618 Shares 7256 views

Jak usunąć historię w telefonie w Yandex i wyczyścić historię wyszukiwania

Nowoczesne internauta odwiedza miliony stron internetowych, zachowuje dostęp do wielu stron, a także dodawać do ulubionych i usług (takich jak Evernote) kieszeni i setki zasobów. Wszystkie strony, podczas gdy jeszcze w pamięci przeglądarki, w celu przyspieszenia procesu później pobrać. Boty „prompt” zapytań użytkowników, używając nazwy poprzedniej historii wyszukiwania. Nawet reklama kontekstowa jest wybrane na podstawie zainteresowań konkretnego użytkownika. Dlatego na pytanie „ Jak mogę usunąć historię z telefonem do Yandex?” Interesują wielu dzisiejszych użytkowników, którzy jeszcze nie mieli czasu, aby w pełni zrozumieć funkcjonalność przeglądarek mobilnych.


Dlaczego usunąć historię?

Usuwanie historii – procedura jest powszechne, które odbywa się za pomocą standardowych funkcji przeglądarek mobilnych lub stacjonarnych (dla komputerów przenośnych i stacjonarnych). Usunąć historię odwiedzanych stron internetowych powinno być dla ochrony poufnych informacji używanych do uwierzytelniania do pewnych zasobów (sieci społecznych, bankowości on-line, e-mail, organu państwowego na służbie, i tak dalej) lub w celu uniknięcia zbyt wiele pytań ze strony właścicieli poszczególnych urządzeń lub tych, wraz z którymi przeprowadzono przy użyciu komputera (tablet, smartphone). Ta prosta czynność będzie skutecznie chronić dane osobowe użytkownika.

Ponadto Yandex usunąć historię wyszukiwania mogą być wymagane na telefon do urządzenia transmisyjnego w drugiej strony, nawet w przypadkach, gdy jest to sytuacja przejściowa (na przykład, gdy smartfon jest wysyłany do naprawy). Od czasu do czasu czyścić razy dziennika do zasobów internetowych przydatnych dla samej technologii: gromadzenie plików tymczasowych zapycha dysku twardego i pamięci RAM w komputerze, tablecie lub telefonie, co spowalnia urządzenia.

Wyłączanie sugestii wyszukiwania w Yandex

Jak usunąć historię telefon Yandex? Często może być konieczne nawet całkowite usunięcie historii przeglądania, ale raczej wyłączyć sugestie wyszukiwania, które zostały utworzone na podstawie wcześniejszych zapytań użytkowników. Szukaj sugestie – są warianty, które są automatycznie oferowane wyszukiwarkę kiedy wpisując w pasku wyszukiwania początek zdania. Co do zasady, Yandex i Google oferują najbardziej popularny w opcjach sieciowych, ale na urządzeniach mobilnych (lub przenośnych i stacjonarnych komputerów, które są rejestrowane w odpowiedniej usługi pocztowe) opiera się na historii zapytań użytkowników.

Usuń historię przeglądania w Yandex w telefonie i wyłączyć sugestie wyszukiwania w następujący sposób:

  • Musisz iść do strony głównej serwisu Yandex Yandex lub poczty;

  • Następnie należy zalogować się do poczty e-mail (lub zarejestrować nową wiadomość e-mail, jeśli w ogóle nie było);

  • Należy przejść do „Ustawienia osobiste”, a następnie wybrać „Inne ustawienia” i „Szukaj Sugestie”;

  • Po trzeba wybrać „Wyczyść historię zapytania” i wyłącz „Moje zapytania w propozycjach wyszukiwania” i „Ulubione strony”.

W ten sposób nie tylko zostanie on całkowicie wymazane całą historię wyszukiwania na urządzeniu, ale również wyłączone sugestie wyszukiwania na podstawie wcześniejszych zapytań użytkowników w sieci.

Jak usunąć historię telefon do przeglądarki Yandex?

Może być również o usuwanie historii przeglądania nie jest w Yandex (tj niepełnosprawnymi sugestie wyszukiwania), a także w przeglądarce z wyszukiwarki. Jak usunąć historię telefon Yandex? Istnieją dwa sposoby, aby ich dane osobowe przed wzrokiem ciekawskich w mobilnej wersji Yandex Browser.

Pierwszy sposób – to jest funkcją smartfona, nie mobilna przeglądarka. Tak więc potrzeby, aby przejść do dowolnej strony w przeglądarce, gdzie historia i nacisnąć klawisz funkcyjny smartphone w ustawieniach muszą być usunięte. Konieczne jest, aby wybrać opcję „Historia” (w niektórych modelach „Ustawienia osobiste”) i kliknij na linii „Clear History”. Usuń całą historię wyszukiwania.

Drugą opcją jest, aby usunąć historię w Yandex na telefon – aby skorzystać z przeglądarki Yandex. Musisz wybrać ikonę „Ustawienia”, aby otworzyć okno przeglądarki na popularnej wyszukiwarce, kliknij „Prywatność”, a następnie – „Usuń dane przeglądania” „Wyczyść dane” lub W ten sposób można nie tylko wyczyścić historię przeglądania, ale także, aby usunąć z pamięci podręcznej, wyczyścić dziennik tylko w określonych odstępach czasu lub usunąć niektóre (nie wszystkie) obszary. Wystarczy umieścić „haczyk” w odpowiednich polach i zapisać zmiany, kliknij przycisk „Wyczyść historię”.

Odzyskiwanie skasowanych danych

Co zrobić, jeśli na pytanie „Jak usunąć historię telefonicznie Yandex?” Pomyślnie rozwiązany (a więc, historia przeglądania jest wyczyszczone), ale czasu zajęło, aby powrócić do konkretnej strony internetowej, odwiedził tydzień lub miesiąc temu. Nawet w zapisanej historii znalezienia konkretnego zasobu, z reguły jest to trudne, jak wygląda sytuacja ze zdalnym czasopiśmie?

Teoretycznie możliwe do odzyskania danych, ale w praktyce procedura jest możliwa tylko dla zaawansowanych użytkowników. I nawet wtedy, często przywrócenie historię pilota przeglądarka nie jest warte wysiłku – łatwiej jest, aby spróbować znaleźć brakującą stronę internetową wpisując samo zapytanie w pasku wyszukiwania. Jeśli trzeba zrekonstruować historię nadal istnieje, to najlepiej, aby zobaczyć się ze specjalistą, ale to nie jest konieczne niezależnie zestaw programów internetowych, które obiecują w celu przywrócenia uszkodzonych plików.

Takie oprogramowanie, przede wszystkim, mogą zawierać wirusy, a po drugie, jest mało prawdopodobne, aby pomóc w historii przeglądarki. Jeśli czas i plik autozapisu takich programów i siłę, pilot dziennika wyszukiwania z pewnością przywrócić nie w ich kompetencji.

Jak wyczyścić pamięć podręczną w innych przeglądarkach mobilnych?

W każdej innej przeglądarce telefonu, aby usunąć historię przeglądania najwygodniej oprogramowanie smartphone. Jak zrobić to zostało opisane powyżej – pierwszy sposób usunąć historię. Ponadto, można korzystać z funkcji specyficznych dla przeglądarki i, co do zasady, opcja historia rozliczeń przeglądanie stron internetowych jest na podstawie ustawień osobistych lub prywatności użytkownika.

342 shares 3473 views
737 shares 3083 views
859 shares 9726 views