799 Shares 3965 views

Obsada Dzhared Leto? Kariera i zdjęcia

Dzhared Leto jest sukcesem aktor i muzyk. Także, to idzie o chwałę, jako jeden z najbardziej atrakcyjnych ludzi naszych czasów, ponieważ w czterdzieści pięć Jared wygląda nie starsze niż dwadzieścia pięć lat. Jednak sukces w swojej karierze nie osiągnął ze względu na urodę, ale ze względu na niewątpliwy talent. Wielu krytyków po obejrzeniu filmów nakręconych Dzhared gdzie Leto, wydał wysoką ocenę jego działania.

biografia

Dzhared Leto urodził się 26 grudnia 1971 roku w miasteczku o nazwie Bossier City, Luizjana. debiut człowieka w telewizji przyszedł w 1992 roku w multiserial projektu „Obóz Wilder”. Jak na filmach, film „kołdra patchwork” stał się pierwszą taśmę, która pojawiła się na dużym ekranie, gdzie Dzhared Leto filmowanie. Jego biografia mówi, że aby pracować w filmie Lato przeniósł się z Nowego Jorku do Los Angeles.

Wiadomym jest, że Jared ma starszego brata, Shannon, i dwa obrotowe młodszych braci, narodził się z drugiego małżeństwa ojca. matka lato nazwie Constance podniósł jej dwoje dzieci w spokoju, a mimo powagi sytuacji, udało się zaszczepić miłość do sztuki braci.

W jednym z wywiadów przyznał, że Jared jego pierwsza praca dostał w dwunastu lat, a potem myje naczynia w małej jadłodajni, znajduje się w Wirginii. W wieku szesnastu lat stał się portier. Według aktora, nigdy praca ingerować studiów, a po ukończeniu studiów łatwo dopuszczone do University of the Arts w Filadelfii, gdzie studiował malarstwo, ale przeniósł się do Akademii Sztuk Pięknych w Nowym Jorku. Połączyć życie ze sztuką i sztuki Jared nie udało, ale Leto znalazł się w branży filmowej.

Dzhared Leto jako muzyk

Globalna popularność Dzhared Leto został osiągnięty nie tylko dzięki swojej pracy aktora, ale także uczestniczyć w zespole 30 Seconds to Mars. Wraz z bratem, Shennonom Dzhared założył grupę w 1998 roku. W 2002 roku zespół wydał swój pierwszy album, ale nie zyskuje na popularności.

Po tournée po Stanach Zjednoczonych, członkowie 30 Seconds to Mars rozpocząć pracę nad drugim albumem, który wychodzi w 2005 roku. W tej chwili utworów zespołu sympatia opinii publicznej, który wydał braciom prawdziwych gwiazd w świecie muzyki. Jared nazywa siebie aktorem, a nie muzykiem, ponieważ uważa grupa moda sukces, nie jest sprawą życia. Projekty gdzie ulubionych Dzhared Leto, potwierdzają słowa aktora.

Film "Mr. Nobody"

Film "Mr. Nobody" w reżyserii Zhako Van Dormael to jeden z filmów, w którym wystąpili Dzhared Leto. Rola głównych bohaterów filmu, oprócz lecie, śpiewała Sara Polli wcześniej działał w „John Adams”, Dayan Kryuger w „Troi”, Lin Dan Pam z „Indochin”.

W filmie Jared wprowadzono kluczową postać o imieniu Nemo Nobody. W historii filmu aktor pojawia się w przebraniu postaci w młodości i starości. Hero Lato to ostatni śmiertelny człowiek na naszej planecie. Bo ludzie bardziej poczucie straty jest nieznany lub strach przed śmiercią, są zainteresowani w myśl starego człowieka, który jest na ostatnich nogach.

Przez Nemo przychodzi dziennikarz, który Pan Nikt nie opowiada o młodości, która nie jest jak każdy inny historię, bo życie bohatera ewoluowała równolegle na kilku scenariuszy. Mimo ciekawego pomysłu dyrektora, projekt nie na kasie.

Film „Pan życia i śmierci”

Wśród filmów, które oznaczonych Dzhared Leto, ma także obraz „Lord of War”, który ukazał się na ekranach światowych jesienią 2005 r. Na czele tej historii stworzenia był Endryu Nikkol, który również napisał scenariusz do taśmy. Projekt Jared nie odegrał kluczową rolę, ale wkład jego charakteru w rozwoju fabuły był dość duży.

W centrum opowieści był rodem z Ukrainy, Jurij, który od dzieciństwa mieszka w Stanach Zjednoczonych. Hero Nicolas Cage ( "Ghost Rider", "The Rock", "Skarb narodów") transakcji sprzedaży nielegalnej broni, co pomaga mu Vitaly Orlov, postać Jared Leto.

Kiedy dowiedział się, że Yuri monitoruje agenta Interpolu, i muszą radzić sobie z tym problemem. Na wynajem w czasie filmowego teatrów taśmy zebrał ponad 72 milionów dolarów.

Film "Panic Room"

W 2002 roku kasowym rozpoczęła projekt „Panic Room” – kolejny film, w którym Dzhared Leto filmowanie. Aktor w filmie pokazał się w nowym świetle, jak grany przez przestępcę o nazwie Junior, który nie wie, jak powstrzymać swoich emocji. On jest zły na byłego właściciela domu, ponieważ nie dostać bogatą spuściznę swego dziadka.

On, wraz z innymi przestępców włamanie do domu zmarłego milionera, aby znaleźć tam więzy, które kosztują kilka milionów. Niedawno to nabył Meg Altman przeszedł rozwód. Wraz z córką Sarah ukrywa się w tajnym pomieszczeniu, gdzie znajduje się papier, który szuka Junior.

Film „Requiem dla snu”

Główną rolę w filmie dramatycznym „Requiem dla snu” w wykonaniu Dzhared Leto. Aktor filmowy pojawia się przed publicznością w postaci Harold narkomana, który handluje się w sprzedaży heroiny, wraz ze swoją dziewczyną Marion i przyjaciel Tyler.

Ponadto, w filmie, w którym wystąpili Dzhared Leto, brał udział aktorka Ellen Burstyn, który śpiewał rolę dziewczyną Harolda. Po wizycie u lekarza, zaczyna biorąc amfetaminę, która niszczy jej umysł.

Zdjęcie przedstawia losy czterech bohaterów i ich snów, które są nieosiągalne z powodu uzależnienia. Ponadto, narkotyki niszczą życie każdego z nich.

"Prefontaine" film

Dramat Steve James „Prefontaine” opowiada o życiu biegacza imieniem Steve Prefontaine. Na ekranach sportowca ucieleśnia Dzhared Leto. Steve był bardzo silny w ciało i ducha, jak wiele trudności nie mógł go zatrzymać na drodze do sukcesu.

Pomimo faktu, że Prefonsteyn w stanie stawić czoła wyzwaniom, jego historia miała szczęśliwe zakończenie. biegacz życie na swój sposób jest jednym z najbardziej tragicznych historie sportowców, znanych na całym świecie.

Filmy gdzie strzał Dzhared Leto, wykazują dość przeciwieństwie do historii, ale aktor sprawia, że publiczność uważają, że każdy z nich jest prawdziwa i naprawdę go doświadczył. Bardzo często dyrektorzy różnych obrazów powiedzieć prasie o tym, jak odpowiedzialnie Jared odnosi się do pracy i jak szybko i mocno reinkarnacji bohaterów.

Najnowsze dzieło Jared

"Suicide Squad" – kolejny film, w którym Dzhared Leto filmowanie. Joker, słynnego komiksu villain Batman jest aktor bohater. Fani byli zachwyceni Lato z charakterem Jareda, który Taśmy wyglądała naprawdę wściekły.

Pomimo tego, aktor Joker otrzymał także wiele negatywnych informacji zwrotnych ze względu na jego odmienność z czarnym charakterem z komiksów. Głównym zarzutem było, że bohater Jared spojrzał atrakcyjny i nie straszne jak oryginalnej historii.

Krytycy nie zgodził się z opinii i widzowie zauważyć Jared grę, ale taśma otrzymała niskie oceny. Ze względu rankingu całego obrazu, „Suicide Squad” Lato było w nominacji do Złotej Maliny antipremiyu „” jako najgorszego aktora drugiego planu.

Przypominamy, że Jared jest posiadaczem najbardziej prestiżowych nagród w kinoidustrii światowej – „Oscar”. Lato premia otrzymana poprzez udział w filmie „Club kupujących Dallas”.