148 Shares 1993 views

Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby podnieść na reklamę „Avito” wolne i to jest możliwe,

„Avito” – popularna platforma handlowa Runet. Kupno i sprzedaż odbywa się za pośrednictwem reklam. Rozważmy ważną kwestią dla wszystkich użytkowników projektu: jak podnieść reklamy na „Avito” za darmo?


Krótko o projekcie

Na „Avito” Można również korzystać z wielu usług, które będziemy rozmawiać dalej. W rzeczywistości, strona jest analogiem gazety dotyczącej sprzedaży i zakupu, który jest dostępny w każdym regionie kraju. Uwaga, które zapewniają bezpłatne reklamy „Avito” jest dość prosta. W tym przypadku, artykuł jest ważny tylko przez 30 dni.

Gdy okres ten jest wyczerpany, dodaj bezpłatne ogłoszenie do „Avito” to będzie niemożliwe, ponieważ od tej chwili usługa jest pobierana zgodnie z aktualnie ustawioną wartość.

Jak podnieść reklamy na „Avito” dla wolnych zawodów

Aby przywrócić wiadomość na temat produktu lub usługi, na pierwszej stronie witryny, bez żadnych dodatkowych kosztów, można uczestniczyć w różnych loteriach i konkursach, które są wykonywane bezpośrednio na miejscu, jak i na oficjalnych stronach projektu w różnych sieciach społecznych. Uczestnicy tych wydarzeń mają szansę stać się właścicielami nagród pieniężnych, które można wydać na miejscu usług, a tym samym na pytanie, w jaki sposób podnieść reklamy na „Avito” wolne, zostanie on rozwiązany. Dodatkowo można wygrać specjalne „konto premium”, która otwiera również możliwość.

Aby sprzedać produkt na czas, kiedy reklama jest nadal na szczycie dystrybucji, spróbuj przypisać najbardziej realistyczną cenę, szczegółowy opis towarów i umieścić dużą liczbę zdjęć – w tym przypadku nie trzeba będzie podnieść reklamy, ponieważ produkt będzie początkowo duże zapotrzebowanie.

„Avito” – Prywatne Ogłoszenia: Jak to działa

Przede wszystkim mówić o projektowaniu systemu. Nowe reklamy uzyskują górze strony. Ponieważ użytkownicy, którzy wprowadzają wiadomości reklamowe, dużo, reklama jest stopniowo opuszczany do wydania. Należy zauważyć, że użytkownicy, którzy chcą coś kupić, najczęściej oglądane pierwszych dwóch stronach, w najlepszym przypadku – trzy.

Szukaj ogłoszenia na kolejnych stronach – jest to raczej wyjątek niż regułę. Można stwierdzić, że szanse na sukces w wiadomości informacyjnej, która jest zamieszczona na stronie internetowej przez długi czas, bardzo niewiele. Jedyne wyjście – okresowe ogłoszenie świadomości. Witryna udostępnia tę usługę za opłatą.

Cena może być inna, ponieważ jest tworzony w oparciu o metodę płatności i wartości wymienionego produktu. Można na różne sposoby, aby płacić za usługi z wykorzystaniem projektu „Avito” system zastrzeżonych płatności lub za pomocą torebki „Kiwi”. Można również użyć karty bankowej. Podnieść swoją reklamę za darmo (i prawnie) nie jest możliwe, jeśli nie zamierzasz brać udział w konkursach.

krytyka

Główną wadą można nazwać projekt fakt, że ze wszystkimi pozycjonuje się jako źródło bezpłatną reklamę, która jest prawdziwa tylko w części. Rzeczywiście, pierwsza reklama jest zawsze za darmo tutaj. Do pewnego stopnia może być porównywana z serem w pułapkę, która jest również zawsze wolny, prawie.

Bardzo często, ze względu na ogromną ilość zasobów do pierwszego dnia nowego, rozpatrywanych odrębnie zaklasyfikowane potencjalnych klientów nie mają czasu na odpowiedź. Oraz w dniu wiadomość zniknie z horyzontu. Można zebrać pieniądze na reklamach, ale będzie w stanie utrzymać pozycję, znowu, nie więcej niż 24 godzin. W najgorszych przypadkach, można płacić za reklamy więcej niż czyni się do kosztu sprzedanych towarów.

Witryna będzie przydatna dla początkujących?

Pewnie powiedzieć, że nie masz nic do sprzedania. Nie będzie zasada: „Jeśli pewna rzecz nie jest dotykany lat, należy go wyrzucić.” W naszym przypadku nie jest konieczne, aby wyrzucić, może „prezent”, bo jest bardzo przykro, że po prostu pozbyć się cenionych rzeczy. Należy także pamiętać, że będą ludzie, którzy mogą służyć. Kiedy wszystkie powyższe niedociągnięcia, to chodzi o obecnego zasobu kolegi. Jak długo myślał o wiosenne porządki? Włosi mają zwyczaj w przeddzień okna, aby wyrzucić stare rzeczy, można wykonać ten przykład, ale nie pasuje do wszystkich. „Avito” pozwala dać to, czego nie potrzebujesz więcej, w „dobrych rękach”, a tym samym również dostać nagrodę.

Jeśli chodzi o współpracę z „Avito” miejscu, należy zacząć od stwierdzenia, że rejestracja nie jest obowiązkowa. Ale jeśli projekt lubisz i chcesz wrócić, lepiej jest przekazać taką prostą procedurę. Więc trzeba znaleźć swój region, stać się członkiem systemu i przystąpić do złożenia nowej deklaracji.

Wszystko, w rzeczywistości jest proste: wpisz imię i nazwisko, adres e-mail, a jeśli masz poważnie postanowił coś sprzedać, lepiej, aby wprowadzić numer telefonu, który będzie negocjować z potencjalnym kupującym bez bałaganu. Więc objęte podstawowe opcje dotyczące sposobu podniesienia reklamy na „Avito” za darmo, jak również ujawnić główne zalety i wady projektu.