307 Shares 2613 views

Schwinn rowerów – wybór profesjonalistów

Schwinn rower trafił do sklepów w naszym kraju w ostatnim czasie. Wcześniej były one przedstawiane nam przez pojedynczych modeli, które zostały zakupione w ramach zamówienia. Co to za znak? I dlaczego jest tak popularny, nie tylko wśród miłośników rowerowych, ale także wśród profesjonalistów na całym świecie?

Trochę historii

W 1895 roku, Adolf i Arnold Arnold Schwinn stworzony Ignaz Schwinn i Compani. W ciągu dziesięciu lat firma stała się wiodącym producentem rowerów w Ameryce Północnej.

Sto lat później, powiedział, że firma stała się światowym liderem w produkcji wysokiej jakości dwukołowy „samochody”. Ale, niestety, nawet najbardziej udanych firm, czasami przeżywa trudne czasy. Pomimo faktu, że Spółka posiada wiodącą pozycję w veloproizvodstve, że nie mają czasu, aby zwolnić pierwsze rowery górskie, które wymyślił przenośników swoich konkurentów w późnych latach osiemdziesiątych. Fakt ten oraz inne błędy w produkcji doprowadziły do bankructwa firmy Schwinn w 1993 roku.

W 1994 roku firma rodzinna z powrotem w biznesie. Zaszły duże zmiany w zarządzaniu firmą, produkcja została przeniesiona z Chicago do Boulder, Kolorado. Przez dobrego przywództwa, w krótkim odstępie czasu firmie udało się powrócić do dawnej świetności. Aktualizacja produkcję i asortyment, Schwinn urodziła się na nowo.

Schwinn rower jest dobrze znany i lubiany w USA. Dla wielu zawodowych sportowców, jest klasyczny, standard velostroeniya. Wygrali najważniejszych międzynarodowych zawodów znanych sportowców. Podobnie jak w innych udanych przedsiębiorstw, Schwinn posiada własne centrum badawcze, które są zaprojektowane i testowane wszystkie szczegóły rower, nowe zaawansowane technologie są rozwijane.

Pomimo swojej popularności na całym świecie, rowery Scwinn są mało znane w Rosji, więc ich cena jest często znacznie niższa niż modeli tej klasy zawodników. Kupując środku rower lub wysoki stopień tej marki, można zaoszczędzić od 5 do 20% kosztów, nie mając nic do stracenia żadnych jakości lub wzornictwo.

Lineup bardzo szanowany. Można zauważyć i profesjonalny rower Schwinn z ramką węgla i modele wyścigowe, chodzenie wzory, dzieci i kobiet wersje, krążowniki i rowery elektryczne. Ale to nie wszystkie produkty firmy. Równolegle, wytwarza dużą ilość produktów do sprawności.

Stosunek jakości do ceny, firma może również rywalizować o pozycję lidera na światowym velostroenii, więc jeśli nie masz nic nie zbyt dużo rozpoznawalność marki w naszym kraju, to można bezpiecznie zakupić rower Schwinn.

Znajdzie odpowiedni model w gamie firm i miłośników. Będzie to rower górski Schwinn Mesa. Utworzony w 2012 roku, jest to niezawodny i niedrogi próbka nadaje się do rozwoju wzajemnej stylu country.

Każdy, kto miał szczęście, aby przetestować modele tej marki, wzięli do serca. Należy zauważyć, że nie tylko fanów, ale także specjaliści, jak produkty firmy Schwinn. Rowery, opinie , z których tylko entuzjastycznie, szczęśliwy kupić i młodzi rowerzyści. Modele dla dzieci są bardzo zróżnicowane. Wyróżniają się one oryginalnym wystroju i odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Rama stalowa jest bardzo silny, a miejscami specjalny ciężar dodatkowo wzmocnione.