82 Shares 5077 views

Jak zmniejszyć pochwę z pomocą ćwiczeń

mięśnie pochwy wymaga szkolenia, muszą być utrzymywane w postaci wszelkiego życia, jak to wpływa na wiele. Jak zmniejszyć pochwę, musi koniecznie znać każdy. W szczególności młode dziewczęta powinny myśleć o udanej urodzenia, trening mięśni przyczyni się do tego. Te choroby kobiece, jako zaniechanie macicy , i więcej, są ze względu na rozluźnienie mięśni pochwy. Ponieważ te mięśnie wykonują różne funkcje, muszą szkolenia intymnej. Vumbildingom – ćwiczenia na zwężenie pochwy, mięśnie pomoże kupić starą jędrność po porodzie, które dadzą wiele przyjemności w warunkach intymnych, jeśli czujesz się trochę spadła, ale uważa się całkiem normalne wśród kobiet.

Jak zmniejszyć pochwy – trening mięśni

Z pomocą vumbildinga – kompleksowe ćwiczenia mięśni intymnych, można nie tylko wzmocnienie pochwy i przywrócić elastyczność mięśni, ale także do leczenia nietrzymania moczu, jak również w celu odzyskania w krótkim okresie czasu po ciężkiej pracy.

Jak zmniejszyć pochwę za pomocą najpowszechniejszych sposobów vumbildinga

Nie ma potrzeby, aby rozpocząć trening z ciężkich sposobów, zacznij najłatwiejsze. Podczas oddawania moczu, 2 lub 3 razy, ile to możliwe, trzymać moczu, to jest dobre wejście będzie trenować mięśnie pochwy. Przez cały dzień, należy wykonywać „squeeze-hold”, to jest bardzo proste, można go wykonywać nawet w pracy, w tym samym czasie robi swoje. Ćwiczenia Technika – remis w mięśniach pochwy o maksymalnym natężeniu, przytrzymaj przez 10 sekund i odpocząć przez 5 sekund. Wykonujemy wszystkie około 5 minut.

Jak wąskie pochwy Druga metoda wie chyba każda kobieta, która przeszła przez pokolenia. Zaleca się ginekologów, a nie tylko w ciąży, ale także zwykłych pacjentów. W tym ćwiczeniu należy ścisnąć mięśni pochwy w tym samym czasie, jak to miało miejsce w poprzednim ćwiczeniu i mięśnie zwieracza odbytu. Opóźnienie w stanie stresu nie musi natychmiast rozluźnić mięśnie i zrobić to 20 razy.

Następne ćwiczenie, które pomoże nam powiedzieć, jak zmniejszyć pochwę, łączy w sobie użyteczne i przyjemne, jak to jest konieczne do przeprowadzenia w trakcie stosunku płciowego z partnerem. Dla realizacji, trzeba czuć się dobrze wszystkie mięśnie pochwy i występuje jako jeśli masz coś wysunięcie z siebie. Zapewni to jeszcze więcej przyjemności podczas seksu niż zwykle, poczuć różnicę i swojego partnera. Wykonaj ćwiczenie tak często, jak to możliwe, gdy zrealizować aktu seksualnego.

Ostatnim ćwiczeniem, ale równie skuteczne, ćwiczy mięśnie brzucha wewnętrznej stronie ud i kameralny mięśni, co jest bardzo ważne dla nas. Wstać prosto, nogi ramię szerokość barków, ręce na jego pas, skarpetki, skręcić w bok. Powoli, powoli, zaczynając squat, zginanie kolana rozstawione, nie przysiadów tak niskie, jak to możliwe, a zachowane w pozycji przez około 10 sekund i powoli wspinać. Jeśli są dobrze doświadczony napięcie mięśni, to wszystko będzie w porządku. Czy aby rozpocząć ćwiczenia 3 razy dziennie przez dodanie jednego, i tak aż do siedmiu razy. Pomoże to wzmocnić mięśnie pochwy. Wszystkie ćwiczenia powinny być wykonywane w kompleksie, jedynym sposobem można osiągnąć maksymalny efekt w krótkim czasie.