556 Shares 9501 views

Jak Tooth Fairy – pytanie dręczy wiele dzieci

Prawdopodobnie każde dziecko zna różne baśnie, są szczególnie istotne w czasie, gdy dzieci tracą swój pierwszy ząb. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak to wygląda Tooth Fairy, która jest, ściśle rzecz biorąc, powody do obaw.


Wróżka, która daje prezenty

Jeśli pamiętamy, że rodzice mówią dzieci czeka na spotkanie z tego maga, to pozostaje umieścić ząb pod poduszkę i czekać. To tylko pytanie – kto? Kim jest ta magiczna istota, która zamienia pochodne nabłonka pieniądze?

Pomimo wielu książek o wróżkach, oni nigdy nie widział. Wynika to z faktu, że dorośli rzadko wierzyć w cuda, a jeszcze bardziej w nieistniejące, ponieważ wydają się istnieć. Dla nich jest to tylko podstęp, który zmniejsza ból swojego dziecka, utraty zęba.

Dla dzieci lubią także używać to będzie trudne, ponieważ wierzą, i oczekiwać, że w nocy z pewnością przyjazd, a wróżka ząb docenią dar, który znajduje się pod ich poduszki.

Trochę historii, lub gdy są bajki ząb

Uważa się, że ten mały Wróżka przeważającej działalności z wszystkich swoich „kolegów w sklepie.” Ona z wyprzedzeniem informowany o każdym wypadł ząb. Wydaje się, że jest ścisły rachunkowości dzieci na całym świecie.

Tylko otworzyła drzwi pokoju każdego dziecka. Ona przychodzi do podjęcia ząb spod poduszki małe dziecko, pozostawiając zamiast miłą niespodziankę. Bardzo często funkcjonuje rodzice wziąć dziecko, czekając na sen dźwięku.

Pierwszy z nich mówił po bajce przez hiszpańskiego pisarza Luis Coloma wynalazł dla ośmioletniej historii króla Alfonsa XIII, który pomógł mu pożegnać się z jego pierwszego zęba mlecznego. Od tamtej pory, wróżka ząb – to jeden z najbardziej popularnych postaci w krajach Europy Zachodniej.

Tutu lub surowe garnitur?

Magiczny świat jest uskrzydlony czarodziejka jako jeden z pamiętnego piękna, ale dokładnie to, co wygląda jak wróżka zęba nie wie każdy. Niezmienione w swojej formie jest sukienka śnieżnobiały i błyszczące biżuteria, wykonane z zębów mlecznych. Miniaturowe buty migotać śnieżnobiały jedwab, a małe skrzydełka – złote iskry.

Jeśli mówimy o włosach, po czym stanowią one blask, jakby włosy tkane perła nici. Ponadto, każdy z tych kreatorów latający szczyci bardziej wymyślne fryzury.

Wśród niezwykłych akcesoriów można zauważyć mały woreczek, który jest magiczny proszek. Jest on stosowany, gdy dziecko zaczyna przewracasz się we śnie. Jego szczypta może zdziałać cuda – dziecko natychmiast zasypia słodko.

Pamiętając o filmie animowanym „Strażnicy marzeń”, możemy mówić o małym ptakiem, opalizujący żółto-zielonym upierzeniu. Po tym wszystkim, twórcy kreskówki więc odpowiedzieć na pytanie o to, co wygląda jak prawdziwy ząb bajki. Oprócz wszystkich niesamowitym magik miał fioletowe oczy.

W swoim malarstwie o tej samej nazwie jest już dobrze znany aktor Dueyn Dzhonson, który grał w hokeja. Jego różowe tutu i skrzydła o rozpiętości kilku metrów pokonał większość dzieci oczekujących na znalezienie pieniędzy pod poduszką.

Paradoksalnie, w różnych utworach kinematograficznych, takie historie przedstawione w gatunku horroru. Jednak komiks i fantastyczna wersja nadal przeważać, a każdy reżyser w swoim własnym rozumie, wygląda Tooth Fairy.

Operacja „ząb pod poduszkę” lub wywołanie procedury zęba wróżka

Jak wiadomo, istnieje kilka sposobów, aby rozpocząć latania czarownica, i ważne jest, aby wiedzieć, jak to wygląda Tooth Fairy.

  1. Należy położyć pod poduszkę przed snem Poległych dziecko ząb i przed wyłączeniem świateł trzykrotnie zadzwonić czarodziejkę. Po dziecko idzie spać, ona przybywa, wchodzi do pokoju i wyciąga zęba. Zamiast tego kładzie monetę bajki lub mały prezent.
  2. Wyzwanie skrzydlaty czarownica, jak to możliwe i za pomocą szklanki wody, i gdzie okazuje się zdrajcą „mleko”. Zostawił o łóżkach dziecko na stoliku przy łóżku lub na podłodze. Zamiast szkła czasami użyć pola spod słodycze lub meczów.

Wskazówka! Pokrywa szkło nie musi być pokryte lub innych przedmiotów. W przeciwnym razie, nie mogła dostać ząb i odlatuje, pozostawiając nic dla dziecka.

Jeśli wiesz jak spowodować Tooth Fairy, można odwołać się do jeszcze innego niestandardowego rozwiązania: wykorzystanie pustego dziupli drzewa. Byłoby wskazane, jeśli dziecko traci ząb podczas spaceru w przyrodzie. Ona będzie go znaleźć przez zmianę do cukierków, pieniędzy, czy zabawki.

wniosek

Pomimo faktu, że skrzydlaty Fairy należy do nietradycyjnych znaków, ona już dawno zyskał taką samą popularność jak Easter Bunny lub Santa Claus. Dzięki niej dzieci rozumieją, co to ból i cierpienie nagroda koniecznie podążać. Najważniejsze, aby pamiętać tylko to, co wygląda jak wróżka zęba.