464 Shares 8651 views

Tani urlop nad jeziorem Bajkał: wycieczki, ośrodki wypoczynkowe i sektor prywatny

Majestatyczny syberyjski natura zawsze przyciąga uwagę turystów. rzekach górskich i sprężyny oraz wypełniony czystą zimną wodą, to raj dla zmęczonego podróżnika. Nawet ci, którzy lubią zrelaksować się w ośrodkach w Tajlandii i na Malediwach, z entuzjazmem dostrzec piękno i różnorodność krajobrazów dzikiej przyrody na Syberii. W tym regionie, jeden z najbardziej oszałamiające miejsca na relaks i cieszyć się pięknem świata jest Bajkał. Reszta w tym miejscu – nie jest nieporównywalna przyjemność. Tutaj jest ściśle spleciona charakter bogatych i dobrze rozwinięta infrastruktura, dziki, dziewiczych zakątkach i sławny wśród turystów rekreacji. Wielu podróżnych przejazd przez ogromne odległości, więc nawet na chwilę, by zobaczyć największe słodkowodne jezioro na świecie.

„Savage” w Syberii

Oczywiście, wiele osób są zainteresowani przede wszystkim niedrogiego wypoczynku nad jeziorem Bajkał. I to nie przypadek: jest na całym świecie popularność tego miejsca odegrała rolę w kosztach o emeryturach Service. Reszta „dzikus” są nieco mniej rozwinięty niż w innych jeziorach kraju. Powodem jest mnóstwo ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów. Co do zasady, odpocząć z dala od cywilizacji i wolą mieszkańców miękkie łóżko z pobliskich miast. Jednak wśród turystów, ma długą drogę do wspaniałego jeziora słodkowodne, są tacy, którzy preferują odpoczynek w namiotach. Wiadomym jest, aby być najbardziej niedrogie wakacje nad jeziorem Bajkał. Dla tej opcji rozrywki najlepiej jest wybrać ciche miejsce, gdzie nie jest ogromna gromada turystów. To nie może być przypisana Baikal surfowania i Kultushnaya. Te „wyspy” z syberyjskiej przyrody jest bardzo zatłoczone. Niestety, obszary gdzie tani urlop nad jeziorem Bajkał w stylu „dzikusów” nadal możliwe, istnieje bardzo niewiele. Prawie wszystkie z terenu wokół stawu dzierżawionymi. Dlatego też, w drugim przykładzie wykonania jest Boarding resztę.

Kupując bilet

Do tej pory wokół jeziora jest ogromna różnorodność hoteli, zajazdów i kurortów. Niektóre instytucje oferują usługi wycieczek turystycznych, które obejmują zakwaterowanie, wyżywienie, wycieczki i zajęcia. Na przykład, jeśli chcesz kupić bilet, wraz z różnymi rozrywki, to może zbliżać opcję o nazwie „Nigdy nie widziałem takiego cudu”. Ta wycieczka odbywa się w czasie trwania dziewięć dni. Obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, zwiedzanie, zwiedzanie muzeów Irkucka i podróży turystycznych. Podczas ostatniego będzie można zobaczyć niezwykłe piękno fortów Bajkał grzbietu wyspie Olchon stepowej Tazheranskaya, zatok Shebetsky, Hoole i Sarai Togay i wiele więcej. Spędzeniu nocy w namiotach, wieczorne ogniska, kiwając wyżyny nieba – niezapomnianych wrażeń czeka miłośników syberyjskiej przyrody. Szacunkowy koszt tej trasy – 19000 rubli. Jednak to nie jest najtańszym wakacje nad jeziorem Bajkał.

Relax na wyspie

Istnieją opcje i łatwiejsze. Na przykład, rekreacji „Solar”. Ten zakład znajduje się na największej wyspie jeziora słodkowodne – Olchon. Tutaj usługi atrakcję oferowany jest nie tylko zakwaterowanie, ale także transfery, wycieczki i pakiety. Jak w każdym innym miejscu, sezonowość – również charakterystyczną cechą wakacje nad jeziorem Bajkał. Ceny za noclegi w okresie od lipca do końca sierpnia prawie każda instytucja rosnąć. Tak więc, w tej bazie Season „Solar” oferuje podróżującym możliwość odpocząć w przytulnej sali budżetu na 1200 rubli za osobę. Jeśli chcesz żyć w domu – koszt jest dwieście pięćdziesiąt jednostek monetarnych. W cenie zawiera trzy posiłki dziennie.

Przed pierwszym lipca i sierpnia po dwudziestym podobnego mieszkania kosztowałoby samotnie w 950 i 1200 rubli. Istnieją oddzielne pokoje z przenośnych toalet. Instytucja ta jest jednym z najbardziej atrakcyjnych możliwości wypoczynku na wyspie.

sektor prywatny

Niektóre ośrodki i bazy turystyczne umożliwiają gotować we wspólnej kuchni. Wtedy koszt za pokój za noc jest zmniejszona. Jeśli chcesz spędzić wakacje w pieszej i trekking, zamówiłem zestaw posiłek nie jest konieczne. Można wybierać pomiędzy gotowaniem siebie, iść do kawiarni lub zamówić jedzenie w wybranym hotelu. Każda z możliwości oferowanych kompleksu gość „Rainbow”, znajdujący się w miejscowości Maksimikha. Mimo opinii, że w tej okolicy na wakacje jest dość drogie, można znaleźć bardzo realną opcją, która może być doskonałą alternatywą dla zagranicznych ośrodków. Noclegi w tej miejscowości może dać Ci najlepsze wakacje nad jeziorem. Sektor lub handlowych emerytury prywatne – każda z instytucji oferujących usługi w szerokim zakresie usług turystycznych. Spektrum usług różni się w zależności od preferencji klientów i ich możliwości finansowych.

Łóżka i wspólna kuchnia

Zatem miejsce zwane „Tęcza” oferuje podróżującym z usług prywatnego domu z trzema wejściami, których łączna pojemność wynosi dwanaście i kompleksu szesnastu osób. Zarówno pokój może zostać całkowicie usunięty. Dom posiada trzy sypialnie, z których dwa są przeznaczone dla trzech osób, a ostatni – do sześciu. Koszt utrzymania dla jednej osoby wynosi siedemset rubli. Kompleks pensjonat – dziewięć jednostek monetarnych dziennie. Ta nie obejmuje posiłków. jedzenie gotowanie może być niezależnie instalowane na płytach gość dom lub złożonego zamówienia.

Tu znajduje się i śpi: na ostatnim piętrze kompleksu gość ma małe pokoje z pojedynczymi i podwójnymi łóżkami. Cena za osobę – 400 rubli.