506 Shares 6388 views

Zakup nowego odkurzacza Bosch

Odkurzacze – niezastąpiona rzecz w gospodarce. Bez tego asystenta jest prawie niemożliwe, aby zachować czyste dywany w domu.


Wraz z pojawieniem się wielu urządzeń domowych, wielu się mylić odkurzacze z innymi urządzeniami. Ponieważ ponownie zrozumieć, że odkurzacz – jest urządzenie do odsysania pyłu. Inne urządzenia mogą mieć czystsze próżnia funkcje, ale nie jest to odkurzacz.

Dziś uważamy nowoczesny design – odkurzacza Bosch. Po wszystkich produktów tej firmy, która działa na rynku od wielu lat, jesteśmy dobrze znana i godna zaufania.

Próżnia Ostatnio ręka Bosch, których opinie w Internecie rosną jak na śnieżki – urządzenia oznaczonego jako 2w1 Move 18V BBHMOVE4. Zewnętrznie podobny do tradycyjnego odkurzacza i mopa na sprzedaży w CIS wprowadzone stosunkowo niedawno. W zasadzie, i pracuje jako mopa, ale główną cechą – wchłanianie kurzu.

Najwięcej użytkowników jednocześnie podkreślić, jak wygodne i wszechstronny podręcznik pionowo odkurzacza Bosch. Jego przewaga nad tradycyjnymi poziomych odkurzaczy jest, że wąż falisty go tam nie ma. Eliminuje to próżniową jednostkę wyczerpujący za pomocą przeciągania progu dudniącym i łączy w sobie dwa natychmiast czystsze. Pierwszym z nich jest podstawowe – odkurzacz z ładowania, a druga – mała jednostka przenośna z kolektorem pyłu, które w razie potrzeby jest oddzielona od urządzenia głównego i jest niezależna.

Głównym próżni Bosch ma długość 1 m i 13 cm waży około 3 kg. Urządzenie jest zasilane przez przyjaznych środowisku akumulatorów Ni-MH, które są szybko ładować z gniazdka.

Bosch Move 2w1 18V BBHMOVE4 może pracować bez ładowania dłużej niż godzinę. W którym baterie zapewniają działanie wysokiej jakości pompy, kurzu zwijacza. Taki odkurzacz Bosch dwóch poziomów mocy, można skutecznie usuwać zanieczyszczenia z ścienne i podłogowe dywanu. Przy czym zwrotny pyłu w powietrzu i zapobiega filtra zmywalny odpylacza specjalną konstrukcję, o objętości 300 ml.

Mały przenośny Bosh – odkurzacz, który jest stosowany w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie może przeniknąć dużą główną odkurzacza. Biorąc rękę tego lekkiego modułu baterii, możliwe jest, aby usunąć kurz z grzbietu książki, a także trudno dostępnych miejscach między ścianami mebla. Ze względu na pełną autonomię oraz niewielkich rozmiarów, przenośny odkurzacz z ładowania bardzo wygodny w użyciu do czyszczenia ubrań i salon na ulicy. Odkurzacz Bosch jest również idealny do usuwania kurzu z jednostek systemowych komputerów stacjonarnych, są one łatwe do czyszczenia standardowych klawiatur i laptopy.

Dzięki pionowej odkurzacza Bosch dostarczane stacji ładującej, są chronione przed przepięciami.

Twój asystent kompaktowy Bosch nie zajmują dużo miejsca w pamięci pionowej i może być łatwo zdemontowana i umieszczona w zwykłej szafce w korytarzu.

Kup Bosch Move 2w1 18V BBHMOVE4 powinna być tylko w sklepie. Tylko w ten sposób można stać się właścicielem certyfikowanego sprzętu i uzyskać prawo do gwarancji i serwisu.