590 Shares 3672 views

Wspaniały urlop – road trip

Co może być lepszego niż podróż do Europy? Prawdopodobnie tylko podróż, doskonały w swoim samochodzie. Metoda ta zapewnia wygodę transportu, przygotowanie programu odchylenia zgodnie z własnymi interesami i, oczywiście, nie ma terminu.


Campingowe i mieszkalne – to świetny sposób na wakacje

Jeśli chcesz spędzić urlop nie zostanie zaakceptowana, a także dusza pragnie – avtokanikuly może być idealnym rozwiązaniem. Jednak podróż droga wymaga dokładniejszego szkolenia niż reszta, zaplanowany i wykonany operatora wycieczek. Wartością jest każdy szczegół: rozwój trasy, ze wszystkich miejsc, które chcielibyśmy, aby zbadać i najbardziej malowniczych miejsc, gdzie biegnie trasa; przygotować się pasażerów i ich bagażu; przygotowanie obowiązkowego ubezpieczenia.

Pierwszy punkt – rozwój trasy, przez które przechodzą drodze przez Europie. Impromptus nigdy nie są udane – o ile, oczywiście, nie były wcześniej zaplanowane i przygotowane. Przed pójściem na drogę, którą chcesz zobaczyć wszystkie prowadnice, aby określić punkt początkowy miasta-i koniec podróży, wszystkie zabytki są w nich, którzy chcieliby odwiedzić. Istnieje kilka opcji dla rozwoju drogą, na przykład za pomocą specjalnych stron internetowych, co pozwala wybrać najbardziej interesujący sposób. Pamiętaj, aby dbać o GPS Navigator – on nie pozwoli się zgubić w nieznanym terenie. Współczesny świat sprawia, że podróżowanie autem wygodnym i szybkim, ponieważ w Internecie, można nie tylko wybrać najbardziej dogodne trasy, ale również dokonać rezerwacji w hotelu lub parkingu, rezerwacje restauracji lub bilet na prom.

W przypadku planowanej podróży drogi z dużej firmy, konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem o wynajmie pojemny pojazd, w którym wszyscy podróżni będą przestronne i wygodne. Ważne jest, aby umieścić bagaż – umieścić odpowiednie rzeczy w kabinie, dodatkowo – pakiet dla przednich foteli, a na narty, rowery i inne „specjalne” bagażem myśleć o swoich przypadkach lub bagażniku.

Ubezpieczenie jest bardzo ważne, jeśli masz zamiar odbyć podróż samochodem, na zmianę kierowania pojazdem. Musisz określić wszystkie prawa kraju, w którym będziemy mieć żadnych problemów z możliwych szkód.

pomocnych wskazówek

Wydawałoby się, że podróż samochodem po Europie będzie tak łatwe, jak w Rosji? Niestety, tak nie jest. Każdy kraj przedstawia kierowców do ich żądań i regulować swoje stosunki z pieszymi ścisłymi prawami. Pierwsza zasada zachodniego ruchu – pieszy ma zawsze rację. On nie ma prawa, by iść naprzód, nawet jeśli ruch jest światło czerwone, i poczekać kilka rzędów samochodów na skrzyżowaniu.

W krajach europejskich, takich jak Niemcy, Belgia i Holandia, to jest bardzo trudno znaleźć miejsce parkingowe – cały parking, zarówno powierzchniowych i podziemnych, są wypłacane i dość drogie. Bardzo rygorystyczne w tych krajach karać tych, którzy opuszczają swoje pojazdy w niewłaściwych miejscach, i tak dalej, do „negocjacji” z inspektorem – nawet nie myśleć. Trudno jest zrobić wycieczkę z własnym samochodem i tych, którzy lubią przekraczać prędkość. Nawet w Europie Wschodniej , można uzyskać poważne kary za takie naruszenie, tym bardziej, że kontrola jest nie tylko zaalarmować policję, ale także wiele pamiętliwy fotoblitsey.

Nie można przejść do Europy z dzieckiem, jeżeli pojazd nie jest specjalny fotelik dziecięcy. Niedopuszczalny na drogach Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec, aby rozmawiać przez telefon podczas jazdy. W żadnym przypadku nie należy wyrzucać z okien śmieci lub papieru. To jest nie do przyjęcia w Europie użyć klaksonu spieszyć pieszych. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele ograniczeń, nie zauważając, że podróżujący nie tylko nie dostać przyjemność z wakacji, ale również wpaść w kłopoty.