565 Shares 3060 views

List w języku angielskim: przykładem. List w języku angielskim: próbka

Pisanie listów w języku angielskim jest często jedną z części egzaminu w tym temacie. Prywatny list do przyjaciela (nieformalnej liście do przyjaciela) są często wśród zadań C. Jest to odpowiedź na list od przyjaciela, który również musi być określony w pracy. Run to nie jest trudne, ale trzeba to zrobić tak szybko jak to możliwe, aby dać czas dla innych, bardziej złożonych zadań. Pomaga w gotowym listu po angielsku – przykład (jeden lub więcej). Chodzi o to, przykładów i zasad pisania listu w języku angielskim , a ten artykuł pokaże.


Co trzeba wiedzieć, aby szybko i zgodnie ze wszystkimi zasadami napisać osobisty list w języku angielskim?

  1. Przeczytać i zapamiętać materiał teoretyczny na ten temat.
  2. Dowiedz się strukturę, w której chcesz napisać list, tak że, jak mówią, „odbijają się zęby.”
  3. Uczyć i zapamiętywać gotowych szablonów osobisty e-mail.

Innymi słowy, w celu przeprowadzenia ostatniego z elementów można znaleźć gotowe list w języku angielskim. Przykład dokładnie przeczytać i zapamiętać, staną się w dobrej pozycji w egzaminie. Po przeczytaniu dużej liczby tych próbek będzie łatwo poradzić sobie z zadaniem zbadania i być może ta wiedza będzie przydatna w życiu, jeśli, na przykład, będzie w kontakcie z przyjaciółmi z innych krajów.

Pisanie listów w języku angielskim. Jakie są wymagania, aby wziąć pod uwagę? Jakie są zasady rejestracji?

1. Miejsce i data

Muszą napisać z górnym prawym rogu. Muszą być wykonane tutaj w następujący sposób:

Dom / mieszkanie, na ulicy, gdzie znajduje się dom

Nazwa miasta Index

W kraju, w którym znajduje się odbiorca

data

Na przykład:

8 Komkova Ulica

Omsk 644073

Rosja

13 sierpnia

2. Jak zacząć pisać?

Taki list powinien zaczynać leczenia lub powitanie. Powinno być napisane po lewej stronie. Odnoszą się do adresata na osobistych listów, trzeba nieoficjalnie. Jeśli zadanie nie określa nazwę odbiorcy, powinien wymyślić. Na przykład: Dear John!

Jaka powinna być sama wiadomość?

W swoim tekście powinny być trzy części. Ponadto powinien on być podzielony na sensownych akapitach listu. Studiowanie pismo w języku angielskim, Wymagania niego, aby wyostrzyć swoją ostrość na rysunku słowa, które służą do łączenia akapitów. Wiele z nich, nie będziemy rozwodzić się nad nimi.

Co mam napisać we wstępie?

To nie powinno trwać dłużej niż cztery krótkie zdania. W tej części, musimy wyrazić naszą wdzięczność dla wysyłanych listów, napisać, że jesteś bardzo szczęśliwy jego ostatni list, dlaczego jesteś dawno nie pisać. Należy osiągnąć około 25 słów. Przez uczenie się, jak napisać list w języku angielskim, przykładowe zwroty i spoiwa, należy zwrócić szczególną uwagę na tę część.

Co powinno być głównym elementem?

powinna ona składać się z dwóch punktach. W pierwszym trzeba reagować na to, co przyjaciel poprosił cię na piśmie (pamiętaj, aby wziąć sprawy), w drugim – prosić go o cokolwiek. Zadania egzaminacyjne zwykle zadać trzy pytania, w testowaniu DPA – wystarczy odpowiedzieć na e-mail. Jednak pytania nadal będzie plus.

Co powinno być w końcowej części?

Ta część – najmniejszy ze wszystkich. Konieczne jest, aby przeprosić, powołując się na wszelkie okoliczności, które musimy zakończyć list i obiecują, że będzie pisać wkrótce.

Wzór uprzejmości na koniec

To zależy od tego, co związek jesteś członkiem adresata. Najczęściej jest to o tym:

Najlepsze życzenia,

max

Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest konieczne, aby umieścić kropkę po nazwie lub podpis!

Jak napisać list zgodnie z zasadami języka angielskiego dla celów biznesowych?

Co jeśli poprawna pisownia litery w języku angielskim, trzeba pracować? Na przykład, trzeba napisać list do partnera biznesowego, który nie mówi po rosyjsku. Oczywiście, Google-tłumacz pomoże Ci trochę, ale nigdy nie może powiedzieć, jak prawidłowo wydać taki list. Oznacza to, że nie pomaga tworzyć list biznesowych w języku angielskim. próba zbadać oddzielnie.

Zasady pisania takiego listu są proste i bardzo podobne do tych, na których jest napisane osobisty list. Wystarczy wziąć przykład pisanie w języku angielskim w stylu biznesowym i dostosowują go do czegoś, co trzeba napisać.

Jak go uruchomić?

A także prywatny, list biznesowy do rozpoczęcia leczenia. Jeśli nie znasz nazwy miejsca przeznaczenia, trzeba napisać Szanowni Szanowna Pani.

Jeśli nazwa wiesz, napisz Szanowny panie, pani, panno lub Ms. Jeżeli cel jest – kobieta, czy znasz jej imię, ale nie wiem, w którym stan cywilny jest członkiem, prosimy o kontakt z Ms. Nie byłoby napisać frazę „pannę lub panią”! Jest to błąd brutto, nie zrozumiałeś.

Co napisać we wstępie?

Powinna ona mieć zastosowanie do komunikacji z poprzedniego miejsca przeznaczenia. Na przykład:

W nawiązaniu do wiadomości e-mail z dnia 13 sierpnia – w odpowiedzi na wiadomości e-mail z dnia 13 sierpnia …

Co mam napisać po wejściu?

Wskazać powód pisania listu.

Na przykład:

Piszę w celu potwierdzenia … – Piszę w celu potwierdzenia …

Jak napisać wniosek do listu biznesowego?

Jeśli trzeba zrobić jakiś wniosek adresata, następujące spoiwa zwroty:

Chciałbym otrzymać … – Chciałbym dostać …

Proszę, może mi wysłać … – Proszę przesłać mi …

Jak grzecznie przenieść do innego tematu?

Zakładamy przy użyciu następujących wyrażeń:

W odniesieniu do pytania o … – Jeśli chodzi o twoje pytanie o …

Chcemy również poinformować … – Chcielibyśmy również poinformować, …

Jak odwołać zaplanowane spotkanie lub raport czeka na odpowiedź?

Zobaczenia w przyszłym poniedziałek … – Do zobaczenia w poniedziałek ….

Uprzejmy zakończenie listu biznesowego

Najczęstszym koniec literę:

Z poważaniem,

To wyrażenie oznacza „szacunek”. To będzie właściwie używany i jeśli znasz nazwisko osoby, do których skierowana jest list, a jeśli go nie znam.

Z poważaniem,

Lub „Z poważaniem”. Jest on stosowany, jeśli nie zna nazwisko osoby, do której piszesz.

Z poważaniem – jeśli wiesz.

Dlaczego angielski jest tak ważna dla firm?

Angielski – nie tylko najpopularniejszy język obcy w głównych krajach świata. On jest urzędnikiem w wielu krajach i wielu organizacji międzynarodowych. Ostatnio na ogół mają dużą liczbę biur w wielu częściach świata, a korespondencję i negocjacje wolą robić w języku angielskim.

Dlatego członkowie społeczności biznesowych, którzy są zainteresowani w sposób mądry rozwijać karierę, nauka języka angielskiego, a następnie, po osiągnięciu pewnych wysokościach w tym, przejdź do badania kursu Business English. Co oferuje ten kurs? Badanie szczególnych warunkach reguł negocjacji biznesowych i korespondencji. Oznacza to, że po zakończeniu kursu nie będą już musieli nauczyć się pisać do nas w języku angielskim, poszukaj przykład i uczyć wyrażenia wiążącej. Będzie już doskonale wiedzą wszystko.