149 Shares 9773 views

"Mirloks" środki. Instrukcje użytkowania

Preparat „Mirloks”, których cena w różnych aptekach wynosi od 190 do 250 s. Należące do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek ma działanie przeciwgorączkowe i ma działanie przeciwbólowe. Na spożycie jest dobre wchłanianie leku. Wchłanianie nie wpływa na spożycie pokarmu. Składnik aktywny – meloksykam – przenika przez barierę krew-mózg. Metabolizm zachodzi w komórkach wątroby. Lek jest prawie całkowicie rozłożone do metabolitów, które pochodzą z tej samej objętości moczu i kału.

"Mirloks" środki. Instrukcje użytkowania. świadectwo

Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu objawów zapalenia kości i stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, reumatoidalnego zapalenia stawów.

medycyna "Mirloks". Instrukcje użytkowania

Lek jest przepisywany doustnie z posiłkiem raz dziennie. Na tle reumatoidalnego zapalenia stawów zaleca się 15 mg. Zgodnie z efektem klinicznym preparatu może zmniejszyć do 7,5 mg. W objawowym leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów jest powoływany na siedem i pół miligrama. W przypadku awarii ilości leku „Mirloks” (komentarze do ekspertów wskazują na to) może być podwojona (do 15 mg). W zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa zaleca się 15 mg. Maksymalna dawka dziennie – nie więcej niż piętnaście miligramów. Podczas reakcji, jak również u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek, hemodializa, ilości leku w ciągu dnia nie powinna przekraczać 7,5 mg ubocznych.

"Mirloks" środki. Instrukcje użytkowania. skutki uboczne

Lek może powodować wysokie ciśnienie krwi, jelit lub perforacja żołądka, śródmiąższowe zapalenie nerek, nasilenie ataków astmy, bólu głowy. Na podstawie leczenia obserwowano występowanie obrzęków, tachykardia, bóle brzucha, zapalenie przełyku. Leki powoduje, że szum w uszach, krwiomocz, zmian w przewodzie pokarmowym, takich jak wrzodziejące zapalenie erozyjnych, dezorientacja, niewyraźne widzenie, reakcje anafilaktyczne. Negatywne skutki otrzymania oznacza „Mirloks” Instrukcja odnosi trombocytopenię, alergicznego zapalenia naczyń, infekcji układu moczowego, niedokrwistość wysiękowego typu rumień wielopostaciowy, obrzęk warg i języka, zaburzenia snu, kaszel, dezorientacja. W niektórych przypadkach jest zapalenie spojówek, leukopenia, nadwrażliwość na światło, pokrzywka, gorączka.

Lek "Mirloks". Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie przepisał lek, gdy „aspiryna” astma, nadwrażliwe komponenty i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, niewydolność wątroby w ciężkich, wrzodziejące zmiany w narządach układu pokarmowego. Przeciwwskazania to ciąża, laktacja. To nie jest zalecany pacjentom do piętnastu lat.

Aby uzyskać więcej informacji,

Lek jest przepisywany ostrożnie u pacjentów przyjmujących leki przeciwzakrzepowe. Tacy pacjenci są bardziej narażone na rozwój zmian chorobowych erozyjnych i wrzodziejące zapalenie typu w narządach trawiennych systemowych.