383 Shares 3370 views

Karaluchy: jak się ich pozbyć z mieszkania.

Udać się do kuchni, włącz światła i był przerażony, aby zobaczyć, jak ze wszystkich stron hordy karaluchów rozproszenia. Brzmi znajomo? Jeśli masz nowych sąsiadów – karaluchy – należy niezwłocznie podjąć kroki, aby je zniszczyć. Jak przybliżyć karaluchów domu? Rozpatrzmy bardziej szczegółowo wszystkie sposoby.

Gdzie są karaluchy?

Pasożyty te mogą pojawić się fiszbin z dowolnego miejsca. Na przykład, jesteś w podróży w pociągu, nie zauważyliśmy karalucha zapolzshego w torbie, i przyniósł go do domu. Wierzcie mi, to wystarczy tylko tydzień do kuchni zostało zaatakowane przez pasożyty. Jeśli mieszkasz w mieszkaniu budynku, a następnie przez otwory karaluchy mogą natknąć i sąsiadów, zwłaszcza jeśli zaczęli swoją truciznę. Jest zatem całkowicie zniszczyć karaluchy w budynkach mieszkalnych nie jest możliwe. Do tego trzeba wszystkich mieszkańców wspólnie zrobić niszczenie tych zwierząt, które, jak wiadomo, jest praktycznie niemożliwe osiągnąć.

Destroy karaluchy powinny być jak najszybciej. Ponadto, mnożą się bardzo szybko, ponieważ są one również rozprzestrzenianiu się infekcji i rodzaj owadów pełzających na ścianach dość nieprzyjemne.

Tak, masz żadnych karaluchów. Jak wyświetlić na „problemy”? Obecnie sprzedawane specjalne pułapki „Walka”, „Raid”. Są one bardzo skuteczne. Ale przed zastosowaniem należy je trzymać się generalne sprzątanie w kuchni.

Jest to konieczne, aby przesunąć meble i dokładnie umyć ściankach szafki kuchenne, listwy przypodłogowe, podłogi. Jednocześnie szukać gniazd karaluchów, które często okazują się być w takich miejscach. Około odkryte gniazd wystawiać pułapek, lub narysować ołówkiem bezpośrednio na cokoły, szafki. Jeśli istnieją zwierzęta w domu, należy zapoznać się z instrukcjami, tak aby nie zaszkodzić ich zdrowiu.

Poza rozmieszczone pułapki, należy monitorować czystość: no okruchy na podłodze, nie zapomniane i pozostawione na stole przy posiłku w nocy, nie ma brudne naczynia w zlewie nie powinno być. Jednak pożądane jest, aby sama powłoka była również całkowicie suche. Zorganizować te Wąsaty Sahary, do kropli wody! Są sprawdzone i popularne sposoby walczyć z takimi szkodnikami jak karaluchy. Jak by wyprowadzić z domu? Używamy rady naszych babć. Wcześniej karaluchy skutecznie walczył za pomocą narzędzi takich jak boraks i kwas borowy. Leki te można kupić w aptece dzisiaj.

Jak przybliżyć karaluchy w domu przy użyciu boraks?

Proszek boraks, cukier puder i mąki miesza się w równych proporcjach i umieścić w miejscach, gdzie karaluchy. Jedzą mieszanki i umierają. I staram się nie zapominać o wodzie: kroplę karalucha!

Karaluchy: jak wyjść z domu, za pomocą kwasu borowego

kwas borowy w proszku miesza się z ziemniakami i gotowanego jaja. Z otrzymanych granulek mieszaniny są zwijane i położył wokół karalucha gniazdo. Ta uczta będzie musiał ich gustu, a po uczcie szybko umierają.

Korzystanie z popularnych sposobów zwalczania karaczanów, upewnij się, proszę, o środkach bezpieczeństwa. Łyżka trucizną dla karaluchów tak, że w żaden sposób nie przyszedł do zwierząt domowych lub małych dzieci.

Więc zaatakowany karaluchy. Jak doprowadzić je do domu w najbardziej prosty i skuteczny, musimy uwzględnić w tym artykule. Oraz inwazja nie powtórzy, być pewny utrzymania czystości w kuchni (nie bułka tarta, brudne naczynia) oraz w domu. Po tym wszystkim, gdzie nie ma nic do jedzenia, karaluchy nie mieszkają.