626 Shares 1104 views

Jak usunąć konto na iPhone? Uważamy główne sposoby

Dziś będziemy mówić o jak usunąć konto na iPhone 4S i innych modeli produktów amerykańskiej firmy „POŚ”. Usunięcie może wymagać konto, gdy użytkownik zdecyduje się sprzedać swój produkt lub dać ukochanej. Istnieje kilka sposobów udzielenia odpowiedzi na pytanie, jak usunąć konto na iPhone 5S. Staramy się rozważyć najprostsze.


Kontakt z pomocą techniczną

Żądanie bezpośredni użytkownik wsparcie techniczne jest uważany przez ekspertów za kilka dni, po których mogą być to (żądanie), aby zaakceptować lub odrzucić pewne powody. Najczęściej właściciele technologii „EPL” amerykańskie firmy sformułować i wysłać żądanie z oczekiwaniem całkowitego usunięcia konta. Restore firmy Apple ID będzie później być niemożliwe przy użyciu starych adresów e-mail. Dzisiaj, skontaktować się z pomocą techniczną – jedyną drogę do zawieszenia identyfikację i na zawsze wymazać go. Chociaż wyniki działań są podobne.

Procedura postępowania z pomocą techniczną

Aby całkowicie usunąć osobisty identyfikator więc wykonaj następujące czynności:

1) Za pomocą przeglądarki otworzyć stronę internetową serwisu. On będzie przeprowadzenie operacji w celu usunięcia „EPL Aidi”.

2) Zobaczymy formularz z polami do wypełnienia. Określa ona dane.

Uwaga obowiązkowe pozycje oznaczone parametru wymagane (tłumaczenie dla „wymagane”). Innym ważnym punktem: apel do członków wsparcia technicznego trzeba być w języku angielskim. Z niedostatecznej znajomości języka obcego, można skorzystać z wygodnego czytnika internetowego tłumacza. Martwić nie trzeba wiele: eksperci zwykle nie odmawiają usunąć identyfikator, nawet jeżeli wniosek jest złożony z błędami.

Formularz oferuje wypełnić następujące pola:

A) adres e-mail. Podaj adres, który został utrzymane w początkowej tworzenia konta.

B) z zastrzeżeniem. Piszemy to, co nas interesuje: usuwanie identyfikatorów osobistych.

Komentarz C). Jego celem jest opisanie przyczyny usunięcia. Nawet jeśli użytkownik nie chce, aby wypowiedzieć się na temat ich działań lub nie może wskazywać wyraźny przyczyny nadal będą musiały coś podkreślić.

3) Naciśnij przycisk „Potwierdź konwersję” Wyślij e-mail pomocy technicznej.

Daliśmy pierwsza odpowiedź na pytanie, jak usunąć konto na iPhone 4S lub innego modelu. Powiadomienie wniosek zostanie przesłany z powrotem w ciągu kilku tygodni. Termin ten jest zwykle mniej niż miesiąc. W odpowiedzi eksperci wskazują łącza. Na to trzeba będzie iść do usunięcia starego konta. Aby utworzyć nowy można użyć starego adresu e-mail. Jest to odpowiedź na pytanie „Jak mogę usunąć konto na iPhone 4S przy pomocy technicznej”.

Zdejmowanie identyfikator urządzenia

Jeśli użytkownik musi korzystać z nowego konta i trzeba usunąć stary, to nie może być całkowicie usunięty i wytrzeć urządzenie. Aby to zrobić:

1) opuszczają iPhone stacjonarnego.

2) Otwórz ustawienia menu technika.

3) Wybierz iTunes Store, App Store.

4) Sprawdzić panel sterowania, aby szukać przycisk Apple ID.

5) Wybór funkcji "Exit".

Regulacja adres e-mail e-mail. Jak usunąć stare konto na iPhone?

Metoda ta pozwala na uzyskanie efektu podobnego do otrzymanego w pierwszej metodzie (w odniesieniu do technicznej), ale znacznie szybciej. Fani „jabłek” metoda nazywana jest „zamrożenie” na dowód osobisty. Odbywa się to poprzez zmianę adresu e-mail:

1) W przeglądarce otwórz oficjalnej stronie amerykańskiej firmy.

2) W polu wyszukiwania, próbuje się kierować tekst Apple ID.

3) Kliknij na przycisk o nazwie „Zarządzanie Apple ID”.

4) Idź do swojego konta.

W nim można zobaczyć dane kontaktowe: adres e-mail (podstawowy i zapasowy), nazwę użytkownika , i tak dalej. Back-up „pudełka” trzeba odzyskać hasło z osobistego identyfikatora, jeśli jest stracone.

5) Zmiana adresu e-mail.

Ewentualnie napisać istniejący „box”. Wystarczy dodać kilka znaków w dowolnym miejscu. Uważaj na kołach, które pojawiają się równolegle do zmian. Powinny one być pomalowane na zielono.

6) stosowania zaangażowanych zmiany.

Konto po tej akcji będzie „przywiązany” do nowego adresu email. Jest mało prawdopodobne, aby istnieć, jeśli użytkownik dokonał żadnych zmian w sposób losowy. Stare skrzynki pocztowej jest wolny, to możemy utworzyć nowe konto i połączyć je ze sobą. Proces jest szybki, więcej niż pięć minut, aby nie powinno.

Wymiana danych przy użyciu usługi iTunes. Jak usunąć konto na iPhone?

Korekta będzie charakterystyczne różnice. Ale kroki będą podobne:

1) Start z komputera osobistego programu (laptop) i zalogować się do swojego konta.

2) Kliknij na pozycję „Szczegóły …”. Wyświetlane informacje związane z osobistym identyfikatorem użytkownika. Ustawienia mogą zostać zmienione w razie potrzeby.

3) Zmiana adresu e-mail. Ale tym razem już istniejących, jak będzie trzeba, aby potwierdzić zmiany.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć konto ze starego iPhone.