564 Shares 6689 views

Najlepszy prezent dla kobiety 45 lat: Pomysły i porady

Przygotuj przyzwoity prezent dla kobiety do 45 lat – to nie jest takie proste. Po tym wszystkim, w tym wieku to zupełnie samowystarczalny, pewna siebie kobieta. I ją zadowolić, trzeba mieć dobrą okazję.

Co by nie dać pani

, Powinien wyjaśnić dlaczego to prawdopodobnie nie będzie zadowolony, zanim zdecydujesz, jaki rodzaj kobiety potrzebują prezent na 45 lat.

W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby przedstawić uczciwą seks odmładzające kosmetyki i pielęgnacji ciała, włosów, paznokci, skóry. Taki prezent dla kobiety 45 lat może to być postrzegane jako przypomnienie nie młodym wieku lub jako aluzja do jej niechlujny.

Rajstopy, perfumy, słodycze, sprzeczne z utrwalonym stereotypem również prowadzić dać rozkosz. Uczyć bici, banalny prezent dla kobiety do 45 lat – nie ma śladu wyobraźni i twórczego myślenia.

Zwierzęta zwykle dać nikt nie potrzebuje! Wyjątkiem są panie, które same są jawnie wyrażają chęć zdobycia zwierzaka w prezencie.

Najlepszy prezent – biżuterię

Ze względu na fakt, że kobiety w każdym wieku są częściowymi do biżuterii, nie trzeba argumentować. Dlatego też, ten z pewnością będzie miłym prezentem dla kobiety do 45 lat na urodziny jako biżuterię: kolczyki, łańcuszek, wisiorek, broszka wykonana z metali szlachetnych.

Najlepszym rozwiązaniem nie zostało nabyte w sklepach kopię i wykonany na specjalne zamówienie lub z oryginalnej grawerowania.

Dar antykwariacie

A przecież w świecie są te panie, które zaspokajają do dekoracji, nawet cenne, bardzo trudne. Ale jeśli dawcy – osoba dość dobrze, znajdzie możliwość dokonania przyzwoity prezent dla kobiety do 45 lat. Na jego urodziny w takim przypadku możliwe jest przedstawienie jakichkolwiek antyczne Bagatelle.

Może to być dzieła sztuki lub przedmioty, wykonane w starym stylu: świeczniki, obrazy, rocznik pudełka biżuteria, zestawy na biurko, figurki, wizytowniki, naczynia kuchenne, wieszaki, unikalne krzesła i ławki. Możesz być pewien, że pokochają prezent dla kobiety do 45 lat! W dniu urodzin szefa rozdrobnione podwładni mogą również nauczyć coś niesamowitego, starożytny, luksusowe.

Bardzo łatwo dać, a nie tylko zaimponować!

Idź i kup w sklepie pierwszą rzeczą, która dostaje się do oka, jeśli tylko zgodne rzecz poświęcona aktywów prezent, – zwykłej wersji tradycyjnej, które powinny być większość dawców. Dlatego często na festiwalu są identyczne oferty, nudne lub niepotrzebne przedmioty w ogóle. Naturalnie, nastrój jest bohaterem tej okazji nie podniesie raczej tylko zepsuje.

Ale jest rozwiązanie! A co jeśli wprowadzą oszczędny, żaden inny dar jest nie jak kobietę do 45 lat na urodziny? Jego ręce wykonane rzecz – jest to doskonała opcja ofiara Hero of the Day. Konieczne jest jedynie, aby zdecydować, co do tworzenia takich-takie. I rozpocząć przygotowania elementów do długo przed obchodami.

Umożliwiają triumf prawej drobiazg z teraz modne haft wstążkami satynowymi poduszka, torba, kapelusz. Ale obraz jest wykonany w tej technice – wspaniały prezent dla kobiety w 45 roku życia. Zdjęcia podobne prace chronione prawem autorskim prezentowane tutaj udowadnia tę tezę.

Biżuteria wykonana własnymi rękami

Robótki i ręka mistrza może produkować wspaniałą biżuterię: kolczyki, naszyjniki, broszki, pierścionki, naszyjniki, bransoletki. Zrobić biżuterię z tworzyw sztucznych gliny, skóry, sztuczne kamienie, drewno, papier-mache i innych materiałów.

Nawiasem mówiąc, oryginalna dekoracja w jednym egzemplarzu – nie jest to doskonały prezent dla kobiety 45 lat urodziny, ma wszystko? Po tym wszystkim – autor – dzieło sztuki nie ma w stu procentach!

Codziennie przypomnieniem kochającego mężczyzny

Aby znaleźć odpowiedni prezent, trzeba mieć prawdziwy talent. Dobrze, jeśli ofiara jest nie tylko piękne i twórcze, ale także potrzeby praktyczne. Dlatego wielu dawców starają, aby wybrać żądaną pozycję w domu. Codziennie go używać, kobieta nie będzie w stanie zapomnieć człowieka, który raz prepodnos ten prezent.

Takie oferty mogą być, na przykład, lustro ścienne, haftowane pościel, ręczniki biżuterię lub ubrania. Korzystanie z porad, które dar powinien być unikalny, wykonany dla konkretnej osoby, prawdopodobnie powinien myśleć: Nie rób przedmioty codziennego użytku z rękami?

Jak zrobić własną wieszak z poroża łosia?

Kreacja rzeczą, wykonane własną rękę, istnieje sposób, nawet nie ich wartość, a przygotowane przez darczyńcę. Zrób wieszak w postaci rogów jest dostępna dla każdego, przynajmniej trochę zaznajomiony z podstawami pracy ręcznej.

Co ciekawe, jeśli kapitan ma możliwość, aby znaleźć prawdziwe poroże łosia. Zwierzęta te każdego roku jesienią swojej owczarni. Tak wielu ludzi, którzy często do lasu mogą natknąć się na nich.

W tym przypadku, stojak można zrobić bardzo szybko. Przetwarzane lakier róg, dołączyć je do podstawy wkrętów lub śrub samogwintujących. Teraz trzeba tylko myśleć o tym, jak zbudować pętlę z tyłu podstawki.

Dokonywanie wieszak w postaci złomu rogami

Ale nie denerwuj się, jeśli nie można kupić prawdziwe poroże łosia. Mogą być z powodzeniem zastąpione maszynowo z drewna, malowane i lakierowane imitacją.

Aby ograniczyć do minimum pracę, zaleca się, aby znaleźć silny oddział, przypomina kształtem poroża lub łosia. Przetwarzanie takich części nie będzie trudne. Kolejny algorytm do zamocowania jej na nośniku, identycznego z już opisano powyżej.

Istnieje opcja producenta części, symulując rogi, wykonane z papier-mache. W tym celu jest konieczne, aby przygotować plastyczne masy papieru nasączonego, zmieszane z klejem lub cementu. Wtedy to będzie możliwe Zegarów róg. Aby zwiększyć sztywność elementów wyrobów jest umieszczony wewnątrz stalowego drutu o średnicy 7-8 mm, zakrzywione odpowiednio.

Po wysuszeniu preformy formatuje dane nieznacznie ostrego noża, plik papieru ściernego. Pokrywa imitacji poroża pierwszy starter, a następnie warstwą farby. Suszone część musi być lakierowane.

Przywiązanie symulacja papier-mache na stoisku nie różni się od ustalania prawdziwy róg lub drewnianych oddziałów.

Jak gotować dużo papier-mache

Materiał do formowania jest w następujący sposób. Wydajność narwala złożonego kawałka papieru, tektury albo pokruszonych tac spod jaj. Wszystko to jest wypełniona wodą, miesza się i pozostawia do nasiąknięcia w ciągu 2-3 dni.

Masę następnie osuszone i mikser zmielone lub mielone.

W następnym etapie dodaje fundacji, która promuje twardnienie. Odpowiednie i pasty i PVA. Klej biurowy (płyn szkło) nie powinny być stosowane, ponieważ bardzo szybko chwycił. Wygrzewania obrabianego przedmiotu dokonać pewnych poprawek, będzie praktycznie niemożliwe.

Jednocześnie zaleca się, aby dodać trochę wagi do cementu lub szpachli. Zamiast kleju, niektórzy mistrzowie powinni dodać farb budowlanych do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz. Tylko w tym przypadku, podczas formowania musi być noszony na rękach rękawice gumowe.

Ważne jest, aby pamiętać, że bez względu na to darem dla rocznicę lub darilsya ofiary kobieta powinna towarzyszyć dobrych słów gratulacji i szczere życzenia!