456 Shares 7150 views

Aktor George Martyniuk. Zdjęcie. Filmografia

Georgij Yakovlevich Martynyuk – słynny aktor i ulubiona epoka kina radzieckiego. On zrealizowany na ekranie obraz pryncypialne i niezniszczalnego sługi prawa, normy radzieckiego oficera policji, Paweł Pawłowicz Znamenskoye. Rola ta stała się dla artysty przejściu do świata sławy i popularności, a jednocześnie zanotował utalentowaną osobą zakładnikiem jednej roli. Twórczy dar Georgiya Martynyuka została zaniżona. Jednak ciężar miłość nikt ludowej przyjść za darmo. O życiu tego niezwykłego artysty, dowiesz się z tego artykułu.


dzieciństwo

Gieorgij Martynyuk, którego biografia zostaną przedstawione w tym artykule, urodził się w 1940 roku, 03 marca. Dzieciństwo spędził w powojennej Orenburg, na Uralu. Przyszły aktor dorastał nieśmiała i skromna chłopca. Zamiast tego, jak inny od swoich rówieśników, spędzając cały dzień na rzece, George siedział w domu. Jego fascynował dramaty, które zostały przekazane przez czarny okrągły głośnik. Chłopiec mógł ich słuchać godzinami. Ponieważ telewizor 40-tych jeszcze nie istnieje, Martyniuk musiał zawierać wyobraźnię. Wyobrażał sobie żywy obraz, przedstawienia teatralne, w których brał udział. Przyszły aktor uczęszczał do teatru, przyszedł do pokazów, które był zaangażowany jego starszy brat, pracował jako aktor. George sam bardzo chciał zostać artystą i iść na scenie, aby zaskoczyć publiczność entuzjastycznie.

pierwszą rolę

W liceum, Martyniuk odwagi i zapisał się do grupy teatralnej dla dzieci w Domu Nauczyciela Miejskiej. Wkrótce po pierwszym piśmie. Chłopiec grał główną rolę w spektaklu „Kiedy kwiatów akacji.” Prezentacja publiczności naprawdę zadowoleni. Teatr Teatr na wolnych dni, aby zapewnić młodym aktorom stał się jego etap. Po George ukończył liceum, wybrał rzemiosła aktora i udał się do Moskwy, aby wprowadzić GITIS. Rodzice chłopca byli przeciwko niej. Myśleli, że jeden aktor na rodzinę jest wystarczająca. Jednak Martyniuk został ustanowiony bardzo mocno.

formacja

Ogromna konkurencja (200 osób na miejscu) nie przeszkodziło Georgi zapisać w teatrze uczelni po raz pierwszy. Życie studenckie stała się poważnym wyzwaniem dla młodego człowieka. Mieszkał w akademiku, są chronicznie głodny, był zawsze brakuje pieniędzy. Wraz z przyjaciółmi Martyniuk był często na „Mosfilm” w nadziei na uzyskanie niewielką rolę. Jednak przyszły aktor był w stanie przebić się tylko do tłumu. George wziął czynny udział w przedstawieniach edukacyjnych. Jeden z nich – „Widząc białych nocy” Piotr Fomenko – grzmiał na całej stolicy. To było niemożliwe, aby uzyskać dodatkowy bilet, aby dostać się na koncert. Gieorgij Martynyuk, którego sukces stał się znany w Orenburg, została zaproszona przez lokalną dyrektora Teatru Dramatycznego do pracy. Młodzieniec obiecano mieszkania w swoim rodzinnym mieście i bardzo atrakcyjne perspektywy. On zgodził się na powrót do ojczyzny, ale potem bezprecedensowy sukces „Widząc białych nocy”. Ten występ odbył się pod patronatem szefa moskiewskiego Teatru Teatr A. A. Goncharova. Reżyser lubiłem utalentowanego ucznia. Po ukończeniu Martyniuk przebywał w Moskwie i dołączył do trupy aktorów Andriej Aleksandrowicz. W tym teatrze George służył przez całe życie.

Formacja kariera

Na samym początku swojej kariery aktor Gieorgij Martynyuk, którego biografia jest zawarte w tym artykule nie dostać duże role. W kinie domowym przez długi czas grał w odcinkach. Pechowy aktor filmowy. To zmieniło się w 1963 roku, kiedy aktor zaproszony Władimir Basow w filmie „Silence”. Kraj zaczął „odwilży”, obraz został nakręcony na temat dnia. Film został skazany osobowość kult Stalina, został zaprezentowany na wielu festiwalach filmowych. Zatem Gieorgij Martynyuk grał swoją pierwszą główną rolę, a nie w teatrze iw kinie. Już w przyszłym roku aktor brał udział w nowym filmie Basov „Blizzard”, nakręcony na podstawie powieści A. S. Puszkina. Następnie aktor pojawił się w wiosce kinopovesti Chuhraja „Wystąpił staruszkowie”. Gieorgij Martynyuk, filmografia, która jest znana w całym kraju, pojawił się także w filmach „Śmierć Eskadry” i „tarcza i miecz”.

„Dochodzenie czołowi eksperci

W 1971 roku było znaczącym wydarzeniem w karierze słynnego aktora. Georgij Yakovlevich Martynyuk został zaproszony do filmu telewizyjnego „dochodzenia prowadzącego ekspertów”. Kierowany przez Wiaczesława Brovkin na pracy radzieckiej milicji stał się jednym z najbardziej znanych seriali telewizyjnych ery sowieckiej. Od pierwszych sylab imion bohaterów tego projektu, „Znaku”, „Tomin”, „Kibrit” umieścić słowa „ekspertów”. Aktor George Martyniuk znany Brovkina pracować w teatrze na Malaya Bronnaya, stał się wykonawcą roli Pavel Pawłowicza Znamenskoye. Obraz Tomina udał się Leonid Kanevskomu. Uroczy Zinochka Kibrit zaśpiewała aktorka Elsa Lezhdey.

Popularność „ekspertów”

Pierwsza seria serialu o nazwie „czarnych brokerów”. Od razu wzbudziła zainteresowanie widzów. Kolejna część cyklu „Obey głowę”, „Twoje prawdziwe nazwisko”, „gorącym uczynku” nie mniejszą popularnością cieszył. W 1972 roku, ekrany z kilku odcinków „ekspertów”. Film zyskał olbrzymią. Teraz nie każdy pamięta nazwę „Grzegorz Martyniuk”, ale bez wyjątku, Rosja i byłe ZSRR mieszkańcy wiedzą Pal Pawłowicz Znamenskoye. Wykonawca tej zasady, inteligentnej i pięknej policjanta mówi, że nie było łatwo iść ulicą. Jego popularność była tak duża, że ludzie traktowali go nie tylko jako „Pavel Pawłowicza”. Wizerunek idealnego sługą prawa, w stanie ujawnić każdy, nawet najbardziej skomplikowany przypadek, w miłości z milionami widzów. Retribution Radziecki milicja w „Expert” jest nieunikniona, ale fair.

Aktor, który gra w serialu, trzeba było się przyzwyczaić do tej roli. Dlatego też często chodził do Moore, uczestniczyli w przesłuchaniach wzięło udział w wyszukiwaniach. Gieorgij Martynyuk, którego zdjęcia były znane w całym kraju, wspomina, że po przesłuchaniu badacz krzyknął na młodego faceta. Aktor został przedstawiony jako więźnia policjanta, i nie oczekiwać, że facet odwraca się na bok i deklarują, powiedzmy, znak jest zawsze mówić podczas przesłuchań tylko uprzejmy.

zakładnikiem obraz

Jednak rola idealnego badacza w końcu stać się artystą ciężarem. Gieorgij Martynyuk, filmografia, który ma wiele pozytywnych ról, zwany Znak samego pomnika. Aktor twierdzi, że rola Lena Kanevskomu szczęścia swego bohatera, Tomin był detektywem, który musiał zmienić ubranie, aby reprezentować inne osoby. I Pavel Pawłowicz zawsze był szanowany sługą prawa. George Martyniuk świetnie zakres działania. Jest równie kratkę i dramatyczne i komiczne role. Jednak dyrektorzy widział w nim tylko pozytywnych bohaterów. W wywiadzie aktor powiedział ze śmiechem, że jego rola jest najbardziej ukochany pijany mechanik. Przedstawiając tę postać Martyniuk mógł pozwolić sobie na improwizację, błaznować.

Były zabawne momenty w George związane ze ściśle przylegającą do niej Pal Palycha sposób. Martyniuk z Kanevsky się grać razem w teatrze „złodziei w prawo”. Publiczność była szokiem, gdy światła gasną powoli, i ujrzeli znak i Tomina na pryczy. W przeciwnym razie, jak komiks inscenizacja to wydajność nie dostrzec. Cały pierwszy akt ludzie musieli przyzwyczaić się do tego, na scenie przed nimi nie są „eksperci”. I zmienić zwykłe stereotypy publiczności nie było łatwe.

Nowa seria „ekspertów”

pomysł, aby nakręcić nową serię „ekspertów” w 2000 roku. Rola Sign Tomina nadal wykonywane Martyniuk i Kanev. Ale Elsa Lezhdey już przeminęły. W odcinku, zdecydowano się na wprowadzenie nowego detektywa – Kitaev. Postać grana przez aktorkę Lydia Velezheva. George nazywa się powrócić do „ekspertów” z samej wody, co jest miłe i ekscytujące, aby wprowadzić dwukrotnie. Pierwsza seria projektów zostały dobrze odebrane przez widzów. Wkrótce jednak, film przegrał walkę z innym taśm detektywistycznych że zatkane powietrze nowoczesnej telewizji.

Gieorgij Martynyuk. Filmografia

Aktor twierdzi, że grał małe role w filmach. Rzeczywiście, lista filmów z jego udziałem nie można nazwać spektakularne. Martyniuk cieszył pracy z Władimirem Basov, a ten okres swojego życia zapamiętał ze szczególnym uczuciem. Nie licząc każdą serię, która „ekspertów”, którego edycje sfilmowane przez dwadzieścia lat, oraz – oddzielną historię, Martyniuk zagrała w „Świt Oto Quiet …” w Stanisława Rostotsky, gdzie grał kochanka bohaterki Olga Ostroumowa. W 1984 roku aktor wystąpił w filmie „Pierwszym koniem” reżyser Władimir Lyubomudrova. Martyniuk brał udział w pracach nad dramatem Leonida Bronevogo i Viktora Hramova „równa się cztery z Francji?” w 1986 roku. Rok później wystąpił w Nikolaya Zaseeva w filmie „bawić się w przedziałach”. W latach 90., w okresie stagnacji w kinie rosyjskim i aktor, a także wielu jego kolegów w warsztacie, był bez pracy. W filmie, praca nie była w teatrze na scenie czasem okazało się większej liczby osób niż publiczność w hali. W tych niespokojnych czasach do George miał grosza w reklamie. Przypomniał sobie z uśmiechem o terapeutycznych „szkieł z otworami”, który miał się reklamować w latach 90-tych. Wartość opłaty za takie błahe aktora pracy był mile zaskoczony. W 2000 Martyniuk miał szansę odegrania roli arcybiskupa Feofana Prokopowicz w „Tajemnic Pałacu Rewolucji” Swietłana Druzhininoj.

życie osobiste

Gieorgij Martynyuk, życie osobiste było bez zarzutu, cieszyły się wielkim powodzeniem u kobiet. Za nim szedł tłum fanów, a on im wstyd …. Aktor ważyła po kontroli pięknej połowy ludzkości, i szukał swojego partnera. Martyniuk pierwszą żoną była aktorka Valentina Markova. Publiczność jest ona znana jako wykonawca Zoe w filmie „Ballada o żołnierzu”. Jako żona George był Moskal, szybko pojawiły się oddzielne mieszkanie. Kiedy aktor złapał lawinę miłości i adoracji ludzi z fanów nie było uwolnienie. Dwa szczególnie uporczywych panie nieustannie nękani Martynyuk w ciągu roku. Po Georgija Martynyuk, dla rodziny, która zawsze była na pierwszym miejscu, nie mogłem się oprzeć. Bo z dziewcząt, nie mógł dostać się do domu, więc w środku dziedzińca wstał i głośno nazywa nazwisko żony. Trwałe fani szybko zniknął. Jednak pierwsze małżeństwo aktora nie zdały egzaminu popularność i para rozstaliśmy.

Z drugą żoną, aktor Georgija Martynyuk, którego biografia jest pełna jasnych wydarzeń spotkali się w szpitalu, w którym leczenie miało miejsce. Lekarz Neel Pranovna ponieważ nabyte stałego pacjenta i aktora – lekarz rodzinny. Żona artysty, litewski według narodowości – bardzo praktyczna i rozsądna kobieta. Jej małe zainteresowanie fanów męża, ona twierdzi, że George Martyniuk nie dał powodu do zazdrości. Aktor zawsze podziwiałem jego żona, Tanya podniósł ją jak własną córkę. To małżeństwo trwało przez prawie czterdzieści lat, aż do śmierci wspaniałego aktora.

dzieci aktor

To jest słabym punktem w jego życiu. Gieorgij Martynyuk, którego biografia jest zainteresowany jego licznych fanów, miał matkę jednego dziecka. W jego pierwszego małżeństwa miał córkę Lisę. Ale całe życie był wychowywany przez inną dziewczyną. To był jego krok córka Tatiana. Aktor bardzo lubił córką jego drugiej żony Neel, chętnie przyjął narodziny dwóch wnuków, Vitali i Wladimir. Kształcenie chłopców pomogła uleczyć ranę głęboką George, który spowodował śmierć własnej córki. Lisa był osobisty dramat, nie mogła przetrwać. Popełniła samobójstwo w ciągu 20 lat. To zdarzenie ustanowiła ciężkie brzemię na barkach aktora. Tylko szczera miłość i wsparcie rodziny żony pomógł mu przenieść cios. Przez całe życie aktor Gieorgij Martynyuk, który był zainteresowany w osobistym życiu wielu ludzi, obwiniał się za śmierć córki.

choroba

W 2014 roku, 13 lutego, w prasie doniesień o śmierci niezwykłego artysty. Martynyuk Georgij Yakovlevich, choroba, która trwała przez długi czas, zmarł w ramionach ukochanej żony. Na krótko przed śmiercią aktor przeniósł się zapalenie płuc, która wywołała dalsze choroby onkologiczne. Z atakami duszności aktor został przyjęty do szpitala, gdzie spędził kilka dni na oddziale intensywnej terapii. Lekarze nie byli w stanie uratować aktora. Martyniuk zakopane pod muzycznym Sviridov, pogrzeb w kościele, gdzie A. S. Puszkina był żonaty. Wspaniały aktor spoczywa na Troekurov cmentarzu w Moskwie.

Liczba znajomych

Według ludzi, którzy znali aktora, był bardzo jasny, przyjazny człowiek. Wielu kolegów w sklepie Martyniuk bardzo wrażliwe na sukcesie swoich kolegów. George nigdy nie zazdrości i szczerze radował dziwniejsze osiągnięć. Aktor pięknie napisane wiersze, jego poezja charakteryzuje się dowcipem. Na scenie teatralnej aktora rodzimej spędził ponad pół wieku. W pamięci swoich przyjaciół, był dobrym przyjacielem, utalentowany artysta, dobrym człowiekiem, z którym to była przyjemność pracować i komunikować. Aktor Giennadij Saifullin mówi, że jeśli sobie wyobrazić życie w teatrze na Malaya Bronnaya Street w formie mozaiki, następnie Giennadij Martyniuk był najlżejszym pierwiastkiem w swojej historii. Lew Durow mówi, że teatr po opuszczeniu tego wspaniałego człowieka i tracą rozum i teatralności. Dyrektor Vladimir Hotinenko dumny, że był w stanie pracować w Martyniuk, i twierdzi, że naśladował go od dzieciństwa. Każdy, kto kiedykolwiek do czynienia z Georgi Martynyuk, na lewo od niego jest bardzo słodkie wspomnienia.