303 Shares 7924 views

Panele tapet – dzieło sztuki

Dla tych, którzy chcą urozmaicić ściany dać nastrój i dynamikę wnętrza, panele tapet – najbardziej odpowiednią opcję. Nadaje się do każdego pokoju i kuchni.


Co to jest panel

Ten dekoracyjny tapety na papierze lub włókniny podkładzie. Materiał teksturowany jest przyklejony na płótnie. Proces ten jest nieco bardziej skomplikowana produkcja tradycyjnych powłok, ale cena jest dość przystępne. Obrazy na panelach mogą być bardzo różne: flora i fauna, krajobrazu wiejskiego i karuzela dla dzieci. Rysunek nie mieszają się z tapety. Jeśli są one wystarczająco jasne, to lepiej wybrać panel cichych dźwięków.

Tapety do dekoracji ścian w kuchni można naśladować winiarnię, włoski krajobraz lub chiński ceremonii herbaty.

Materiał do płynnej tapety umożliwia wybór bogatej palety kolorów. Świeci w ciemności wiórów polimeru doda oryginalność tajemnicy aplikacji. Panele Relief dodać styl i wyrafinowanie. Płynnych tapet, można stworzyć piękne aplikacja na bardzo nierównej ścianie. Nawet początkujący projektanci sobie pozwolić na piękny geometryczny wzór, który będzie przekształcić pokój.

panele dekoracyjne mogą służyć jako wzór, tło, bar. Będzie ona zwrócić uwagę na siebie, więc jego wybór należy podchodzić bardzo ostrożnie. Panele jakości od zwykłej tapety charakteryzują się pewną energię. To może słusznie być przypisane do dzieł sztuki.

projekt pokoju

Panele tapet wybierane są na podstawie cech wnętrza i zadania. Dekoracja ta będzie w stanie skupić się na niektórych elementów designerskich, lub podkreślać ogólny styl sytuacji.

Panele tapet dodaje osobowość i głębokość do każdego wnętrza. Na minimalistycznym podejściu rysunek „Okno z widokiem na metropolię”, nastrój Morza Śródziemnego będą widoczne w postaci obrazów lub lekkim muszli piasku nowoczesności można wybrać stonowane kolory. Na tle paneli tapetę, która odzwierciedla Układanie kamienia naturalnego lub płytek, będzie dobrze wyglądać falshkamin. Powinno być utrzymane w tym samym stylu.

Płyty ścienne tapety obraz, który jest przedstawione powyżej, mogą być wykonane z obojętnej pozostałości tapety, usytuowane oddzielnie, na przykład, w sofie i galerii wzdłuż całej ściany, na przykład w korytarzu.

Wielkość i funkcjonalność

Zastosowanie paneli pozwala na podział ściany na stronie można umieścić lustro lub obraz na tle. Wielkość elementów dekoracyjnych mogą być różne, ale odległość między nimi musi być równa.

Zanim zaczniesz, musisz wybrać lokalizację dla głównych paneli. może on być umieszczony na suficie, wówczas wysokość pomieszczenia wizualnie wzrost. Aby to ułatwić, najpierw narysować plan stoiska do okien, drzwi, wbudowanych mebli i innych funkcji. Następnie należy wybrać miejsce, w którym będzie znajdować się panele i określić wymiary.

Płynne Tapety dla paneli

Łączą one w sobie cechy powłok papierowych i tynków. Od tej kompozycji można zrobić piękne dekoracyjne panele na ścianie. Tapety chociaż zwanej cieczy, sprzedawany w postaci różnokolorowych proszku. Instrukcje wyjaśniają, jak zrobić panele tapet dostarczonych przez zmieszanie go z wodą.

Wyjątkowe właściwości spowodowane są członkami bawełna, ścier drzewny, barwniki, środki grzybobójcze, dyspersja akrylowa, plastyfikatory, wełna, masa perłowa, i innych składników. Aby panele płynnych tapet, trzeba wybrać jeden z trzech typów. Pochodzą one z jedwabiu, celulozy i mieszane. Pierwszym z nich jest droższe, ale również żywotność one trwać dłużej, są bardziej odporne na promieniowanie UV.

Zalety cieczy tapety

  • Powierzchnia nie wymaga starannego wyrównania.
  • Równie dobrze stosuje się na powierzchniach poziomych i pionowych.
  • stawy podłogowe nie są dozwolone.
  • Materiał antystatyczny.
  • Fungicydy zapobiec pojawieniu się grzyba.

Taki materiał jest przyjemny do pracy, nie jest zakurzona i nie wymaga drogiego sprzętu dla danej aplikacji. Jeśli chcesz usunąć ciecz tapety na ścianie, są wystarczające, aby zwilżyć i usunąć z łopatką – bardzo wygodny do naprawy. Jest możliwe, aby usunąć tylko część materiału, a następnie nałożyć nową warstwę.

Wadami są wysokie koszty, czas suszenia (24 godzin), a zapotrzebowanie na powłokę lakieru w warunkach wysokiej wilgotności (łazienki, kuchnie).

Panele cieczy tapety

Po pierwsze, powierzchnia:

  • Dla wapna betonu ścianki – mieszaniny gipsu gips, startera do głębokiego impregnacji i dwie warstwy VDAK (biały).
  • Do drewna (sklejki, MDF, płyta wiórowa) – alkidowa grunt (GF 021) i VDAK.
  • Płyta gipsowo-kartonowa – Mieszanina tynk gipsowy i dwie warstwy białej farby wodnej dyspersji akrylowej.
  • Farba olej oczyszczony, powierzchnię traktuje się mieszaninę gipsu i dwóch warstw VDAK.

Gdy strona paneli sporządzone ołówkiem jest konieczne, aby umieścić wybrany obraz. Następnie zrób mieszankę. Pojemnik z tworzywa sztucznego, aby lać wodę i wlać do niej tapety proszku i żądany Kohler mówi. Ostrożnie umieścić i pozostawić na 12 godzin do całkowitego rozpuszczenia i obrzęk.

Kiedy mieszanina osiągnie pożądany stan, można stworzyć arcydzieło. Tworzywa sztucznego kielnia stosowane na rysunku tak, że obejmuje obwód. Delikatnie z łopatką gumy do pchania mieszaninę do granicy. Na sąsiednich części materiału na rysunku stosuje się na przemian, jak w suszeniu (3 godziny).

Do gotowego produktu, można dodać koraliki, cekiny, wybierz znacznik ścieżki.

Panele ciekłym tapety szczególnie efektywnie wygląda złotą nicią. Garde wewnętrzne elementy, można stworzyć jasne wielobarwne plamy.

Grubość płyty zależy od struktury tapety. Warstwę celulozy spadek 3mm i tkanki – 5 mm.