309 Shares 9387 views

Nowy Rok w Wielkiej Ustyug z Mikołajem

Wielki Ustyug najstarszym miastem rosyjskiej północy pojawił się w połowie XII wieku. Miasto należy do regionu Wołogdy i jest rówieśnikiem Moskwie. Znajduje się na jednej stronie brzegu rzeki, również Sukhona zlokalizowanych w pobliżu ujścia rzeki Południowej bezpośrednio wpłynęły na nazwę miejscowości Ust-Południe. Święty Mikołaj przybył do Ustyug do stałego zamieszkania w 1998 roku, gdzie mieszka do dziś. Magiczna atmosfera miasta powróci osoby dorosłej w dzieciństwie zmuszony cieszyć się życiem. Miasto ma ładny zarys wielokondygnacyjnych stare kościoły, dzwonnice i, oczywiście, atrakcji, których nie można znaleźć w żadnym innym mieście w Matki Rosji.

Stary rosyjski rozliczenia pozostawił swój ślad w historii świętych, odkrywcy i znanych żeglarzy, oraz fakt, że w swoim odległym czasie był częścią Księstwa Moskiewskiego. Dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu należący do centrum handlowego. Wiele atrakcji świątyń i klasztorów, zabytki architektury XVIII – XIX w., Są zainteresowane nie tylko turyści z zagranicy, ale także do naszych rodaków, dla których w szczególności sezonie zimowym oferuje tanie wycieczki autokarowe z całej Rosji.

W sezonie zimowym jest miesiącach grudniu i styczniu, a nazywa Tour noworoczny urlop. Dla wszystkich tych, którzy chcą odwiedzić Wielką Ustyug jest zbiorem owiewki znajduje się w centrum miasta, a na stacjach (kolej, rzeki, PKS). Zrelaksuj się i baw się dobrze, można zwiedzać na wycieczki lub odwiedzić restauracje i bary. Ale najbardziej niezwykłe jest to, że w miejsce narodzin Mikołaja to miejsce dla każdego rodaka przybył w komfortowych domków. Oznacza to, że Boże Narodzenie i Nowy Rok w Rosji, gdzie się spotkać, i to nie jest konieczne w tym przypadku, aby wyjechać za granicę, aby zanurzyć się w magicznej atmosferze wypoczynku. Krótkie zwiedzanie Wielkiej Ustyug trwa co najmniej dwa dni, która obejmuje obowiązkową wizytę Świętego Mikołaja. Istnieją programy wakacyjne.

Warto odwiedzić Veliky likiery gorzelnia, fabryka szczotek. Kupić pamiątkę wspaniałych wakacji spędzonych w ojczyźnie pamiątek Santa Claus i prezenty dla swoich bliskich i przyjaciół, srebra, wyrobów lnianych, różnorodnych produktów brzozy i upominków od Świętego Mikołaja. Zdecydowanie, jest to wspaniałe miejsce będzie dobrodziejstwem dla całej rodziny i wspaniałe doświadczenie.