278 Shares 1813 views

Co jest Aero Mens i jaka jest ich wartość marketingową

Żyjemy na przełomie XIX i XX wieku – w czasach, gdy wszystko zmienia się w szybkim tempie, alternatywnego epoki, mody, gustów, technologii. Czasami, aby nadążyć za postępem naukowym i technologicznym jest niemożliwe, nawet dla osób wykształconych jest koniecznością. Innowacje poszły tak daleko, że nie śmie nawet myśleć poprzedniej generacji, a przepływ informacji i aktualności pochłaniać tak, że w czasie wszystkich „połknąć” staje się całkowicie nierealne. Ponadto, szybki ruch do przodu dotyczy nie tylko sfery technologii informatycznych. Postęp przeniknęła do wszystkich sektorów, czy to rolnictwie lub sportu. Podobna sytuacja występuje w zakresie marketingu. Nowe trendy nie są zmuszeni czekać długo, a reklama staje się bardziej żywy i ciekawy. W tym artykule chciałbym poruszyć tylko mały kawałek branży marketingowej – nadmuchiwane reklamy, która nie jest jeszcze znana zbyt dużo, ale informacja może być przydatna nie tylko do specjalistów w reklamie, ale również prosty mieszczanie.


Poprawiono czas reklamowy jest stopniowo zanika, zastąpiony przez umysł marketingu , reklamie karty „w ruchu”, które tworzą tkankę dynamicznego rysunku. Wraz z pojawieniem się ekspertów technologicznych zaczął tworzyć specjalne nadmuchiwane postacie, które mogą być różne nośniki reklamowe, a ze względu na swoją mobilność i oryginalności robią dobrowolnie lub przymusowo przyciągnąć uwagę – a zatem reklama robi swoje. Nadmuchiwane reklamy jest stosunkowo nowy, ale zyskała już swoich fanów. Jednym z najbardziej pamiętnych jej gatunku są Aero Mens.

Aero Mens (są one nazywane „taniec człowiek”) – ta, wykonana z mocnej tkaniny na obraz i podobieństwo ludzkiego ciała. Ich wysokość wynosi zazwyczaj od 3 do 7-8 metrów. Te dmuchane nośnik reklamy nazywana jest także powietrze, ponieważ są one wyposażone w specjalną sprężarkę (lub dmuchawą), która pompuje postać powietrze i utrzymuje go poziomu w całym okresie jego funkcjonowania. Wszystko co jest potrzebne do udanego Aero Mens pracy – jest podłączony do 220V dmuchawy. Inny zrobi to sam. A co najważniejsze, figura szyte w taki sposób, że prądy powietrza krążącego wewnątrz uczynić Aero Mens uczynić ruchy nieregularne ciała i rąk. Okazuje się, rodzaj tańca, dla których dane te są nazywane dynamiczne.

Dmuchane figury są łatwe do zainstalowania. Ich montaż trwa mniej niż 10-20 minut. Inną zaletą jest niski ciężar i objętość w stanie złożonym. Aero Mens łatwo zmieścić w torebce lub w bagażniku samochodu (w zależności od jego wielkości). Aero Mens są doskonałe nośniki reklamowe i genialny pomysł na biznes. Powodując logo, slogan lub adres firmy, możesz być pewien – musi zobaczyć. Z taniec człowieka jest niemożliwe, aby oderwać wzroku, co oznacza, że gdzieś będzie mimookom być zauważone i reklamy. Nawiasem mówiąc, pomieszczenie dla różnych napisów i rysunków jest więcej niż wystarczające. Zazwyczaj są one stosowane do ciała lub Aero Mens rękach. Ze względu na wysokość i kształt informacji jasności koloru będzie widoczna nawet z daleka.

Przeznaczeniem dynamiczne kształty mogą być bardzo zróżnicowane, na przykład:

  1. Zainstalować Aero Mens przy wejściu do hali lub na stoisku
  2. Złóż dmuchaną postać imprezie sportowej – będzie służyć jako dobry dekoracji
  3. Popularnym aeromenov montaż w masowych uroczystości, różne imprezy kulturalne
  4. Nadmuchiwane reklama – dobrym rozwiązaniem podczas kampanii promocyjnych i reklamowych

Jak widać, Aero Mens są unikalnym produktem reklamowym, powoli zyskuje popularność wśród marketerów. Przy takim tempie rozwoju technologicznego, nie ma wątpliwości, że są one mocno zajmują własną niszę w tej dziedzinie. A jeśli wziąć pod uwagę, że mogą być wykorzystywane nie tylko do reklamy, ale również w dekoracji wnętrz, jasna przyszłość tej nadmuchiwanej rysunku tylko pod warunkiem.