122 Shares 9886 views

Karta – karta …: definicja, program do tworzenia i recenzje

W każdym biznesie ma własne logo i innych akcesoriów, zgodnie z którym to albo że firma staje się rozpoznawalna dla większości klientów. Poza insygnia, małym gronie partnerów i ludzi biznesu działających tzw kartę. Jest to wspaniałe narzędzie, które pozwala nie tylko do wymiany informacji kontaktowych z właściwych ludzi i nawiązać nowe kontakty, ale również mobilizować inwestorów. Co to jest ten mały kawałek kartonu lub plastiku? Jak ważne jest w tym biznesie? I jak je utworzyć?


Karty, jak to jest

Kartka – to jedna z najczęstszych nośniki informacji kontaktowych na temat konkretnej osoby lub firmy. Najczęściej jest to karta karton, papier lub tworzywo sztuczne, ogólnie prostokątny kształt. Czasami można znaleźć i karty CD-biznesu. Są one wykonane na małej płyty 50 x 90 mm. Rzadziej używane karty, stworzone z ekskluzywnym wzornictwem, wykonane z drewna lub metalu.

Jakie informacje są podane na wizytówce?

Jeśli zwrócić uwagę na następujące projekty wizytówek, można z całą pewnością powiedzieć, jakie informacje na ich temat jest zwykle wskazany. Tak, te karty zwykle obecne imię i nazwisko oraz nazwisko rodowe nazwisko osoby kontaktowej lub pełną nazwę firmy. Na przykład: "Smet-Form" Iwanow Stepan Sergeevich i OOO W tym przypadku, jeśli media informują o konkretnej osobie, a następnie pod własną nazwą, należy określić pozycję. W przypadku karty nazwa przedsiębiorstwa może być uzupełniony o kolorowe logo i nazwy wyjaśniającego. Na przykład, „Sweet-Złom” – Moskwa fabryka czekolady.

Czasami wizytówki wskazany motto firmy lub cytat, który jest skojarzony z nazwą przedsiębiorstwa. Na przykład: „Czynimy Twoje życie smakuje lepiej” i tak dalej. N. adres osoby lub podmiotu jest napisane w mniejszej czcionce. Obejmuje on następujące dane:

  • nazwa aktualnej lokalizacji (miasto, ulica, aleja);
  • numer domu lub budynku, mieszkanie;
  • numery telefonów i faksu;
  • adres oficjalnej strony;
  • e-mail;
  • Godziny działania.

Jak widać, wizytówki – rodzaj krótkiej informacji o firmie lub osoby kontaktowej.

Jakie skojarzenia ma kartę?

Słowo jest zobowiązany do francuskiego visite ich pochodzenia, co tłumaczy się jako „Aktywny” lub „odwiedzić”. Warto zauważyć, że słowo ma nieco inną interpretację. Na przykład, wizytówka wcześniej nazywana mały mężczyzna torebka z uchwytami. Nazwa ta wiąże się z jednorzędowy płaszcz frock z podłogami rozbieżnych i zaokrąglonych. Że te ubrania, co do zasady, mężczyźni nosili podczas wszelkich istotnych działań porannych.

Interesujące jest to, że słowo „karta” jest zarówno bezpośredni i przenośne. Trwać szczególnie interesujące. Jeśli mówią „wizytówki kogoś lub coś”, oznacza to, że dana osoba lub podmiot jest coś, co korzystnie wyróżnia ją spośród innych. Na przykład, firma „chwała” (producent czekolady i słodyczy) jest cechą charakterystyczną pierwszej klasy napowietrzonej czekolady, którą wykorzystują do tworzenia ich wybitną deser.

gatunek

wizytówki są warunkowo podzielić na trzy następujące typy:

  • osobistego lub rodzinnego;
  • działalności gospodarczej;
  • korporacyjnych.

Dlatego zanim tworzyć taką kartę, należy zdecydować się na jego gatunku. Zatem kopie o charakterze osobistym są najczęściej wykorzystywane do celów badania dyskretne potencjalnego partnera podczas nieformalnej komunikacji. Na przykład, podobna technika jest często wykorzystywana dystrybutorów produktów Avon i Oriflame, a także ludzi, którzy pracują, jak mówią, do siebie. Dlatego, aby wydrukować takiego nośnika może być w każdym stylu, w tym indywidualnego projektu klienta. Warto zauważyć, że takie karty, adres, numer telefonu, nazwa, patronimiczny mniej małego właściciela. W tym przypadku stanowisko nie zawsze pasuje.

karta korporacyjna

Często mówi się, że karty – osoby z firmy. W rzeczywistości, w pewnym stopniu, tak jak to jest. Dlatego karty korporacyjne, wiele firm woli wskazać tylko najbardziej istotnych danych, które powinien znać swoich partnerów i potencjalnych klientów. Tak więc, nie mają szczególnych inicjały osoby do kontaktu. Jest tylko nazwa firmy, krótka informacja o tym (nazwa działalności, świadczonych usług lub towarów), kontakty z obrazami mapie, adres. Najczęściej firmowe wizytówki wykonane są w tradycyjnym stylu i kolorów klienta. Są one wykorzystywane w różnorodnych wystaw, kongresów, szkoleń czy konferencji.

Co to jest wizytówka?

Ten typ karty jest najczęściej używany w kręgu przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy są często w negocjacjach biznesowych i imprez tematycznych. Tworzenie wizytówki tacy przedsiębiorcy starają się dobrze zaplanować przed datą określonego zdarzenia. Na przykład, te karty będą ważne podczas aukcji, gdzie tematem sprzedaży udziałów w spółce innych wzrasta.

Na wizytówkach firma jest zwykle wskazywane najpełniejsze informacje o przedsiębiorcy, tytuł swego stanowiska i firmy, którą reprezentuje. Przy wyborze karty projektowe i czcionki preferowane są surowe klasyki. Oprócz logo firmy, mogą być także stosowane w herby i flagi kraju, w którym przedsiębiorstwo ma siedzibę. Znamiennym przykładem są uważane za małe zastępców.

Na takich mediów musi być obecny adres i skontaktować się z daną osobę. Wyjątkiem jest, być może, dane niektórych urzędników dyplomatycznych. Ponadto kopie dwustronne można znaleźć wśród podobnych kart. I z jednej strony jest drukowany tekst rosyjski, a z drugiej – są podane informacje w języku obcym. Na przykład, w języku angielskim.

Jakie rodzaje kart są?

Więc co to jest wizytówka, dlaczego jest to potrzebne i na jakie rodzaje akcji, to już wiem. Pozostaje tylko powiedzieć, jakiego rodzaju jest. W szczególności, karty mogą być pionowe (50 x 90 mm) (90 x 50 mm) w poziomie Class "standardowe" oraz poziomy typu Euro (85 x 55 mm). Wybierając spośród wszystkich tych typów, dać pierwszeństwo tym, którzy są najbardziej do siebie lub podejścia przedsiębiorstw.

Jakie formy kart spełniać?

Chcąc przyciągnąć dodatkową uwagę do klienta, wiele firm lub osób kupiło konkretnych modeli kart biznesowych. W szczególności są one wybrane niestandardowych kart formularza. Na przykład, może to być karbowane nośniki jednym kątem. Ponadto, końce wycięć może być lekko zukosowane lub zaokrąglone. Ponadto kształt krawędzi karty linia czasami zygzak przycięte lub ozdobione rodzaju fal. Ale jak masz to czy tamto wizytówkę?

Jak zrobić kartkę?

Tworzenie karty mogą być zarówno własnych, ale do tego potrzebny jest specjalny program lub zastosować do firm oferujących podobne usługi. Jeśli możliwości firm zaangażowanych w produkcję wizytówek, wszystko jest jasne, to w jaki sposób radzić sobie z wnioskami o ich utworzenia? Jako przykład, można wybrać darmowy edytor „główny” w Internecie. Z tego programu, każdy, nawet bez specjalnych umiejętności, można utworzyć prostą kartę. W tym celu należy najpierw wybrać odpowiedni szablon, wypełnić odpowiednie wykrojów zrobić, wybrać czcionkę, zapisywać i drukować zgodnie z potrzebami. Tak więc sama z pliku obrazu zostanie utworzony w formacie PDF, który znacznie upraszcza pracę końcową. Dlatego wielu uważa, że jest to najlepszy program do tworzenia wizytówek.

Kolejny edytor jest „Master Business Cards”. Dostarcza ponad 150 różnych szablonów dla przewoźników. Możliwe jest również, aby stworzyć swój własny układ dla przyszłej wizytówki. W przeciwieństwie do poprzedniego edytora, program ma bezpłatną wersję próbną (ważny tylko 10 dni) oraz bardziej zaawansowaną wersję płatną. Jest całkowicie rusyfikacji i jest odpowiedni dla systemu operacyjnego Windows.

Recenzje redaktorów

Zakres programów i wydawców do samodzielnego tworzenia wizytówek tak ogromny, że czasem lepiej jest nauczyć się kilku opinii przed, aby dać pierwszeństwo do określonego typu oprogramowania. Na przykład, wybór padł na niektórych użytkowników drukują serwis internetowy PrintDesign.ru. Edytor ten nie tylko pozwala wybrać z wcześniej istniejącego modelu szablonu w przyszłości mały, ale także daje możliwość stworzenia nowego. Jednocześnie podstawą oryginalnego obrazu może być przyjmowany z photostocks, który automatycznie łączy się program (jeśli zapłacony abonament). Inni użytkownicy jak Jmi.by. Editor Według nich, na stronie internetowej program jest w fazie rozwoju, więc wersja oprogramowania w tym przypadku aż darmo. Dzięki niemu można stworzyć wizytówkę, aby zapisać i wydrukować.