456 Shares 6878 views

Nadzieję „Zenith” – Jewgienij Czernow

Jewgienij Czernow – młody zawodnik rosyjski grający na pozycji obrońcy i pomocnika. Uczeń futbolu Tomsk teraz broni barw Petersburgu „Zenith”.

charakter syberyjski

23 października 1992 urodził Jewgienij Czernow. Urodził się w Tomsku, miasta, z dala od piłki nożnej, ale od dzieciństwa interesował się sportem. Poświęcenie i wytrwałość na wiele sposobów zdefiniowane położenie, w którym grał – w strefie rdzeniowej.

17 lat, Czarny pierwszy przyszedł do natywnej aplikacji, „Tom” w rosyjskiej mistrzowskiego meczu. W tym samym roku, w dniu 13 sierpnia, debiutował w zespołach młodzieżowych turnieju. Rival stal Samara „Skrzydła Sowietami”. Jednak pierwszy naleśnik był lumpy – "Tom" lost (0: 3).

W następnym roku, zespół starał się „Mostovik-Primorye” z Ussuriysk, mówiąc w strefie „Wschód” w Second Division, ale ostatecznie zdecydował się pozostać w Tomsku i zdobyć praktykę w klasyfikacji młodzieżowej.

Wkrótce stał się udział w szkoleniu główny zespół.

Debiut w Premier League

Od 2011 roku Jewgienij Czernow biografii, która następnie stała się dramatycznie zmiany zaczęły spadać w przetargu na mecz Premier League. Jednak po raz pierwszy wydany dopiero w 2012 roku.

Stało się to w dniu 27 kwietnia. „Tom” starał się utrzymać miejsce zamieszkania w Premier League, a jego rywal – Perm „Amkar” – był jednym z liderów w walce o miejsca 8-16. Czernow pojawił się na boisku przez 80 minut zamiast Nikity Bazhenova, ale wpływ na wynik meczu nie mógł, spotkanie zakończyło się remisem (0: 0). Zgodnie z wynikami tego sezonu, „Tom” opuścił elity piłki nożnej.

W First Division

W przyszłym roku Jewgienij Czernow odbyła się w Orenburg „Gazovik” służący „obszar regionu Ural-Volga” w Second Division. Gracz zagrał 19 meczów, które oznaczone 4 bramek. Wraz z zespołem na koniec sezonu świętować powrót do pierwszej ligi.

Kolejny klub pomocnik stał Dzierżyński „Chemist”, mówiąc w First Division. Tutaj grał na wypożyczeniu. W krótkim czasie stał się jednym z głównych graczy w linii środkowej, był w stanie pomóc utrzymać Residence Club w pierwszej lidze.

W rezultacie gracz „Chemik” Czernow pozostał aż do 2015 roku, kiedy to zespół nadal udał się do spadku w klasie. W tym czasie, spędził 58 meczów i zdobył 1 bramkę.

2015 Jewgienij Czernow spędził na wypożyczeniu w Krasnojarsku „Jenisej”. W klubie spędził tylko pół sezonu – przed przerwą zimową, a następnie z powrotem do „Tom”. W tym czasie udało mu się zagrać w 18 meczach. Jednak nie udało się obywateli Tomsk. W 2016 roku Czernow zainteresowany w kilku klubach, zwłaszcza w „Krasnodar” i „Zenith”.

W mieście nad Newą

W styczniu podpisał kontrakt z nowym klubem Jewgienij Czernow. „Zenith” początkowo nie uważał go jako bazę graczy, choć gracz wyjazd z pierwszej drużyny na obozie w Austrii.

Po raz pierwszy t-shirt „Zenith” Black umieścić w towarzyskim meczu przeciwko irackim klubu „działających w Iraku”. Czernow poszedł na boisku w pierwszym składzie, spędził całą pierwszą połowę. Gra nie jest pełen niebezpiecznych chwil, a ostatecznie zakończył się remisem – 0: 0.

Na dwóch upraw uczestniczył w 8 meczach towarzyskich dla „Zenith” Jewgienija Chernov. Piłkarz grał najbardziej na boisku podczas meczu przeciwko Szwajcarom „Sion” – 62 minut. Jednak, aby pomóc jego zespół nie mógł „Zenith” przegrała 1: 3.

W „Zenith” zasadach

Dopóki atrament nie dostać się do głównej części Piotrogrodzie w oficjalnych meczach grał dla klubu rolniczych, „Zenit-2”, która odgrywa w mistrzostwach First Division pod kierownictwem Władysława Radimov. Tego polecenia Eugene grał 26 mecze i strzelił jednego gola.

Aby jego debiut w pierwszym zespole piłkarza spadła w meczach 1/16 finału Pucharu Rosji. grupa Petersburg poszedł odwiedzić zespół First Division – FC „Tambov”. Czernow wszedł na boisko w pierwszym składzie i spędził na trawniku przez 90 minut.

W obronie „Tambow” wielkie problemy „Zenith” nie jest stworzony, aby jego zespół debiutant pogoda nie zepsuje. Chociaż pierwsza połowa została utworzona, w ostrej walki, aby otworzyć konto „Zenit” może jedynie tuż przed przerwą. Jednak w drugiej połowie tambovchane spotkania całkowicie rozstał. W rezultacie, spotkanie zakończyło się wynikiem 0: 5 na tablicy wyników dla gości.

W Premier League w „Zenith” zadebiutował 24 października Jewgienij Czernow. Zdjęcia piłkarz w tym dniu urządzone raportów zdjęcie o meczu. Wszedł na boisko w pierwszym składzie, ale przerwa został zastąpiony przez Artur Jusupow. Pitertsy wygrał – 1: 0.

Pomimo faktu, że atrament jest spędził tylko pół, lubił sztabu szkoleniowego. Kolejny mecz pojawił się u podstawy. A rywal okazał się główną osobą do Eugene – native „Tom”, w ramach którego nigdy nie był w stanie zdobyć przyczółek.

I jak tylko był w stanie sprawdzić w działalności produkcyjnej. Po 26 minutach, Czernow wyciąć dla wyjątkowej wierności jazdy w bramkarza, który przyjął piłkę Dziuba wyrzucił go na przebieg Kokorin, który wyraźnie dotknęło. 1: 0. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Więc Eugene bezpośrednio udział w zwycięstwie nad swoim byłym klubem.

Z każdego meczu, jest on coraz bardziej ustalona w oparciu o „Zenith” w niedalekiej przyszłości ma nadzieję stać się kluczowym graczem tego klubu, z powodzeniem bierze udział nie tylko w obronie, ale w działaniach ofensywnych zespołu.

W drużynie narodowej

W 2011 roku Jewgienij Czernow najpierw wezwany do lokalizacji junior reprezentacji Rosji w piłce nożnej. W tym czasie miał 19 lat.

Czernow wzięła udział w międzynarodowym turnieju dla chłopców urodzonych w 1992 roku, która odbyła się w Portugalii. Debiut w meczu przeciwko Francuzom, na 62 minut, Eugene wszedł z ławki. Zauważ jednak skuteczne działania zawiodły, spotkanie zakończyło się remisem – 0: 0. W sumie spędził w reprezentacji 3 gry, natomiast w drużynie narodowej nie jest tzw.

Dzisiaj, wraz z pojawieniem się głównego zespołu zarządzającego Stanislav Cherchesova przypadek przyszedł dla każdego.