776 Shares 9280 views

Loteria urodzinowa: organizacja i prowadzenie

Urodziny – wspaniałe wakacje! Ale pamiętaj, że to zrobił, a nie tylko urodziny, konieczne jest wcześniej, aby program uroczystości. To musi być włączone toasty i gratulacje dla gości, lub wszystkich zaproszonych nie będzie w stanie zrozumieć, kiedy najlepiej jest skontaktować się z właścicielem wakacji. No, i że nikt nie brakuje, jest to niezbędne do przygotowania konkursy zabawy. Niekoniecznie musi to być gry na świeżym powietrzu. Jest to bardzo właściwe będzie loteria dla moich urodzin. Kto powiedział, że prezenty powinny otrzymywać tylko chłopca urodziny? Niech zaproszony, aby dostać coś do zapamiętania!


Loteria urodzinowa: nagrody

Zorganizować taką imprezę, a jednocześnie proste i złożone. Tylko dlatego, że nagrody można wybrać w dowolnym miejscu w pobliżu sklepu. Może to być różne artykuły papiernicze, słodycze (cukierki, ciastka lub cukierki), artykuły gospodarstwa domowego (kołki, mydło, szczoteczki do zębów) i wiele innych. Najważniejsze, że było tanie rzeczy. Chociaż, jeśli jesteś gotów wydać dużo na organizację festiwalu, można zdecydować się na coś bardziej poważnego i, na przykład, kosmetyki, naczynia, i tak dalej. D.

Loteria urodzinowa: przygotowanie

Święto poszło gładko i incydentów, wszystko musi być dokładnie zaplanowane i przygotowane. Pierwszym z nich jest do zaangażowania się w produkcji loterii. Ich liczba powinna odpowiadać liczbie gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe, lub być nieco większy. Nie koniecznie wymyślić coś niezwykłego, można po prostu wydrukować numer na papier z drukarki i wyciąć małe kwadraty.

Innym ważnym punktem: Jak dystrybuować te same bilety dla gości. Można zaproponować kilka opcji:

1. zwraca się do wszystkich przybyszów na święto wyciągnąć bilet z wcześniej przygotowanego pojemnika. W tym ostatnim może działać jako szklanym wazonie (w tym przypadku ponumerowanych krotnie lepiej etykiety były niewidoczne), piękną torbę, kapelusz, i tak dalej. D.

2. Za pomocą biletów loteryjnych jako nagrody w poprzednich konkursach. W tym przypadku należy starać się, aby każdy gość był zwycięzcą w danej grze, więc nikt nie został pozostawiony bez obiecanego ulotki.

3. Przed wszyscy zbiorą się wokół stołu, trzymać bilety na spodzie siedziska krzesła lub płyty. W tym przypadku loterii urodziny powinny zacząć oferuje gościom zerknąć pod krzesło (płyty).

I, oczywiście, nie zapomnij, aby przygotować prezenty dla liczby gości. Jeszcze lepiej, jeśli są one w żadnym wypadku nie będzie więcej, ponieważ jeśli ktoś nie dostanie nagrodę, nie jest bardzo dobra. Jeśli coś będzie, zawsze można zorganizować dodatkową konkurencję.

urodzinowa loteria: prowadzenie

Każda nagroda należy dołączyć kilka słów. Lepiej, oczywiście, jeśli będzie to rymowane wiersze. Wersety te można komponować samemu. Oto kilka opcji wam przykład:

1. Balon dostać

I gwiazdy będą latać w kosmos!

2. Dzieci – dar, a nie zabawka,

Ci prezent – grzechotka!

3. Rzuć tępy diety

Jeść słodki cukierek!

4. Niech równi będą chodzić!

Do was z nami – z butelką wódki!

5. You – szczęściarzem, nie ma wątpliwości,

Ty – karty prezent! (W kina lub teatru).

Jak widać, tutaj przedstawiamy opcje budżet wakacje i gdzie wymagane są wysokie koszty. Nawiasem mówiąc, żaden z gości nie obrażę się, jeśli najbardziej elegancki prezent, na przykład, ten sam bilet do kina, a nawet świadectwa dla spa, dostać urodziny.

Rysuje na urodziny dziecka zorganizowane w taki sam sposób. Tylko nagrody, oczywiście, mają do wyboru w zależności od ich wieku. Na przykład małe dzieci 4-5 lat może dać cukierki, małe zabawki, kredki, ołówki, a dorastający chłopcy muszą mieć coś innego.

Państwo udane wakacje!