766 Shares 5468 views

Kreml dieta: opinie oraz wyniki jej stosowania

Pytanie szczupła figura była istotna w każdym czasie, i tak szybko, jak kobieta, ani sztuczek, wymyślając nowe sposoby, aby schudnąć. Większość diet obejmuje częściową odmowę jedzenia i aktywnych sportowo. Ale istnieje alternatywa do pasywnego, że tak powiem, ludzie lub ci, którzy mają bardzo mało czasu na sport. Kreml dieta, opinie i wyniki, które są bardzo ciekawe, prawie żadnych ograniczeń w żywności i nie wymaga wykonania ciężkiego treningu.

Zasada działania diety

Kreml dieta wyklucza posiłku bogatego w węglowodany. W rezultacie, deficyt węglowodanów w organizmie zaczyna konsumować swoje zapasy energii przez spalanie tłuszczu, co prowadzi do utraty wagi.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni po minimalnej ilości spożywanych węglowodanów – 20 gramów. Pod koniec drugiego tygodnia wagowych węglowodanów w diecie, można zwiększyć do 40 g dziennie. Również w tej diecie jest bardzo ważne, aby pić dużo wody: zmniejsza obciążenie organizmu i pomaga wyeliminować toksyny. Dzienna ilość wody zużywanej muszą być 2 litrów. Prawidłowe przestrzeganie diety Kremla i oceny wyników na tyle imponujące rezerwy w ciągu tygodnia można schudnąć 4-5 kg.

Przeciwwskazania:

  • choroby żołądkowo-jelitowe.
  • Choroby układu sercowo-naczyniowego.
  • Ciąża.
  • Laktacja.

Jednak konieczne jest utrzymanie harmonii i tonu mięśni jest sport z tej diety.

Jak to działa?

Pierwotnie z diety całkowicie wyłączonych produktów mącznych, dań z ziemniaków, słodyczy, ryżu i chleba. Cukier jest zabronione, ponieważ zawiera 99 przy ul. np. w pozycji 40 w. e. dziennie.

Sama technika jest wygodne, ponieważ można mieć prawie wszystko, a to spowodowało Kremla opinie diety i wyniki są dość jednoznaczne.

W tym układzie, każdy produkt przypisano arbitralne jednostki (w E). Ilość punktów. Wszyscy zebrali się w tabeli na łatwość obsługi.

Ocena 1 = 1 g węglowodanów / 100 g produktu.

W ten sposób można mieć co chcesz, co najważniejsze, prawo liczyć węglowodany i nie przekraczać dziennej stawki.

Kreml potrawy dietetyczne, recenzje

Dieta polega odżywianie rozsądne porcje i nie ma głodu. Każdego dnia należy jeść, podzielenie go na kilka etapów, między śniadanie, lunch i kolację zjeść posiłek. Dla dobrego trawienia i potrzeby energetyczne organizmu prawidłowo sporządzony tryb.

Wiele kobiet jest zadowolony z rezultatów: Kremla dieta na miesiąc zmieniła swoje życie na lepsze. Ta metoda odchudzania może być przyjęte jako sposób życia, ponieważ łatwo jest się przyzwyczaić, albo zastosować dietę od czasu do czasu, aby utrzymać szczupłe ciało. Ponadto, łącząc dietę z łatwym ćwiczenia mogą poprawić trawienie i przyspieszają przemianę materii.

Innym ważnym punktem jest koniec diety. Aby zapisać wyniki diety powinny być zakończone przez stopniowe zwiększenie spożycia węglowodanów w produktach spożywczych.
Kreml dieta zawiera recenzje wyniki w większości przypadków pozytywne. Ale nie zapominaj, że brak lub nadmiar któregokolwiek z produktów specjalnie dla organizmu mogą być katastrofalne, więc przed użyciem dieta powinna skonsultować się z lekarzem.