347 Shares 9468 views

Czym jest SEO copywriting-: Fakty

Czy zastanawialiście się, na jakiej podstawie odpowiedzi kolejce w wyszukiwarkach internetowych? Może się wydawać, że są one wydawane w sposób losowy, ale tak nie jest. Do generowania dochodów z witryny muszą być odwiedzane przez jak największą liczbę osób, a link do witryny została udzielona jedna z pierwszych poszukiwań.


Czym jest SEO copywriting , a co to jest?

Istnieje coś takiego jak SEO copywriting, i trzeba go w celu napisania artykułu było tak wysokie, jak to możliwe w wykazie terenów proponowanych przez użytkownika do wyszukiwarki. SEO copywriting – jest napisać zoptymalizowane artykuły (od angielskiego Search Engine Optimization – SEO – Optymalizacja dla wyszukiwarek). Optymalizacja polega na umieszczeniu w tekście słowa kluczowe są haki, do których przylegają do powierzchni i wyciąga automatyczne wyszukiwanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarobić dużo w Internecie, trzeba opanować SEO copywriting. Teksty są zoptymalizowane pod kątem SEO są zawsze droższe niż konwencjonalne artykułów informacyjnych.

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe są „kluczem” do zrozumienia treści artykułu, wyrażają esencję zwięźle napisana. Ale jest jedna cecha: słowa kluczowe muszą być zgodne z tym, co użytkownik wpisze w polu wyszukiwania. Zadaniem wybrać słowa kluczowe i inteligentnie włączyć je w tekście jest głównym.

Miłe trend wyszukiwarek, aby pokazać nie tylko dokładnych wyników z wprowadzoną w zapytaniu, ale również synonimy. Na przykład, jeśli wprowadzimy Yandex „kup TV” linii, to problem będzie napotkanych tekstów zawierających słowa „sprzedaż telewizora.” Zatem wyroby, które są napisane copywriterów stać się bardziej czytelny i interesujący.

Wybierz słowa kluczowe nie są tak proste. Jeśli lista kluczy nie jest wydawana przez copywriter w formułowaniu specyfikacji technicznych, można skorzystać z usług wyszukiwarkach, które prowadzą statystyki.

Oceny artykułu

Ale tutaj jest artykuł SEO jest napisane, i konieczne jest, aby to docenić.

  • Tekst powinien być niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, nie plagiat. Wyjątkowość tego tekstu może być formalna (a opowieść o dostępnych artykułów w innych słowach) i semantyczne, gdy tekst zawiera unikalny pomysł. Lepszy tekst będzie wyjątkowy we wszystkich kryteriach.
  • Umieszczone w kluczowych tekst powinien być w wystarczającej ilości, ale nie więcej niż 5%. Częstość występowania kluczy nazywa tekst nudności. Ważne jest, aby nie „przesadzić” z słów kluczowych, lub nawet całej strony i witryny można zakazać wyszukiwarkę.
  • Słowa kluczowe mogą być w tej samej postaci – jest to bezpośrednie wejście do tekstu i mogą ulec zmianie numerów, skłonny do utworzenia frazy, itd. – rozcieńcza pozycję. Stosunek parametr jest nazywany X: Y, gdzie X – liczba linii zdarzenia w postaci określonej (numer sprawy Nachylenie) y – liczbę wystąpień rozcieńczonego.
  • Tekst powinien być to istotne: jej temat, treść i nagłówki muszą być logicznie powiązane i stanowią spójną całość.
  • Nie zapominaj, że tekst powinien być również interesujące i pouczające, i czytelne (oznacza to, że musi on być podzielony na akapity zawierają listy punktowane, ważne punkty powinny wyróżniać się pogrubione).

SEO copywriting – prawdziwe źródło dochodów, a ile zarobisz zależy wyłącznie od Ciebie.