366 Shares 7504 views

Nowoczesne sposoby leczenia – dekompresji brzucha


Co jest dekompresja brzucha? W jakiej choroby jest skuteczne, a co jest przeciwwskazane? Wszystkie te pytania dziś postaramy się ukazać jak najwięcej i bardziej dostępne dla każdego.

Dzięki prof Haynes z Ameryki Południowej, który w 1959 roku zaproponował leczenie próżniową różnych chorób ginekologicznych (szczególnie) o nazwie „dekompresja brzucha,” medycyna poczyniła kolejny krok w kierunku skutecznego leczenia wielu chorób. Ta fizyczna procedurę leczenia odbywa się pod działaniem podciśnienia do dolnej części tułowia oddzielono, normalizowanie krążenie w jamie brzusznej i ulepszenie procesów metabolicznych.

W specjalnym germokamere okresowo zmniejszyć ciśnienie powietrza i utrzymać ją przez kilka minut, po czym podniósł znowu, ten cykl reprodukcji do dziesięciu razy. Procedury te zostały przeprowadzone na ciężarnych kobiet w warunkach ambulatoryjnych. W trakcie badań stwierdzono wysoką skuteczność urządzenia. Około 86% kobiet w ciąży z powikłaniami nie wymaga leczenia szpitalnego leków i recepcji.

Ponadto dekompresji brzucha stosowanym w leczeniu żylaków, przewlekłe zatrucie, choroby naczyń kończyn, położniczych patologii i innych chorób.

Główną zaletą w stosunku do tradycyjnych metod leczenia:

1. Odmowa lub zmniejszenie dawki leków, które przyczynia się do zachowania zdrowia matki i nienarodzonego dziecka;

2. Możliwość leczenia ambulatoryjnego lub skrócenia czasu, w przypadku stacjonarnego.

Brzucha dekompresja szeroko stosowane w szpitalach, klinikach rodzenia, szpitale położnicze w leczeniu niedotlenienia płodu i Hipotrofii, bolesne miesiączkowanie, zagrożonych aborcji, bezpłodność, infantylizm, zatrucie ciążowe różnym nasileniu.

Brzucha w ciąży dekompresyjny pozwala na 97% czasu, aby ją uratować i cięcia kobieta przebywa w szpitalu. Miejscowy dekompresji zwiększa przenoszenie metabolitów i tlenu, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie łożyska i płodu eliminuje niedotlenienie. Według lekarzy – także kobiet, które są narażone na ryzyko (ginekologiczne powikłania chorób przewlekłych, późno dostawcze), ale zdali wymagane przebieg procedur realizowanych i urodziła bez komplikacji.

wskazania:

· Wczesne toksykoza u kobiet w ciąży;

· Niedotlenienie Fetal;

· Hipotrofii Fetal;

· Po toksykoza;

· Ryzyko poronienia;

· Miażdżyca, choroba róża kończyn dolnych, żylaków;

· Zapalenie wewnętrznych narządów płciowych;

· Uszkodzenia radiacyjne i toksyczne, leków i uzależnienie, alkohol zaparcia, choroby wątroby, korekcja wagi.

Przeciwwskazania:

· Nadciśnienie Krok 3;

· Onkologii;

· Choroby zakaźne;

· Ciężkie krwawienia w trakcie ciąży;

· Ostrej choroby zapalne;

· Ostra choroba wrzodowa;

· Zakrzepowe.

USG jamy brzusznej. Badanie Wytwarzanie

Brzucha USG pęcherza odbywa się na pusty żołądek. Kilka dni przed badaniem muszą przestrzegać określonej diety: ograniczenie korzystania z produktów o wysokiej zawartości błonnika – owoce, soki, warzywa, produkty mleczne. Te dni mają zastosowanie fermentowanych produktów i węgiel aktywny.

Preparat specjalny nie jest potrzebne w ginekologii Przezbrzuszna ultradźwiękowej pęcherzyka i Dopplera przepływu krwi w I trymestr II, III badań ciąży gruczołach i nerek, nadnerczy, jak i podczas badania węzłów chłonnych, gruczoł sutkowy, gruczoł tarczycy, penisa, narządów moszny, gruczołu krokowego.

Dokładne informacje na ten temat można uzyskać u lekarza na badania.