery w domu, ale czuję się komfortowo w murach jego mieszkaniu lub domku. Aby osiągnąć harmonię między światem wewnętrznym a atmosferą własnego domu nie jest łatwe, ale jest możliwe – wystarczy, aby maksymalny wysiłek.

gospodarstwo domowe

Zgodnie z tradycją, jest to żona i matka są odpowiedzialni za utrzymanie domu: gotowanie, sprzątanie pokoi, przywrócenia porządku wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Jeśli niedawno ożenił się i zaczął zarządzać własną gospodarkę, wziąć pod uwagę następujące wskazówki:

 • Mężatka zawsze jest zaniepokojony tym, co jeść męża i dzieci. Najlepiej, należy przynieść do stołu wyłącznie domowe potrawy. Jeśli czujesz się nieswojo na talerzu, starają się realizować ciekawe przepisy na Multivarki lub aerogrill. Uważaj na różnych menu: powinna zawierać warzywa, owoce, grzyby, mięso, drób, ryby, produkty mleczne. Dobrze gotować zupy obiad i barszczu – one rozładowywane przewodu pokarmowego i pozwalają cięższe jedzenie jest łatwiejsze do strawienia.
 • Utrzymać dom czysty mężowi miło było wrócić do domu z pracy. Rozrzucone rzeczy, góry brudnych naczyń, niezdrowe zapachów i zastarzałych plamy na meblach przyczynić się do zwiększenia stresu i niedostrzegalnie, ale bardzo dużo popsuć relacje między członkami rodziny.
 • Każda kobieta w domu dużo i często zaciera. Jeśli uważasz, że mycie wielkości są zbyt wielkie, prasowanie i pranie rozkładanie na przypadkach trwają zbyt długo, aby przyciągnąć przyczynę dzieci: Niech pomagają najlepsze możliwości. Mogą być pobierana umieścić na półce, aby robić swoje i sortowania kołki.

aktywne życie

 • Każdego dnia mamy do czynienia z wieloma obowiązkami, więc sprawiają, że regułę wstać rano tak wcześnie, jak to możliwe. Jeśli jesteś z natury noc sowa, korby Service: zbyt długi sen nadal nie przynosi uczucie pełnego wypoczynku i wstawać wcześnie pozwoli Remake wyprzedzeniem wiele użytecznych rzeczy – na przykład przygotować zdrowe śniadanie dla całej rodziny oraz w celu sprawdzenia, czy wszystkie dzieci zabrał do szkoły.
 • Gromadzone i punktualna kobieta w domu zawsze stosować się do indywidualnych harmonogramów. Zrób swój własny harmonogram sprzątania i gotowania, nie zapomnij zostawić małe odstępy siły wyższej i nieprzewidzianych przypadków. Może chcesz podzielić obowiązki domowe z dziećmi – blokada na piśmie (może być bezpośrednio w kalendarzu), kto i na co dzień odkurzanie, mycie naczyń, podlewania roślin doniczkowych.

życie małżeńskie

 • Należy najpierw omówić ze swoim mężem wzajemnych planach małżeństwa. Co masz zarówno zobaczyć swoje życie razem? Jaki powinien być dom, gospodarstwo? Jakie obowiązki myślisz – mężczyźni i co – tradycyjnie samica? Pamiętaj, że wszelkie oczekiwania powinny być realistyczne w pierwszej kolejności.
 • Jeśli – Kobieta w domu i nie iść do pracy, może po jakimś czasie posiadać chęć kontrolowania nie tylko gospodarkę, ale także członków rodziny. Ale nie zapominaj, że twój mąż – już nie dziecko i każdy ma prawo do własnego wyboru. On wybiera swoje hobby, żywność, odzież i tak dalej. Zdajesz sobie cenią swoją osobistą przestrzeń? Pozwól mi mieć własne małżonka.
 • Więcej słuchać. Dobrym partnerem słucha bliskiej osoby, bez przerywania, pokazując empatię i pozwalając na drugą stronę, aby wyrazić wszystko, co gotuje.
 • Dobre relacje intymne mają pierwszorzędne znaczenie dla każdego małżeństwa – zwłaszcza jeśli masz nadzieję żyć u boku wybranych aż do starości. Sprawdź swój sex priorytetem. To nie znaczy, trzeba wypróbować różne pozycje i zabawek podczas seksu codziennie – wystarczy spojrzeć na złotego środka, kiedy ty i twój mąż się zadowolić zarówno ilość i jakość seksu. Idealny partner życiowy – kobieta, w stanie dostarczyć wszystkich naturalnych potrzeb człowieka.

w społeczeństwie

 • W celu zaspokojenia podstawowych potrzeb małżonka, nie powinniśmy zapominać o dzieciach – oni potrzebują dobrych edukacyjne gry, konkursy i zawody z rówieśnikami. Organizujemy imprezy dla dzieci w domu, zapraszając przyjaciół dzieci, albo iść z całą rodziną na kampanię – Dzieci w każdym wieku uwielbiają dziko.
 • Nie zapomnieć o tradycyjnych festiwalach i zaprosić gości. Doświadczona gospodyni wie, co naczynia do gotowania na Wielkanoc lub Boże Narodzenie tabeli jak zabawiać znajomych i rodzinę, i jak ozdobić mieszkanie lub urodziny rocznicę ślubu. Jeśli nie działa, i rzadko wychodzą „na światło”, skorzystać z możliwości komunikowania się z ludźmi w komfortowych warunkach dla Ciebie.

Twoje ręce – nie na nudę

Każda mężatka na urlopie macierzyńskim ma do czynienia z tym samym problemem – nuda długiego pobytu w tym samym miejscu. Walczyć o to uczucie dekadencki – Znajdź ulubionego hobby, dla których nie jest to szkoda wydawać cennego czasu wolnego. Lepiej, jeśli będzie to produktywne hobby – spróbuj, na przykład szycie lub pieczenia.

self-uprawa

 • Poświęć trochę czasu i wysiłku do nauki. Nawet jeśli praca nie trzeba studiów, to nie znaczy, że można umieścić swoje ręce w dół i ograniczyć wiedzę i umiejętności, które są nauczane w szkole. Wystarczy przeczytać książkę – im więcej, tym lepiej. Dla tych, którzy chcą poprawić w tych przedmiotów akademickich, opracowano specjalne kursy online – z których wiele można rejestrować się za darmo.
 • Znajdź w niepełnym wymiarze godzin. Niech to będzie copywriting, szycie na zamówienie, dystrybucja kosmetyków i elektronicznego przetwarzania danych – są małe, ale prawdziwe pieniądze pozwoli Ci zdobyć upragnioną rzecz i cieszyć fakt, że zrobić własny wkład do budżetu rodzinnego.

Te pomocne wskazówki łącznie, mogą dać ogólne pojęcie o tym, jak być szczęśliwą żoną. Ale pamiętaj: ci, męża i dzieci – osobowość oraz zapewnienie każdy szczęścia – tylko w twoich rękach.