178 Shares 6234 views

Biografia Vitaliya Kliczko. Obywatelstwo Vitaliya Kliczko

Biografia Vitaliya Kliczko nie jest tak proste i ciekawe, że jego niedawnego zainteresowania ludzi w wielu zakątkach Ziemi. Ten człowiek nie tylko osiągnęły znaczne wysokości w boksie, ale również stał się swego rodzaju „zjawiska”, wycofuje się z zawodowego sportu z polityką państwa, które w zasadzie nigdy nie było jego ojczyzną.


Rodzina z przyszłych gwiazd boksu

Podobnie jak wielu radzieckich dzieci, Vitali Klitschko zna radości i udręki dzieciństwa Pioneer-Komsomołu. Urodził się 19.07.1971 w sekundach. Biełowodskoje. Osada ta mieściła się w dawnym Kirgiskiej SRR. W tym czasie radzieckie rodzin wojskowych przebywających na jego terytorium. Vitaliya Kliczko rodzice: ojciec – Włodzimierz Rodionovich (zmarł 2011) był potomkiem zubożałej rodziny kozackiej. Służył jako pilot, a zakończył karierę generał wojskowego attache Ukrainy w Niemczech. Matka bokser Nadieżda Ulyanovna pracował jako nauczyciel.

Vitali był kolebką przodków regionie Kijowa. Jego pradziadek i inni krewni cierpieli podczas masowych represji 30. XX wieku. Przodkowie po stronie matki został zastrzelony przez hitlerowców w czasie Holokaustu. Że wzmianka o tych krewnych jest obecnie rozwijany. Tak, wiele twierdzą, że Kliczko obywatelstwo bliżej Żydów niż Ukraińców.

Przenoszenie na Ukrainę

Biografia Vitaliya Kliczko wiele zaskoczony. Niektórzy nie mogą zrozumieć, dlaczego ten były sportowiec taką miłość dla Ukrainy. Wynika to z faktu przynależności Vitaliya Kliczko, zwłaszcza w ostatnich latach, powodując wiele zwiększonego zainteresowania, który nie jest obsługiwany przez oficjalnych danych. W rzeczywistości, miłość do kraju pojawiła się w przyszłej gwiazdy boksu jako dziecko, kiedy jego rodzina przeniosła się w 1985 roku na Ukrainie. Po niekończących się stepów tej ojczyzny Vitali i inne przysmaki z miast garnizonowych, zielone i kwitnące Ukraina po prostu nie może spowodować młodzieńczy entuzjazm i miłość. I niech życie radzieckiego wojska było dalekie od komfortu i luksusu, a to było normalne.

Dzięki wyjątkowej danych Vitali po prostu nie mógł dostać się do sportu. Wybitny i bardzo zdolny chłopak z błogosławieństwem rodziców zaczął angażować się w różnych sztuk. W latach 80-tych latach XX wieku. To był bardzo popularny kickboxing, który jest przyszłością, a bokser dał pierwszeństwo. Ta forma sztuki walki jest tak zrobione, że facet, który poświęcił cały swój wolny czas. Po kilku latach ciężkich treningów, a dzięki jego pragnienie, aby wygrać za wszelką cenę Vitali został mistrzem świata.

Upadek ZSRR i przejście do Niemiec

Biografia Vitaliya Kliczko w 1991 roku, a także miliony innych Ukraińców zmieniła się diametralnie. Po rozpadzie ZSRR, wszyscy, którzy mieszkali na terytorium Ukrainy w czasie i nie ma żadnych zastrzeżeń, miały obywatelstwo tego kraju. Tak, większość ludzi urodzonych w ZSRR, stał obywateli republik, które były w momencie upadku tego rozległego kraju.

Po spędzeniu trochę czasu na Ukrainie, Vitali Klitschko, biografia, którego rodzina została ściśle powiązana z Niemiec (ojciec nowa usługa boksera) postanowił przenieść się do tego kraju dla rozwoju ich kariery zawodowej. Tam stał się pierwszym trenerem Fritz Zdunek. W ciągu lat spędzonych w tym kraju, Vitali otrzymał pozwolenie na pobyt w Niemczech. Istnieją dowody na to, że wszystkie podatki od swoich dochodów, aby nie płacić. Obywatelstwo Vitaliya Kliczko zawsze była przedmiotem szczególnego zainteresowania z powodu obecnego prawa ukraińskiego, cudzoziemcy nie kwalifikują się na stanowisko prezydenta kraju.

Edukacja Vitaliya Kliczko

Witalij Kliczko, którego biografia jest bogaty nie tylko w sporcie, ale również na innych imprezach, posiada wykształcenie wyższe. W 1995 roku ukończył studia w Instytucie Pedagogicznym w Pereyaslav-Chmielnicki (Ukraina) i został nagrodzony „nauczyciel wychowania fizycznego”. Po tym, że z powodzeniem naukę w szkole absolwent Narodowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Edukacja jest udany, więc w 2000 roku obronił pracę Vitali, którego tematem było dość przewidywalne: „Metody określania zdolności bokserów w systemie przesiewowych wielostopniowego”. Po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Administracji Publicznej i Witalij zdobył tytuł magistra. Jego specjalność – „Zarządzanie rozwojem społecznym.”

Parametry fizyczne Vitali

Według konstytucji sportowiec zawsze przypominał epickiego bohatera. Jego wysokość – 202 cm waga normalna podczas kariery sportowej. – 112-114 kg. Są to dane fizyczne doprowadziły do jego przejścia na wadze ciężkiej.

Przebieg pracy zawodowej

Jako mistrz trzykrotnego Ukrainy wśród fanów, Witalij jest od 1996 roku stać się profesjonalnym sportowcem. Był dwukrotnie otrzymał tytuł światowego kickboxingu wśród fanów i czterech – wśród specjalistów. Ponadto, zdobył pierwsze miejsce w igrzyskach wojskowych, które były sportowców z całego świata. Od 1998 roku bokser zaczął trzymać swoje walki w Stanach Zjednoczonych. Po tym, stał się orędownikiem klub «Universum Box-Promotion», który osiągnął bardzo prestiżowych tytułów. W 1998 roku Witalij został uznany przez Intercontinental tytułu WBO. Jego wyróżnikiem był zawsze zwięzłość walk. I prawie wszystkie z nich wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Z powodu takiej „pioruna” zwycięstwa, jego nazwa została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. On jest wymieniony jako sportowiec, który wygrał 26 walk przez KO w najmniejszej ilości rund. W tym samym roku został mistrzem Europy.

W 2002 roku, po pokonaniu Larry Donald, Witalij zdobył tytuł mistrza świata WBA. To nie był ostatnim z jego szczęścia. Zwycięstwo w 2004 roku przez Kori Sandersom przyniosła mu tytuł WBC.

W amatorskim ringu spędził 95 walk (80 – zwycięstwa, z czego 72 – nokaut). W boksie zawodowym Brałem udział w 47 meczach (45 – zwycięstwa, 41 z nich – nokaut).

Pokonaniu Vitaliya Kliczko

Walki Vitaliya Kliczko nie zawsze były dla niego zwycięsko. W swojej karierze zawodowej, były też głośnych porażka. Tak więc, podczas walki z Krisom Berdom , doznał kontuzji barku i po raz pierwszy przegrał z poważnym kandydatem. Legendarna walka z Lennox Lewis, gdzie Vitali otrzymał liczne rozwarstwienia, ale nie chciał przerwać walkę, jeszcze bardziej podniosła swoją władzę w mediach boksu, mimo porażki.

Opieki i wrócić do boksu zawodowego

Biografia Vitaliya Kliczko jest bardzo przypomina „roller coaster”. W przeciwieństwie do „quiet” sportowej karierze jego młodszy brat – Władimir, który jest wszystko bardzo zadowolony i tak starszy brat nie tylko w boksie mógł przestać. Jego ambicją w 2004 pchnął go do nieoczekiwanego ruchu – zapowiedział odejście z profesjonalnego sportu. Honorowy tytuł mistrza świata, Vitali postanowił zanurzyć się w politykę kraju, którego stał się w 1991 roku Pomimo faktu, że jego koledzy z opozycji, którego wspierane podczas masowych protestów w sprawie niepodległości w 2004 roku i wygrał wykluczyć Ukraina mu prestiżowe miejsce wśród tej elity w tym czasie nie dostał. Witalij musiał zadowolić się tytułem zastępcy Kijowie Rady Miejskiej. W 2006 roku walczył o stanowisko mera stolicy ukraińskiego, ale zajął drugie miejsce. To właśnie z powodu awarii w jego politycznej kariery w 2007 roku ponownie wznowił karierę.

Powrót do dużego pudełka nie obyło się bez incydentów. Ogłosił pierwszą walkę nie odbędzie się z powodu pewnych nieporozumień między przeciwnikami. A następny mecz został odwołany z powodu kontuzji szkolenie. W 2008 roku Kliczko przegrał walkę Samuel Peter, ale potem odzyskał tytuł mistrza świata WBC. Jego ostatnia walka odbyła się 08.09.2012

Nagrody Vitaliya Kliczko

On jest zaszczycony Mistrz Sportu Ukrainy. Ten duży-name sportowiec ma krajowych nagród. „Za odwagę” Wśród nich są najbardziej honorowe nagrody i „Za Zasługi”. Posiada również tytuł „Bohatera Ukrainy”.

Działalność społeczna i hobby

Wraz z bratem Witalijem, Vladimir założył Międzynarodową Fundację na rzecz promocji sportu. Od 2002 roku został komisarzem programu UNESCO „Edukacja dla biednych dzieci.” Od 2003 roku Kliczko – „Fundusz braci Kliczko” szef Zarządu Od 2005 roku, Vitali jest członkiem NOC Ukrainy.

Z dala od polityki i boksu chwilach lubi grać w szachy, surfing, nurkowanie, siatkówka, lekkoatletyka, koszykówka, jazda na rowerze. Witalij uwielbia słuchać muzyki.

Kliczko w polityce

Partia „cios”, „Vitaliya Kliczko podczas ostatnich wyborów parlamentarnych na Ukrainie jest dość duży wynik przyszedł do Rady Najwyższej Ukrainy. Ten skrót oznacza „demokratycznych reform ukraińskiego Alliance”. Boxer poważna kariera polityczna rozpoczęła się w roku 2006. W tym czasie prowadził w wyborach do rady miasta i Rada Najwyższa Ukrainy. Do tej pory, jest szef frakcji „beat”. W swojej działalności parlamentarnej Vitaly pamiętne regularne blokowanie mównicy głośnika i nie bardzo artykułować i konstruktywne interwencje.

Vitali Klitschko na Majdanie

Ostatnie wydarzenia, które wstrząsnęły nie tylko Ukrainy, ale cały świat, rozpoczął się bardzo typowy dla normalnego życia politycznego krajów demokratycznych odrzucenia Prezesa pilnego podpisania niekorzystnej dla Ukrainy umowy z UE. Przewlekły zwolenników opozycji i organów ścigania Unii Europejskiej, która rozpoczęła się późną jesienią 2013 roku, 20 lutego, 2014 wzrosła do prawdziwych walk walcząc na głównym placu stolicy Ukrainy. I przez cały ten czas, Witalij Kliczko i jego współpracownicy opozycyjne (A. Jaceniuk i O. Tyahnybok) ze stale rozrastających barykady wzywał wszystkich do nieposłuszeństwa władzom i rewolucyjnego działania.

Gdy okazało się pierwszą ofiarą, nie jest gwarantowane, aby zapobiec dalszemu rozlewowi krwi, ale nie był w stanie spełnić tę obietnicę. Starcia miały już czas uzbroić się w rozmowy protestujących radykalne siły policyjne i kilka dni zabiły ponad 100 osób (cywilów i funkcjonariuszy organów ścigania). W szpitalach, setki ofiar są nadal. Do tej pory, masowe protesty kontynuowane we wszystkich regionach kraju. To smutne, że teraz każdy wstaje na coś innego, a przeciwnicy nie chcą słyszeć się nawzajem. Przebudzony „tożsamość” ludu Ukrainy nie może się uspokoić, więc konflikt między obywatelami już zaangażowany Rosję i cały świat. Całej widoczności Vitali Klitschko, wzywając lud na barykady, nie spodziewałem się tak dużego wyniku ich haseł. Uświadomił sobie, to w czasie, gdy jego szaleje protestantów takie słynne i prawa demokratyczne, wylana z gaśnicy, gdy poprosił ich, aby nie atakować operacji policyjnej.

ambicje polityczne

Po wydarzeniach na Ukrainie w latach 2013-2014. Witalij Kliczko ogłosił zamiar uruchomić na prezydenta w przedterminowych wyborach prezydenckich, choć jego siła polityczna nie otrzymała w nowo utworzonym rządzie jednym krześle. W rzeczywistości, kariera polityczna Vitali po strasznych wydarzeniach, które miały miejsce w tym roku, to wielkie pytanie, jak wielu jego byłych zwolenników całkowicie rozczarowany w nim, a on jest nowy i nie nabyte.

rodzina

Witalij jest żoną Natale Egorovoy (modelka). Ma dwóch synów – Egor (2000), Maxim (2005), a także córkę Elizabeth (2002).