567 Shares 5146 views

Promuj swoją siłę: porady ekspertów

Ostatnio bardzo popularne stały się rzeczą promować swoją siłę. Lekcja jest, oczywiście, nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. To prawda, że nie każdy to rozumie. I myślą, że mogą łatwo rozwałkować własną stronę internetową bez żadnych kłopotów. Niestety, aby wcielać pomysły w życie okazuje nie wszyscy. W przypadku płatności przez specjalnie wyszkolonych ludzi, stworzenie i promocja witryny będzie kosztować dość drogie. Więc czasami po prostu trzeba znać niektóre z tajemnic, które pomogą zrobić wszystko na własną rękę, bez pomocy.


dlaczego

Ale przed tym, powinniśmy zrozumieć, dlaczego jest to najlepiej zrobić wszystko sam. Promuj swoją siłę, jak zostało powiedziane – nie jest łatwym lekcja. A poza tym, nawet płatność za usługę do organizacji zewnętrznych jest drogie. Tak więc pierwszy powód, dla którego to najlepiej zrozumieć metod promocji strony internetowej, to oszczędności.

Drugi punkt: jak mówią, jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam. Rzeczywiście, jeśli dana osoba jest na własną rękę snuje swoją stronę, ale wciąż umiejętnie, będzie osiągać lepsze wyniki niż w przypadku kontaktu ze specjalistami. W związku z tym zwiększa skuteczność działania.

Promocja stron internetowych – to nie tylko trudne, ale także interesujący zrobić. Jeśli można promować swoją stronę, a następnie z czasem staną się dodatkowym źródłem dochodu.

rodzaje wizyt

Zacznijmy od ciebie z tym, co ludzie nie wiedzą, do stworzenia strony internetowej. Jest to pierwszy problem, który zmierzy. Promocja stron internetowych może być realizowana na wiele sposobów. Ale wszystkie z nich są podzielone na trzy podtypy.

Sortowanie wizyty – jest to ważny punkt, który pozwoli Ci wybrać odpowiedni kierunek, z promocji.

Bezpośrednie wejście do serwisu – jest to pierwszy typ wizyt. Kiedy wykonywane promować swoją siłę, to jest zwykle pomijany tę funkcję. Kiedy bezpośredni użytkownicy obrażeń dowiedzieć się o swojej strony za pomocą wizytówek, reklam, telewizji i tak dalej. N. Wybrana zakładka strona przeglądarka jest również uważany za bezpośredniego odwiedzenia.

Druga opcja – link z innej strony. Można powiedzieć, że to rodzaj wizyty z przekierowaniem. Promować własną siłę bardzo często wiąże się z zastosowaniem danej metody. Zazwyczaj nie trzeba nic specjalnego do niego. Na przykład, można tworzyć banery lub po prostu linki do komunikowania się i osadzić w wiadomości do swojej strony. Jednak ta ostatnia metoda nie jest bardzo mile widziane.

Ostatnim typem wizyt – wyszukaj. Ludzie znaleźć na stronie potrzebne informacje, więc przyjść promocji i rozwoju witryn. Jest to również bardzo dobry scenariusz. Ale pomoc może być wymagane dla niego. W zasadzie, sposoby promocji strony są zróżnicowane. A także w celu uzyskania maksymalnych wyników, wystarczy użyć wszystkich rodzajów wizyt. Ale jak to zrobić przy minimalnych kosztach? Spróbujmy zrozumieć.

specjalizacja

System promocji witryn jest bardzo trudne do zrozumienia. Ale jeśli staramy się wyrazić swoje znaczenie w prostym języku, ludzie po prostu muszą szybko znaleźć informacje na swojej stronie. A potem będzie kręcić się szybciej. Co pomaga w tym? Oczywiście, specjalizacja. Oznacza to, że wybrany kierunek.

Trzeba dokonać wyboru na etapie rozwoju strony. Zgadzam się, nie bardzo wygodne, aby odwiedzić sklep internetowy z odzieżą, gdzie można poczytać książkę i obejrzeć film. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to najlepsza promocja witryny na własną rękę. Jednak, jak pokazuje praktyka, specjalizujący się w którymkolwiek kierunku bardziej popularnych stron. Tak samo jest z tym musi zacząć tworzyć i promować własną rękę.

planowanie

Kiedy już myślałem o tym, co będzie swoją stronę, trzeba przygotować trochę plan. Że, zgodnie z którym użytkownicy oczekuje się być patrząc na swojej stronie między innymi.

Zasadniczo, ludzie często nie są bardzo poważne o tym problemie, bo nie ma czegoś takiego jak SEO Optymalizacja stron. Tylko ona i staje się najbardziej popularnym działalności w sieci. I z powodu tego kroku jest promowanie własnych jest bardzo wygodne.

Co to ma znaczyć? Fakt, że piszesz tak zwanych słów kluczowych, które będą odbywać się zgodnie z wyszukiwania i dostarczania swojej witryny w wyszukiwarkach. Po tym konieczne jest przeprowadzenie SEO copywriting. Innymi słowy, w sposób szczególny, aby napisać tekst na stronie. Na ogół jest to wykonywane przez specjalnie przeszkolonych osób – copywriterów. Ale jest to możliwe, aby spędzić kilka godzin swojego czasu i przygotować się do wysokiej jakości treści tekstowej. Zapisać to wszystko i czekać. Rezultatem będzie widoczne dość szybko. Ten system promocja strona jest bardzo popularna. Po tym wszystkim, to jest w praktyce najlepiej jest przyciągnięcie użytkowników.

Sieci społeczne

Między innymi, można pomóc sieć społeczną. Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem od nich z dużo przyjaciół i znajomych, a potem nadszedł czas, aby zaprosić znajomych do odwiedzenia strony. Oczywiście, nie jest to najlepszy scenariusz. Ale jest więcej niż dobry do rozpoczęcia pracy.

Najważniejsze – nie reklamy i żądania, aby otworzyć. Można po prostu blokować reklamy i spam. Nie jest to najlepszy wynik. Więc lepiej jest po prostu trochę inaczej zapytać znajomych oceń utworzono stronę. I umieścić początkowej promocji i rozwoju witryn. Ponadto, czasem jest to możliwe, aby wspomnieć o stronę w różnych społecznościach. Ale także bez większych reklamy – za to nastąpi zablokowanie profilu.

Nie jest to opcja nieaktywnych użytkowników. Tak więc, mamy wymyślić bardziej uniwersalne scenariuszy. Zwłaszcza jeśli osoba zamierza angażować się w poważny biznes korzystania z witryny.

spam

W rzeczywistości bardzo często skuteczną metodą promocji jest niczym innym jak spam. Lub reklama. Najlepiej jest, aby zarejestrować się w dowolnym specjalnie utworzonej mail i fikcyjnych nazwisko na różnych stronach i forach o tej samej specjalizacji co ty. Po tym, po prostu stworzyć i wysłać wiadomość reklamową, która będzie przyciągać nowych użytkowników.

W zasadzie, skuteczną, ale raczej podejrzliwy i wątpliwej podejścia do problemu. Dlaczego? Bardzo często ludzie w taki sposób, aby ukryć wirusy. Więc będziemy mieli wspaniałą okazję, aby przyciągnąć użytkowników, i udowodnić, że – nie jest oszustem, a nie złoczyńcę. Pomaga jest zwykle długa obecność na forum jako prawdziwej aktywnej osoby. Aby ustalić wiarygodność, a następnie spam będzie w stanie pomóc. Promuj swoją siłę w tym przypadku spowoduje sukcesu.

reklama kontekstowa

Innym skutecznym sposobem na rozwiązanie problemu – to jest wykorzystanie reklamy kontekstowej. Jednak za to będzie musiał zapłacić trochę. Ale pieniądze nie są tak wielkie, aby móc przetrwać.

Reklama kontekstowa – są to reklamy, które pokazują całą wyszukiwarkę. Na przykład, "Yandex" lub "Google". I tu też mieć trochę myśleć o optymalizacji SEO. Ponadto, byłoby miło, bo na studia najczęstsze zapytania użytkowników w wyszukiwarkach o swoim kierunku, aby zawierać frazę w reklamie.

To nie jest najszybszy, ale legalne i nie wymaga dodatkowej metody kosztów. Nie miał odstraszać użytkowników, ponieważ „Google”, na przykład, nie będzie reklamować stronę z wirusami. Zaufanie odwiedzających – to coś, co pomoże Ci szybko zwiększyć popularność swojej witryny.

Do bezpośrednich wizyt

Jeśli dla ciebie pieniądze nie ma znaczenia, czasem jest to możliwe, aby spędzić, aby zapewnić dużą liczbę bezpośrednich odwiedzin na swojej stronie. Jak już wspomniano, to następuje poprzez widziane reklamy w telewizji czy w gazetach, na wizytówki i ulotki. Wszystko to pomoże w promocji.

Aby odnieść sukces, to najlepiej, aby utrzymać swoje ulotki promocyjne wszędzie. Wszędzie, gdziekolwiek jesteś – w pracy, na uczelni, w kawiarni, i tak dalej. Najważniejsze – dokładnie przemyśleć projekt ulotki i tekstem na nim. Wszystko to powinno przyciągnąć użytkowników. A kiedy to się stanie, po prostu poczekać. Ogromny sukces tej metody nie szybko, ale ludzie wiedzą o istnieniu swojej stronie i być w stanie odwiedzić go, gdy jest to potrzebne.