148 Shares 7171 views

Jak gotować szyszki w domu?

Sosny mają więcej niż jedno millennium dać ludzkości użyteczne owoce, które są obdarzone właściwości lecznicze. Prawie wszystkie ukrzyżowaniu rośliny – od igieł do kory – nadaje się do użycia. Orzechy, igieł sosny, stożki i żywicy może być stosowany jako magiczne kule z różnych schorzeń. Nawet współczesna medycyna potwierdziła lecznicze walory drewna.


Tybetańskie i orientalne prezenty uzdrowiciele stosowania roślin w celach leczniczych. Ludności miejskiej, niewiele osób wie, że jest to nie tylko orzechy rdzeniowe są bardzo pożywne, wpada się z powłoki są niezastąpionym naturalnym lekarstwem na wiele chorób. A oto jak gotować szyszki, tak że staje się odpowiedni do stosowania, opisany w dzisiejszym materiale.

farmakologia

Wywary i wlewy stożków cedrowych zalecane przez wiele popularnych Eskulapami w patologii zapalnych chorób dróg oddechowych, chorób stawów i skóry. Prawidłowe gotowanie z surowców roślinnych pomagają pozbyć się częste przeziębienia, robaków, uspokaja system nerwowy i przyspiesza regenerację skóry.

Leki oparte stożki wykazują immunomodulujące, przeciwbakteryjne, hemostatyczne i przeciwszkorbutowy działanie moczopędne. Są one wskazane u pacjentów z zaburzeniami serca i naczyń krwionośnych. Roztwór odbierający środek przeczyszczający i środki przeciwrobacze. Naucz się gotować szyszki, można przeczytać artykuł do końca. Nawiasem mówiąc, surowiec jest od dawna szeroko stosowane w dziedzinie kosmetyki do usuwania włosów z różnych części ciała.

Jak gotować szyszki: Porady Gotowanie

Należy pamiętać, że w wielu żywicy surowca, więc podczas gotowania może zepsuć pulę. Następnie żywicę oddziela się od stłuczki, nie osiadają powrotem do owoców, jest korzystne, aby rzucić w filiżance z trawy, który będzie podstawą pewnej bariery.

Od czego zacząć? Umieścić wszystkie surowiec do dna garnka, górna pokrywa trawa i wlać bieżącą wodą. Gotować na bardzo małym ogniu przez co najmniej godzinę. Czas gotowania zależy od dojrzałości stożków. Generalnie zaleca się przeprowadzenie procesu gotowania na wolnym powietrzu, ponieważ produkt końcowy wydziela silny zapach gumy.

Z pomocą odpieniaczy wyodrębnić najpierw trawę, a potem szyszki, które muszą być przekazywane do czyszczenia tkaniny i poczekać, aż ostygną. Lecznicze bulion a sama żywica używana do innych celów – do celów kosmetycznych i terapeutycznych. Mamy nadzieję, że nie trzeba już pytanie: „Jak gotować szyszki” Jak widać, nie jest to trudne.

Kiedy do zbiorów?

Zbieranie surowców należy rozpocząć pod koniec czerwca. W tym okresie młode owoce, zamknięte i elastyczna, wszystkie zawierają cenne substancje. Nadają się do leczniczego detalu.

Nalewka z szyszek cedrowych na mleku i ARI ARI

Co zabrać: pół litra mleka pasteryzowanego, sześć stożki i miód do poprawy smaku.

Daj mleko do wrzenia, umieścić w niej myte owoce i gotować przez pół godziny. Gdy lek staje się ciepły – dodać miód do smaku. Do wykorzystania w połączeniu z lekami w czasie choroby w ciągu dnia. terapia ćwiczenia na tydzień. Można pić rozwiązanie w celu uniknięcia stymulacji odporności.

Nalewka na wódkę do poprawy krążenia

Na pół litra wódki lub jakiegokolwiek alkoholu potrzeba siedmiu owoców. Przemyć nierówności; W przypadku silnego zabrudzenia, następnie moczyć w zimnej wodzie przez 10-15 minut. Następnie pocięto na kilka kawałków i wlać alkoholu. Umieścić pojemnik w chłodnym miejscu i ochrony przeciwsłonecznej na dwa tygodnie. Podczas infuzji słoik z cieczą należy wstrząsnąć.

Ukończony nalewka staje się bogaty brązowy kolor i charakterystyczny żywiczny aromat. Można dodać łyżkę deser roztworu bezpośrednio do herbaty i pić wieczorem przed przygotowuje się do łóżka. W celu osiągnięcia efektu terapeutycznego, konieczne jest, aby wziąć co najmniej 60 dni. Szyszki na wódki pomaga rozwijać funkcje motoryczne, normalizuje ją i poprawić funkcjonowanie mózgu.