518 Shares 5622 views

Jak przesłać film „100500”? Filmy dostać się do programu?

Transfer „100500” to niezwykle popularne wśród rosyjskiej młodzieży. A jego wiodącym Maksim Golopolosov udało się podbić serca tysięcy kobiet. Wielu użytkowników Internetu również chcą zapalić cały kraj, ale nie wiem jak wysłać plik wideo do „100500”. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w tym artykule.


Opowieść o programie

Co nie był zaangażowany Max Golopolosov zanim przyszedł na ekranie telewizora. Śpiewał w zespole punkowym „2 nd sezonu» studiował na kucharzy i zdobył kuriera. Pomysł w sprawie ustanowienia programu „100 500” przyszedł do niego spontanicznie. W 2010 roku, Maxim, patrząc na kamery, podzielił się swoimi wrażeniami z trzech popularnych filmów umieszczonych na YouTube. Jego komentarze okazały się tak jasne i zabawny, że wideo gościnnie Max pierwszego dnia zyskał wiele poglądów. Golopolosov sobie sprawę, że jego pomysł jak publiczność. Wkrótce zaczął strzelać pełny program.

Kwestia, jak wysłać plik wideo w „100,500” nie jest najbardziej popularne wśród użytkowników Internetu. Większość z nich chce wiedzieć dlaczego Max to nazwa wybrana do jego show. Istnieje kilka wersji. Uważa się, że wyrażenie „Chłopcy oh chłopców milion” po raz pierwszy mówił o postaci transmisji „OSP-Studio”, wyjście na kanale”TV-6". Inna wersja mówi, że wyrażenie „Chłopcy och chłopcy pokonali wrogów” został po raz pierwszy ogłoszone Alekseem Kortnevym (grupa „wypadek”). Rozumiem, to może być bardzo długi czas. Ale decyzja jeszcze była dla Maxa. Po pierwszych edycjach samego transferu, a jego nazwa jest pamiętany przez publiczność. I to mówi dużo.

Co jest istotą transferu

Jeśli uważasz, że pomysł stworzenia takiego show w całości należy do Max, jesteś w błędzie. Nasz dzisiejszy bohater nie ukrywa faktu, że pożyczone format oprogramowania internetowego Równa Trzy, zyskała ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych.

Oczywiście, są tacy, którzy chcą być oskarżony o plagiat Max. Ale jeśli spojrzeć na kilka kwestii pokazać równa się trzy i porównać je z programu „100 500”, a następnie natychmiast zmienić zdanie. Faktem jest, że Maxim Golopolosov bit przesyłany przez rosyjskiego formacie publiczności. Otrzymał „100 500” to ciekawy i fajny bieg. Udostępnianie wideo Max może każdy użytkownik Internetu.

Dla każdego numeru Golopolosov wybiera 3 klipy i w szczególny sposób ich komentarze. Czas trwania jednego videobzora 3-4 minut.

Gdzie wysłać film „100 500”

Chcesz Max pojawił się i powiedział, że to był twój film? Więc nie trać czasu, ale teraz wyślij mu istniejących materiałów. Ale tutaj istnieje uzasadnione pytanie: „W jaki sposób mogę wysłać film” 100 500 „?” Aby to zrobić, trzeba wykonać kilka prostych kroków:

  1. CarambaTV odwiedzić witrynę.
  2. Wprowadź wymagane informacje w szczególnych dziedzinach (imię, konta e-mail, i tak dalej).
  3. Wstawić okno skopiować link do filmu.
  4. Dodaj swój komentarz (ten element jest opcjonalny).
  5. Kliknij na przycisk „Wyślij”.

Te filmy mogą dostać się do transmisji

Każdego dnia, na Youtube są setki i tysiące nowych filmów. Ale tylko kilka z nich są w stanie przyciągnąć uwagę Max i mieć w swoim biegu. Według jakiego kryterium przy wyborze filmów? Szczegółowe wymagania i nie ma żadnych zasad tutaj. Najważniejsze, że film był oryginalny i powodując przynajmniej jakieś emocje. W przeglądzie kolekcji wykonane przez Max, istnieją różne filmy: funny, cute, szokujące i dziwaczne. Fani serialu uwierzyć, że energiczny i zdolny prowadząc skomplikowane przekształcić dowolny, nawet najbardziej nudny film. To wystarczy, aby wstawić kilka śmiesznych komentarzy lub zamontować udany film. Jest to na pewno powiedzieć, że Max Golopolosov – prawdziwy profesjonalista.

Teraz, gdy wiesz, jak wysłać film do „100500”. Jest nadzieja, że jedną z kwestii, pokaże swój film, a liczba wyświetleń będzie ogromny.