521 Shares 2169 views

Szokujące sukienki od Vivienne Westwood

Marka Vivienne Westwood opublikował pierwszą kolekcję odzieży damskiej w 1981 roku. Dziś projektant mody wprowadził linię światową odzieży męskiej, sukienki damskie, buty, torebki, biżuteria. Ogromna popularność mają suknie ślubne z skandaliczne projektant i twórca mody punk Viven Vestvud. I to wszystko się zaczęło?


Historia formacji młodego projektanta

Vivien urodziła się w 1941 roku w prowincjonalnym mieście Glossop. Po ukończeniu szkoły średniej, ona naukę w Kolegium Nauczycielskim w Londynie, żonaty Derek Westwood i nawet udało nam się pracować jako nauczyciel. Jednak szarości codziennego życia i ubóstwa besproglyadnaya dosłownie niszczy przyszłość projektanta i żeby zatruć jej życie. W rezultacie, Vivien postanowiła raz zmienił wszystko.

Na 24, poznała przyszłego producent zespołu muzycznego Sex Pistols. Malkom Maklaren pod wrażeniem stylu Westwood i zaprosił ją do scenografia ubrania dla grupy solistów. Zgodziła się. Wystarczy więc, że urodził się słynny i skandaliczną diva przodka punk Vivienne Westwood.

Pierwszy butik dorywczo ubrania w Londynie

Należy zauważyć, że w proponowanych ubrań, takich jak grupy. Wykonawcy punk rock z przyjemności ubrana w dżinsy zgranych, wisiały masywne łańcuchy, skórzane kurtki z ćwiekami, kolorowe koszulki rozciągnięte. Sukces inspirowane Vivienne a ona razem z McLarenem w 1971 otworzyła butik w Londynie, jego ubranie płeć.

Nazwa ta jest w pełni odzwierciedlone w projektowaniu Store: jako element dekoracyjny w ruchu plakaty z czasopism pornograficznych, zabawki z sex shopów, wyroby gumowe urządzone szyb okiennych. Konserwatywne Londyńczycy byli zszokowani takiego zjawiska i przepuszcza go przez obscenicznych sklepie. Ale miał swoją klientelę: różne Rockers dziewczyny lekkich obyczajów, muzyków.

Uwolnienie kolekcjach mody

Wyjście na podium wysokiej projektanta mody Vivienne Westwood miała miejsce w 1981 roku. Świat widział w nietypowym stylu odzieży i poznać kolekcję designerskich przedmiotów w duchu punkowej mody, zwanego „Piraci” z zainteresowaniem. Oryginalność, absurd, ośmielając stroje zawarte w kolejnych kolekcji „dzikusów”. Następna linia o nazwie „Rolling Stone” nie jest gorsza od odwagi i niekonwencjonalnego. "Fashion Designer of the Year", tytuł Westwood znaleziono w 2007 roku, po uruchomieniu linii odzieży męskiej.

Punk moda ślubna

W 2012 roku światło znów zaszokował marki Vivienne Westwood. Ubierz aby jechać do ołtarza, stworzony przez projektanta, przyniósł ją na nowy poziom w świecie mody. Jej narzeczona poszła na podium w bujnych spódnice z tiulem i ciasnych gorsetów. Tradycyjny kolor biały, oczywiście, był używany przez projektanta, ale nie jest to poważny. Dita Von Teese wybrała do sukni ślubnej z jasnym kolorze fioletowym z draperią głośności. Sukienka w kolorze kości słoniowej z ozdobiona złotym haftem bohaterkę Sarah Dzhessiki Parker w dniu ślubu. Ten obraz Kerri Bredshou lubiany i fashionistki i krytycy.

kolekcja toreb

Vivienne Westwood torebki produkuje szeroką gamę. Tak więc, w różnych zbiorach przedstawiane i żywe wydrukowane wzory, elegancki i dyskretny instancji. Linia torebek „Afryka” został utworzony bezpośrednio na gorącym kontynencie w Nairobi. Miejscowi marki London mogą poprawić swoją sytuację finansową, robienie kolekcję krawiectwo. Ta akcja wywołała reakcję w sercach kibiców i gwiazd muzyki pop. Oni entuzjastycznie kupił torebki ze skrawków skóry, szmat i strzępów starych banerów. Spośród nich, Vivienne Westwood stworzyła unikalne egzemplarze w stylu punk z echami afrykańskiego pochodzenia etnicznego.

Dziś projektanci są już ponad 70 lat, ale pozostaje na szczycie popularności, nie tylko poprzez zwolnienie nowe kolekcje, ale również podnoszenie pytania dotyczące globalnego środowiska. Każdy nowy model buntować angielskiej – jest nie tylko stylowy, niepowtarzalny rzecz, ale głupie pytanie postawione przez społeczność światową.