383 Shares 2203 views

praca Ruslan Melnikov pisarza

Ruslan Melnikov – nowoczesny pisarz rosyjski. Książki Ruslan już powszechnie wiadomo, że są kochane przez czytelników swoich bohaterów i działek.

Recenzje kreatywności

Na pracy Ruslan Melnikov tylko pozytywne opinie. Jego książka, napisana w gatunku science fiction, i naprawdę lubiłem płci żeńskiej i męskiej publiczności. Książki, które są napisane przez autora Ruslan Melnikov, stanie w pełni zanurzyć Każdy czytnik w atmosferze, która umiejętnie opisuje pisarza. Jego prace wyróżniają się tym, że główni bohaterowie, co do zasady, nie mają żadnych specjalnych zdolności, ale w całej powieści są sami próbują poradzić sobie ze wszystkim, nagle podszedł do nich.

Najbardziej interesujący jest fakt, że jego prace są różnorodne w swojej historii w pracach Ruslan Melnikov. Niektórzy opisują nauk wojskowych fikcji – te książki są bardzo popularne wśród męskiej części czytelników niż u kobiet; Inne książki opowiadają o wydarzeniach, które mają miejsce w zwykłym świecie, zupełnie zwyczajnych ludzi – te książki są popularne wśród czytelników obu płci.

Ruslan Melnikov i jego powieść „40”

W środku pisarza, który zmaga się z depresją, występując w średnim wieku. Wydawałoby się, że wspólna sprawa, że to właśnie główny bohater nie czuje się bardzo zdrowe – to zaczyna się wydawać, że całe życie żył, nie żyć w ogóle, gdyby nie było go w ogóle, albo nie było. Im bardziej stara się zrozumieć swoje wspomnienia, tym silniejszy staje się jego pewność, że to i tak naprawdę nie było. Ale bardzo szybko staje się jasne, że ktoś nauczył się kraść cudze wspomnienia i wymazać je z pamięci człowieka. Jest to złodziej? A główny bohater, aby poradzić sobie z takimi stratami?

"Tooth Love"

W centrum wszystkich wydarzeń – zwykłej kobiety, dentysta pracujący w miejscowym szpitalu. Wszystko zaczyna się, gdy chodzi o bardzo dziwnej pacjenta. W tej grupie pacjentów, ząb zaczął boleć źle, ale ząb nie jest łatwe, a miłością. Nawet pierwsze lekarze dentyści napisał w swoich notatkach, że każdy człowiek ma zębów i że dostarcza przyjemność dziewcząt kiedy gryzie samicę przedstawiciela podczas pocałunku. Teraz tylko główny bohater zależy od pacjenta przyszłego szczęścia w miłości. To po prostu nie jest takie proste – to ciągle rozprasza byłego męża, który jako hokeista i utraciwszy wiele zębów, nienawidzi wszystkich, którzy mogą pochwalić się ich piękny uśmiech. czy zapisać ząb szczęśliwy sukces?

„Diamentowy Tron”

Wielki Mur, gdzie każda cegła gruntownie przepojony bardzo starożytnej magii, stała się najbardziej wspaniały struktura, która właśnie widział świat. Ściana nie jest możliwe zbudowanie żadnych szlaków i dróg, to jest po prostu niemożliwe do obejścia. Podobnie jest w stanie uchwycić ten wspaniały mur obronny, główny bohater będzie w stanie zakupić wszystkie potęgi i siły, która utrzymuje ścianę. Że zamierza tajemniczych magicznych kamieni w jednym, i wydaje się, że jest możliwe, aby uczcić wielkie zwycięstwo … Ale kto w tej walce był zwycięzcą?

„Ogień Reid”

W centrum fabuły – miasto, w którym od dłuższego czasu prowadzone bardzo wiele eksperymentów. Jeden z nich zakończył się bez powodzenia, i otworzyło drogę do innych światów. W jednym z tych światów, zamieszkany przez strasznych stworzeń, które wyciekły do świata i ludzi. uchwycić one nowe miejsca do ich rozmnażania, niszcząc wszystko, co istniało na tych ziemiach przed ich wystąpieniem. Anomalie, które są coraz bardziej rozproszone po całej planecie, były w stanie zniszczyć wszystkie wiadomości odnośniki, które istniały tylko na naszej planecie. Była tylko jedna szansa na przetrwanie – ucieczka z miasta koleją. Ale to nie jest takie proste – spróbuj przeżyć jest nadal prawie niemożliwe …