141 Shares 9773 views

Najlepsza amerykańska komedia dać pozytywne emocje

Jak miło jest dostać chłodny, szary dzień na kanapie koło telewizora, zawinięty w miękkim i ciepłym kocem, tworzyć własne o smaku herbaty i zanurzyć się całkowicie w oglądając ciekawy film! Przemysł prąd Film łamie wszelkie rekordy nie do pomyślenia – ogromna liczba firm produkuje ogromne ilości filmów różnych gatunków dla wszystkich gustów i wieku. Jednak najbardziej popularne są do oglądania komedii. To właśnie te obrazy są pobierane z pozytywnymi emocjami, pozwala na całkowicie zrelaksować i nie myśleć o niczym, cieszyć się proces widzenia.


Najlepsze amerykańskie komedie zyskały popularność na całym świecie. Należą do nich nie tylko produktem współczesnych reżyserów i producentów, ale również dość stare filmy. Jeden z najbardziej znanych komedii, zdobył serca milionów, jest stworzenie Billi Uayldera „Some Like It Hot”, w którym główną rolę odgrywa niepowtarzalną Marilyn Monroe.

Najlepsze amerykańskie komedie połowie lat pięćdziesiątych – sześćdziesiątych zawierają domieszkę romansu i dramatu. Tak, niesamowity film, który uwielbiam przeglądowi do tej pory, jest największym dziełem William Wyler w „Rzymskie wakacje”. To niesamowite pasmo jest kibic zdumiewająca gra Odri Hepbern. Obraz ten zdobył wiele nagród, a jej główny bohater dostał „Oscara” w pierwszym w jego karierze aktorskiej.

Warto zauważyć, że współczesne kino stworzenie US słusznie docenione i ciepło przyjęte przez publiczność. Najlepsza amerykańska komedia, która pojawia się podczas oglądania niepohamowaną chęć do radości i zabawy, są to filmy z Jimem Carreyem. Gra jest z najlepszych komiksów świata sprawia, że miliony ludzi na całym świecie, aby rozlewać wody na ekranach telewizorów, gdy jest jeden z następujących filmów: „Maska”, „Eys Ventura”, „Zawsze powiedzieć” Tak”, etc.

Oczywiście, należy zauważyć, nowoczesny obraz animowany, który jest interesujące zobaczyć, zarówno dorosłych jak i dzieci. Niesamowite najlepsze amerykańskie komedie, ucieleśnione w wersji animowanej, może nie tylko autentycznie zabawne, ale także myśleć. Otwierają się widzowi te aspekty ludzkiej natury, o które jest często pomijany: dobroć, miłość, współczucie, empatia, i, oczywiście, miłość do bliźniego i do naszych młodszych braci. Wspaniały i zachwycający kreskówki pouczający charakter są w następujący sposób: „Up”, „Despicable Me”, „Rio”, „Epoka lodowcowa”, „Król Lew”, „Braveheart” i wiele innych.

Lista najlepszych amerykańskich komedii obejmuje również wszystkie swoje ulubione świąteczne wstążki i filmy rodzinne. Najbardziej popularne z nich to „Home Alone” oraz wszystkie jego części, który przyniósł popularność Macaulay Culkin. Nie zapomnij również o wspaniałej światła i filmu „Marley i ja” opowiada historię miłości pary do niesfornych ale bardzo słodki pies. Oczywiście, prawie każdy fan komedii z uśmiechem, pamiętaj trądu trochę Sue z filmu „Kudryashka Syu” lub oryginalny stealth i uciekają się do podstępu przez dziecko z taśmy „Problem Child”.

Nie zapominaj, że największy kontyngent, który lubi zabawny i lekki film – są nastolatki i młodzi ludzie. Że wysłali większość produktów tego gatunku. Ze względu na swoją popularność, najlepsza amerykańska komedia młodzież czasami zawierać kilka części. Przykładem tego jest zabawny i romantyczny „American Pie”.