689 Shares 9017 views

Natalya Batova – niezwykłe i piękne

Uprawiania sportu, to jest niemożliwe, aby śledzić postęp gwiazd krajowych i zagranicznych w tym zakresie. Ci ludzie nie tylko podziwiać jego wyników lub wygląd. Oni – najlepszym i najsilniejszym motywatorem do dalszych osiągnięć i wyczynów. Stał w jednym miejscu i nie można przeskoczyć nad głową? Umieszczenie zdjęcia na pulpicie idola, programu studiów i jego metod treningowych motywacji i wysiąść z ziemi.

W tym poście będziemy koncentrować się na dziewczynę z regionu Krasnojarsku, które nie tylko uformowanego ciała w sali, ale był w stanie realizować się w świecie profesjonalnej kulturystyce w kraju i za granicą. Natalya Batova – uderzającym przykładem poświęcenia i ciężkiej pracy. Ale jak łatwo jest być żywą ikoną kulturystyki kobiet? Jak na niezwykły wygląd są okolice? Jak widzi jego przyszłość wybiera Natalię? Kwestia ta zostanie omówiona w tym artykule.

Znamiennym przykładem – Natalya Batova

Kulturystyka w Rosji od dawna poziom z takich dyscyplin popularnych sportów takich jak piłka nożna czy hokej. Osobny artykuł w tym sporcie – kobieta kulturystyka. Dobrze czy źle dziewczyna „przeciągnąć” żelazka? Traci jeśli mięśni pompowana przez kobiecej atrakcyjności ciała, lub na odwrót, to dostaje? Jeśli American kobiet sportu konkurencyjny wziął zaszczytne miejsce jeszcze w latach osiemdziesiątych, rosyjski żeński kulturystyka zaczęła się rozwijać dopiero w dwudziestym pierwszym wieku. I pomimo tego, ciało wciąż atletycznie zbudowany kobiety nie mają wszystkie zachwyty i szacunku. I nie bez powodu. Należy zwrócić uwagę na dziewczyny, mówiąc o którym pójdzie dalej.

Jednym z najbardziej wyraźnych przykładów przekształcanie w krajowym kulturystyki – to zdjęcia baht Natalia które wywołują podziw i zazdrość, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Oczywiście, patrząc na te wyniki, nie można pomóc, ale zastanawiam się, jak Natalya Batova był w stanie osiągnąć taki sukces.

Historia Natalia

Należy zauważyć, że do tej pory, Natalia jest jedyną dziewczyną w Krasnojarsku, który sam jest „rzeźbić” swoje ciało na siłowni.

Co jest fenomenalny Natalya Batova? Biografia nie wydaje się niczym niezwykłym. Ona zwróciła uwagę na sporcie zasilania ma dwanaście lat, ale wziął świadomą decyzję, aby radzić sobie z potem i rozpoczął treningi w wieku 21 lat. Początkowo Natalia nie mogła znaleźć dobrego trenera, a posiada, sama. Jej pierwszym trenerem był Jurij Leonow i otzanimalas roku pod jego auspicjami, Natalia wszedł na scenę w kulturystyce mistrzostw w Krasnojarsku, gdzie zajęła drugie miejsce.

Przed rokiem 2005, Natalya Batova uczestniczyła jedynie w rosyjskich mistrzostwach. Były kilka mistrzostw na Syberii, w 2003 roku, Natalia zajęła 4 miejsce w mistrzostwach Rosji, a rok później – trzeci.

Prezentacje i nagrody

Od 2005 roku, kulturysta Natalya Batova udział w Mistrzostwach Europy. Tak więc pierwszy zaprosił ją do zajęcia Federację austriackiej.

Natalya zajmuje drugie miejsce, pokonując rodaka. W 2007 roku Natalia Batova staje się absolutnym mistrzem Europy Wschodniej, które wygrało w kategorii „Female Body Building”. Rok później wygrał dwadzieścia Mistrzostwach Rosji fitness sylwetkowym. W 2008 roku Natalia pojawia się w Santa Susanna na mistrzostwach świata i zajął 8. miejsce.

W roku 2009 – wydajność w Chanty-Mansyjsku. Natalia stała się absolutnym mistrzem w kategorii „Kobiety”. Od 2010 Natalia aktywnie kontynuowała podbić Europę i świat. Więc znów otrzymał tytuł mistrzyni Europy Wschodniej, po raz czwarty. W 2012 Dolishte otrzymuje status „Zawodowej IFBB». Jej pierwszy turniej nowego statusu zawodowego w Hartford przechodzi bezskutecznie w 2013 roku, ale po krótkim czasie w tym samym roku Natalia doskonale wykonuje w Chicago.

Strzelanie w telewizji

Natalya Batova działa nie tylko na profesjonalnych zawodach. Cieszący filmowanie, występowała w różnych talk show, wystąpiła w reality show i dziąseł.

Na przykład, w 2010 roku na kanale Muz-TV rozpoczął show „Heroes of Fitness”, którego celem było pokazanie gwiazdy krajowej kulturystyki w prawdziwym świetle. Natalia nie otrzymał jej nagrodę, ale przyjął porażkę spokojnie.

Female kulturysta – co to jest

Czy łatwo jest żyć w nowoczesnej dziewczyny Rosyjskiej, posiadający reliefowe rzeźby i żelazo mięśnie? W rozmowie z Margarita Baranova Natalia przyznaje, że nie jest to łatwe, zwłaszcza w okresie letnim. Natalia słyszy nie tylko zaskoczeni i zadowoleni po prisvistyvaniya westchnień, ale również dość niepochlebny krytyka. Czasami dochodzi do skrajności, jak to się stało, że ludzie nie są zorientowani w tym sporcie i zdrowego sportowego ciała, zwanego Natalia i transwestyty, a człowiek. Jak mówi Natalia, bez urazy dla niej gorzej, a nawet ta myśl, aby zakończyć ten sport. Lepiej jest słyszeć, że jesteś gruba lub nawet po prostu głupie, ale nie jest to niesprawiedliwe porównanie z mężczyzną!

trochę osobisty

A co o osobistym życiu dziewczynki? Natalia woli nie afiszować ich związek. Na przykład, nie jest tajemnicą, że był żonaty w młodości, według Natalia – bezskutecznie, bo ślub nastąpi wkrótce rozwód. Najgorszą rzeczą dla dziewczyny do tej pory w związku – jest to kompromis, zwłaszcza, gdy chodzi o sport lub ćwiczenia. Tak więc, jeśli człowiek jest życie bez znaczenia Natalia lekceważąca, ona odwraca się i odchodzi. W przypadku, gdy posiadacz Natalia być tak jak ona, obsesyjnie sporcie? Dolishte mówi, że w każdym przypadku. W tym samym pytanie o potomstwo ona odpowiada, że jeszcze nie dojrzał, ponadto, aby mieć dziecko – to wylecieć sportu przez okres co najmniej trzech lat.