202 Shares 2939 views

Lenovo A316I Black – opinie. Smartfon Lenovo A316I Czarny

Tanie, ale bardzo funkcjonalny smartfon – to wszystko o Lenovo A316I BLACK. opinie scharakteryzowania tego urządzenia tylko z pozytywnej strony. A jeśli on ma jakąś wadę – że kompensuje kosztów urządzenia demokratycznego.

Opcje

Standardowy zestaw akcesoriów w standardzie w Lenovo A316I BLACK. Recenzje emitują tylko dokumentację. W tym przypadku, oprócz zwykłej ręcznej i karty gwarancyjnej są trzy opisy devaysa w różnych językach, z których jeden jest w języku angielskim. Stereo ten model smartphone gospodarki – klasa. Jest i jego zalety w tym zakresie. Jakość dźwięku nie jest bardzo dobra, ale można słuchać. Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i uwielbiam dobry dźwięk, bez dodatkowych kosztów dla wysokiej jakości akustykę po prostu nie może zrobić. paczka w akumulator, ma pojemność 1300 mA / h. Również w oknie jest ładowanie akumulatora zasilacz i przewód zasilający MikroYuSB / YUSB.

Obudowa i zarządzanie

Tylko w jednym kolorze schemat jest przedstawiony na tym rynku słuchawki – czarny. To nie jest zaskakujące – gadżet należy do klasy urządzeń klasy podstawowej, a następnie jest zapisanie się na wszystko, co jest możliwe. Obudowa wykonana jest w całości z tworzywa sztucznego, łącznie z panelem przednim. W rezultacie, bez folii ochronnej nie mogą zrobić właściciele tego urządzenia. Tylna pokrywa posiada matowe wykończenie, które drukuje i brud nie będzie zauważalny, ale również obejmować nie będzie zbędne. Przyciski sterowania głośności i aktywować odpowiednio pogrupowane. Pierwsze dwa z prawej strony urządzenia. To pozwala kontrolować smartfona z jednej strony. Sprawa jest solidnie zmontowane i jakiś luz nie ma. Pod tylną pokrywą 2 sloty na karty SIM i jednego napędu zewnętrznego. Nieco poniżej montujesz przestrzeń baterii, w których są ważne informacje o urządzeniu: nazwa «Lenovo A316I BLACK» modelu UACRF, na przykład, (adaptacja regionu, w tym przypadku – to Ukraina, do Rosji, to skrót otrzymuje PCT), numer seryjny IMEI , Wymiary urządzenia, są następujące: 118 mm x 63 mm. Jej grubość 12 mm i masie 130 gramów. Doskonały zarówno dla urządzenia entry-level tej wielkości.

CPU

Słaby procesor jest zainstalowany w Lenovo A316I BLACK. Recenzje uczcić tę znaczącą wadę. W tym przypadku mówimy o MT6572. Ma tylko dwa rdzenia architektura „A7”, zdolne do pracy przy użyciu najbardziej intensywny przy częstotliwości zegara 1,3 GHz. Aby rozpocząć wymagających zabawki nie wystarczy. Ale jeśli lubisz szachy, krok po kroku strategii albo po prostu „kulki napędowych” problemy nie powinny się pojawić. W przypadku filmów, muzyki i stron internetowych mocy obliczeniowej procesora jest wystarczająca. W rezultacie, CPU idealne rozwiązanie dla niewymagających użytkowników.

Grafika i ekran

Znacznie lepsze rzeczy z kartą graficzną niż z CPU. W tym przypadku mówimy o Mali-400MP w. Jest to bardzo wydajne rozwiązanie, które można szybko i łatwo poradzić sobie z większością problemów w tej chwili. Ale w pełni odsłonić jego potencjał nie będzie działać w tym modelu smartfona, z powodu słabego procesora. Ekran tego inteligentnego telefonu na dzisiejsze standardy, dość skromne – tylko 4 cali. Jego rozdzielczość to 800 x 480, i jest on oparty na matrycy opartej na technologii TFT -. Ale nie należy się spodziewać w gadżecie budżetu. Innym zastrzeżeniem – ekran dotykowy w tym modelu może obsłużyć do dwóch jednoczesnych dotknięć.

kamera

Ciekawa sytuacja jest otrzymywany z aparatami Lenovo A316I BLACK. Przegląd jego przedni panel wyraźnie wskazuje, że nie ma aparatu. Oznacza to, że do pełnego połączenia wideo, gdy rozmówca widzi, i masz, za pomocą tego urządzenia nie będą działać. Można obracać tylko ekran lub zobaczyć źródło, albo aparat z tyłu obrócić na swoją korzyść, ale obraz w tym samym czasie, oczywiście, nie będzie widoczny. W ogóle, to okazuje się, że chociaż nie jest pełna obsługa sieci trzeciej generacji, ale w pełni wykorzystać ich możliwości korzystania „A316” nie będzie działać. Komorą główną 2 M, jak wspomniano wcześniej, jest wprowadzany do tyłu pomiędzy telefonem. Jednym z nich jest to, że jest 2 MP mówi sama za siebie. Oczekiwać wysokiej jakości obrazy lub wideo nie jest konieczne. Autofokus żaden system stabilizacji nie jest warunkiem, bez światła. Okazuje się, że aparat jest tam, a następnie mają pewne cechy – drugie pytanie.

o pamięci

Natychmiast należy zauważyć, że istnieją dwie wersje tego modelu smartfonu. Różnica polega na tym, że jeden z nich ma swoją nazwę na końcu litery «I», a drugi – nie. W pierwszym przypadku ilość zainstalowanej pamięci jest 512 MB, a wbudowany – 4 GB. Ale druga modyfikacja jest wyposażony w 256 MB pamięci wewnętrznej i. Obsługuje także karty pamięci standardu MikroSD. Telefon komórkowy Lenovo A316I BLACK 16 GB mogą być adresowane. Druga modyfikacja (bez «i») obsługuje przechowywanie zewnętrzny o tej samej ilości pamięci.

Autonomia i bateria

Smartfon Lenovo A316I DUAL SIM BLACK jest wyposażony w akumulator 1300 mA / h. Jego pojemność wystarcza na 3-4 dni na baterii bez ładowania baterii. Z jednej strony bezpośrednio SIM 2 – wykorzystanie karty znacznie jego pojemność. Natomiast procesor energooszczędny, mały rozmiar ekranu (tylko 4 cale) i właściwe optymalizacji chińscy inżynierowie mogą pozwolić dłużej i pracować na jednym ładowaniu. W razie potrzeby, a minimalna nośność 1300 mA / godziny może wystarczyć w tym przypadku nawet tydzień. Więc tutaj „A316”, rzeczy nie są takie złe.

System operacyjny

Jak wspomniano wcześniej, istnieją dwie wersje tego modelu inteligentnego telefonu. Różnica w tytule jest to, że jeden z nich jest indeks «ja», a drugi – nie. Dodatkowo różne numery pamięci w nich, a także różne wersje systemu operacyjnego. Jeśli w pierwszym zainstalowaniu dokładnie nowoczesny „Android”, który ma wersji „4.2”, to jest to druga maszyna pracuje, zarówno moralnie i fizycznie przestarzałe „2.3.6”. W tym ostatnim przypadku mogą pojawić się problemy z instalacją niektórych programów. Dlatego taki zakup nie wygląda całkiem właściwe.

miękki

Smartfony marki „Lenovo”, z wyjątkiem systemu operacyjnego, mają wystarczająco szeroki zestaw oprogramowania zainstalowanego fabrycznie. Ale to nie jest dobry w tym przypadku. Junior „A316” ma na pokładzie 256 MB pamięci RAM i pamięci wewnętrznej, która została natychmiast zajmowane przez oprogramowanie. Oznacza to, że użytkownik bez karty pamięci nie może zrobić. Choć pamięć jest znacznie wyższa (512 MB i 4 GB, odpowiednio) w smartfon Lenovo A316I BLACK, opinie To oznacza, że nie jest na tyle na dzisiaj. Więc bez dysku zewnętrznym, a w tym przypadku nie może zrobić. Wśród zainstalowanego oprogramowania antywirusowego można wybrać pakiet aplikacji z „Google” i użyteczności publicznej standardowych (kalkulator, kalendarz, etc.). Jeśli chcesz coś z deinstalacji, to po prostu nie działają. Natychmiast trzeba uzyskać root-prawo, a potem tylko do usuwania niechcianego oprogramowania. Innym problemem jest to, że mogą być problemy z firmware w przyszłości po odinstalowaniu.

komunikacja

Dość skromny zestaw łączności w tym modelu smartfona. Poniższe opcje transmisji danych:

  • „Wi fi” – główny i najszybszy sposób, aby uzyskać dane z globalnej sieci.
  • „Bluetooth” – to idealne rozwiązanie dla tych przypadkach, gdy małe pliki i dane, które chcesz przenieść lub wziąć na podobnym urządzeniu.
  • "To ZHPS" – system nawigacji. W obecności powłoki w sieciach 2. i 3. generacji pozwala dokładnie określić swoją lokalizację.
  • -Wired interfejs MikroYuSB który może być używany do ładowania akumulatora i przywrócić dane na komputerze.
  • 3.5mm audiodzhek wykorzystane do podłączenia zewnętrznych głośników.

podsumować

Coś nadprzyrodzonego nie oczekuje od poziomu urządzenia Lenovo A316I Czarnego. Jego cena zaczyna się od 40 $. Tańsze, w rzeczywistości nigdzie. Wszelkie opcja, że jest zainstalowany i działa z powodzeniem – to jest plus. Jako przykład, kamery lub głośnika. Tak, są, ale ich specyfikacje techniczne nie są miłe dla oka. Jednak jest w tym modelu smartfona. Jeśli zaczniesz od ilości pamięci i wersji systemu operacyjnego, jest bardziej korzystny zakup urządzenia z indeksem «ja». Ram 2 razy więcej – 512 Mb zintegrowany pojemności 4 GB. Tak, i OS w wersji 4.2. Z kolei „A316” ma RAM i pamięć wewnętrzną 256 MB i wersję „Android” jest moralnie i fizycznie przestarzałe – 2.3.6. Dlatego przy wyborze nowego smartfona tanią lepiej jest spojrzeć w kierunku Lenovo A316I BLACK. Recenzje właścicieli tego urządzenia, to tylko potwierdza.

Kod błędu 80070490 w telefonie
458 shares 5120 views
471 shares 1862 views