871 Shares 9273 views

Co zabrać ze Amsterdamie jako prezent?

Stolica Holandii to niezwykle piękne miasto Amsterdam. Jest zawsze atmosfera relaksu nie zatrzymuje. To miasto jest jednym z najczęściej odwiedzanych w Europie. To przyciąga turystów tu nie tylko niezwykłą architekturę budynków i niepowtarzalną okazję spacerować wzdłuż romantycznych kanałów i piękne, ale również swobodę obyczajów i emancypację lokalnych mieszkańców, a także wiele lokali rozrywkowych i modne kluby.


Co zabrać z Amsterdamu do zapamiętania siebie lub jako prezent dla przyjaciół lub krewnych? O najbardziej znanych i pysznych pamiątek że turyści przynoszą od miłujących wolność Holland opisujemy poniżej.

Tulipany – główny symbol Holandii

Najbardziej oczekiwanych odpowiedzi na pytanie „Co można przywieźć z Amsterdamu”, oczywiście, będzie – tulipanów. Te kwiaty – główny symbol wolności kochający Holandii. To naturalne, że nie mówimy o żywych kolorach, jak odpada problem, ale cebulki tulipanów lub pamiątka w postaci kwiatów lub z ich wizerunku.

cebulki tulipanów w Amsterdamie są sprzedawane na całym świecie. Jeśli kupisz je na lotnisku, nie będą musieli nabyć uprawnienia do ich usunięcia. Duża różnorodność odmian kwiatów, cebulek i nasion prezentowanych na rynku kwiat „Blumenmark”. To jest wyjątkowy, ponieważ jest to jedyny na świecie kwiat rynku, znajduje się na pływającej wyspie. cebulki tulipanów lepiej kupić w opakowaniach, więc łatwiej było transportować i nie mają żadnych problemów z miejscowymi zwyczajami.

Turyści, którzy nie chcą, aby kupić cebulki tulipana, może być wskazane, aby wybrać prezent prezenty dla ich wizerunku lub przypominające te kwiaty. Wielki popyt na tulipany, umiejętnie rzeźbione z drewna, czasem nawet jest to trudne do odróżnienia od naturalnych kwiatów.

Tradycyjne buty – drewniaki

Innym symbolem kraju są buty holenderskich rolników. Dlatego, myśląc, że można przywrócić z Amsterdamu jako dar, można zatrzymać się na wybór tego niezwykłego tradycyjnego obuwia. To nawet kilka wieków temu, lokalni rolnicy codziennie.

Pomimo faktu, że teraz prawie wszyscy Holendrzy są nowoczesne i wygodne buty, niektórzy rolnicy nadal preferują takie buty chłopskie. Ale warto zastanowić się, że drewno nie są one tanie. W związku z tym, można kupić pamiątki w kształcie tego niezwykłego obuwia, na przykład, pole monety lub pęk kluczy. Był przez wiele lat przypomni wam wycieczkę do Amsterdamu.

fajans

Co zabrać ze Amsterdam wentylatorów pamiątek? Popularny porcelana Delft. Są bardzo oryginalne i eleganckie. Wyroby z porcelany w XVI wieku służył jako substytut drogich Chińczyków, którzy w tych dniach zostały przywiezione tu z Europy.

Teraz od porcelanowe Delft nie tylko w Holandii, ale również pamiątki, które jest stosowane do krajobrazów, wiatraków i tak dalej. Można je kupić w sklepach z pamiątkami i sklepach, gdzie sprzedają kuchenne i domowego.

produkty

Z Holandii, można wnieść prawdziwy holenderski ser. W Amsterdamie, jest przedstawiona w szerokim zakresie: w otworze, a także formy i koziego mleka i orzechów. Szczególnie popularne marki takie jak ser Gouda i Edam.

Ten produkt jest lepiej kupić w specjalistycznym sklepie z serem, a nie w zwykłym sklepie spożywczym, ponieważ jest to prawdopodobnie fałszywy. Jako dodatek do zakupu można kupić oraz specjalny nóż do cięcia sera lub sera musztardę.

Wielu turystów są brane do swojego domu w Amsterdamie śledzia. Jego sól w Holandii specjalnej receptury, co nadaje jej oryginalny smak.

Co zabrać ze Amsterdamie smaczne, ciekawe ze słodyczami? Oczywiście, pakiet pyszne holenderskie wafle. Są łatwe do przeprowadzenia, ponieważ waga jest bardzo lekki wafel. Wafle z Amsterdam będą korzystać zarówno dzieci jak i dorosłych.

W Holandii, wiele firm, które produkują wyroby cukiernicze cukierki, ciastka, czekoladę. Miejscowi wolą słodycze z lukrecji lub lukrecji. W tym kraju istnieje unikalna receptura dla takich deserów. Lukrecja słodycze są sprzedawane we wszystkich cukierniach Amsterdamu.

Najlepsze czekoladki są uważane za te, które tworzą Puccini Chocolatier Bomboni. W swoim sklepie w Amsterdamie, oferuje odwiedzającym nabyć ręcznie robione czekoladki, które są wypełnione z różnych smakach. Tutaj są one nazywane – czekoladki Puccini.

Poprzez zakup słodyczy w Amsterdamie, nie martw się o tym, jak zasnąć. Każdy z nich oferuje sklep oferuje specjalne pudełka wykonane z cyny, gdzie jest to możliwe, aby ustanowić swoje zakupy.

pijących

Okazuje się, że można przywrócić z Amsterdamu i alkoholu. Najbardziej popularna marka piwa, zarówno w tym kraju i na świecie jest „Heineken”. W specjalności sklepach są sprzedawane i kufle do piwa, a także otwieracze i szaliki i czapki z logo marki.

Spośród napojów alkoholowych powinny zdecydować się jałowiec wódki marki Jeneveru. Ten napój stworzony poprzez eksperymentowanie z alkoholem, jałowca, i to od razu stał się najpopularniejszym z miejscowymi ludźmi.

Prezenty od erotycznego kontekstu

Amsterdam jest najbardziej nieskrępowana miasto na świecie. Być może w żadnym innym mieście nie można kupić pamiątki erotyczne. Zatrudnia dużą liczbę sklepów seksu, a nawet muzeum seksu. Dlatego ci, którzy chcą, aby ukochanej wyjątkowy i pikantne prezent, można przywieźć pamiątkę z Amsterdamu erotycznym charakterze.

Prezenty dla dzieci

Co zabrać z Amsterdamu do prezentu Twoje dziecko? W latach 50-tych, ekrany odchodzący Nijntje kreskówki oparte na znanych książek dla dzieci Dicka Browna. Jest to holenderski pisarz, stworzył ponad sto książek, które zostały przetłumaczone na języki czterdziestu.

Nazwa pochodzi od filmu złe wymawianie dziecka słowo „królik”. Wielu powie, że głównym bohaterem filmu był inspiracją do stworzenia Hello Kitty. Z Amsterdamu można przynieść misia kreskówki charakter, a dodatek do chwili obecnej będzie to książka o przygodach Nijntje.

Ten królik można znaleźć w wielu sklepach w mieście. Ponadto, jego wizerunek jest stosowany do koszulki i czapki dla dzieci, kluby, buty. Jeden z tych prezentów na pewno zadowoli dzieciaka.

Co jeszcze można kupić?

Najbardziej znanym klubem piłkarskim w Holandii jest „Ajax”. Więc fani sportu mogą przynieść klub mundury piłki nożnej lub rzeczy z jego symboli, takich jak szalik, flaga, proporzec. Wszystkie te rzeczy można kupić w sklepie dla fanów w pobliżu głównego stadionu piłkarskiego klubu.

Co zabrać pamiątki z Amsterdamu? Ponieważ jeden z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w kraju są wiatraki, można kupić pamiątki z ich wizerunku. Oryginalny prezent będzie dekoracje, które są wykonane w postaci młyna, na przykład, kolczyki.

Płeć piękna może być sprowadzone z Holandii prawdziwy diament. Ten kraj jest jednym z największych fabryk przetwórstwa tego szlachetnego kamienia. Można kupić surowiec diamentowy lub nakaz jego dekoracji. Również w Amsterdamie przyniósł rozmaite figurki całowania pary, malowane lalki, małych domów.

Ale można kupić nie tylko pamiątki z Amsterdamu. Co zabrać więcej? Na przykład, ubrania wykonane z konopi, holenderski kosmetyków lub perfum, a nawet leków. W mieście znajduje się rynek książki, gdzie występują rzadkie edycje książek lub unikalnych odbitek.

Na rynku sztuki można kupić reprodukcje słynnych obrazów lub miejscowego artystę i zamówić swój własny portret. Warto odnotować fakt, że ulubionym kolorem jest pomarańczowy mieszkańcy stolicy. Dlatego miasto jest przepełnione bogactwem koloru, istnieje nawet pomarańczowy zakupy.

Podsumowując, można powiedzieć, że każdy turysta, który odwiedza stolicę Holandia, można wybrać w zależności od smaku, co zabrać ze sobą z Amsterdamu.