559 Shares 9026 views

"Uralkeramika" "Akwarela". Oferuje on szereg zalet i ceny

Dachówka ceramiczna jest jednym z tych materiałów, które w wielu przypadkach zastąpione przez nic innego. Oczywiście, możliwe jest, aby, na przykład, w pokoju łazienka betonowej podłodze i ścianach, ale estetyczne wykonanie w tym przypadku jest mało prawdopodobne, aby mówić. Dlatego ludzie, którzy nie tylko dbają o praktyczną stronę zagadnienia, ale także chcą cieszyć się pięknem miejsca w swoim domu, za to płytki ceramiczne.


Oczywiście, nie wszystkie podobne produkty na rynku materiałów budowlanych są popularne, ponieważ są dalekie od ideału dla wszystkich wskaźników, w tym piękno i wygląd. Ale nie można powiedzieć o produktach firmy „Uralkeramika”.

producent

Firma „Uralkeramika” rozpoczęła swoją działalność w 1960 roku, a produkty tej samej jakości, jak i innych producentów. W 2002 roku modernizacja produkcji poczyniono tutaj, a następnie rozpoczęła produkcję nowoczesnych produktów, które pod względem jakości i innych wskaźników daleko przed konkurencją.

Płytki Today „Uralkeramika” zajął pierwsze miejsce w popularności i sprzedaży na rynku krajowym. Pod tą marką jest ona przeprowadziła serię uwalniania w innej kategorii cenowej. Seria mieć więcej niż jeden kolor, a kilka, tak aby każdy mógł wybrać odcień, który lubi i nadaje się do projektowania konkretnego pomieszczenia.

Nie tak dawno temu, aby konsument został przedstawiony nową serię płytek z „Uralkeramika” – „Akwarela”. Produkt przeznaczony jest do dekoracji łazienki i łazienką. Czym różni się od jej analogów? O tym później.

Kluczowe cechy

Główne dane dotyczące rejestracji serii służył jako malowniczy obraz. Ten duży kwiat mural lub mozaiki. Charakteryzują się one złożoną technikę wykonania, która nadaje produktowi szczególny urok i rodzaj skórkę. Każdy wzór jest umieszczony na płytkach 9 ułożone razem. Płytki mogą być rozłożone bez specjalnej selekcji wymagane jest tło dokująca obrazu.

Skład uzupełnieniem elementy dekoracyjne – granice. Ich dwa rodzaje: jeden jest przedstawiony ugrupowanie zasadowe głównego obrazu, az drugiej jest wspólne mozaiki. Urządzone w jasnych granic modnych kolorach, co pozwala zidentyfikować dochodowych główny obraz i podkreślić swoją urodę. Oprócz produktów ściennych, w kolekcji znajdują się płytki na podłodze, aby móc wykonać kompletną dekorację.

Stworzył serię produktów z firmy „Uralkeramika” „Akwarela” w kolorze różowym, fioletowym i niebieskim. Są one przeznaczone do wykańczania:

 • Wyposażenie zwyczaj łazienka;
 • łazienki;
 • toalety;
 • łazienki z toalety;
 • kuchnia z jadalnej
 • Standardowe kuchnie i inne pomieszczenia.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że płytki wielkoformatowe są niedopuszczalne do wykańczania wąskie i małe przestrzenie, firma produkuje produkt jest większy, ponieważ w praktyce sprawdziła, że ten pogląd jest błędny. Wymiary serii produktów od producenta „Uralkeramika” „Akwarela” zależy od ich przeznaczenia:

 • Płyty ścienne – 50 x 24,9 cm;
 • Zewnętrzna – 30,4 x 30,4 cm;
 • Panele №1 – 74,5 x 100 cm;
 • Panel №2 – 50 x 50 cm.

Zalety produktu

Płytka „Akwarela” – ten produkt ma wiele zalet, w tym takie czynniki jak:

 1. Wszechstronność. Produkty uznane za takie ze względu na ich zdolność do doskonale wkomponuje się w każdy rozwiązania projektowe lub dodatków do niego.
 2. Wysoka wytrzymałość. Cel ten został osiągnięty dzięki wprowadzeniu do produkcji nowych technologii i urządzeń.
 3. Doskonała odporność na wilgoć. Materiał ten jest nie tylko odporny na wilgoć, ale również chroni podstawę przed niszczącym działaniem wody.
 4. Wyjątkowo odporne na zużycie. Powłoka może być co najmniej 20 lat.
 5. Wyjątkowość murze. Płytka „Uralkeramika” zaprojektowany tak, aby móc zmieniać ilość miejsca wizualnie: pionowa murowane pomieszczenie będzie wydawać się wysoka, podczas gdy poziomy – szerszy.

zalecenia wykonana

Kilka porad od ekspertów w celu przeprowadzenia instalacji płytek „Uralkeramika” „Akwarele” na najwyższym poziomie.

Podczas pracy w pomieszczeniu, w którym wilgotność powietrza jest wystarczająco wysokie, aby zastąpić szwy muszą 1-6 mm grubości mieszanek epoksydowych.

Jeżeli pomieszczenie jest suche, mogą być używane do iniekcji mieszaniny cementowej.

Dlaczego jest to konieczne, aby zwrócić uwagę? Od bycia tak nadaje się do spoinowania klimat w pomieszczeniu zależy od wytrzymałości materiału, aw konsekwencji – jego długowieczności.

koszt

Jest to jedno z najważniejszych pytań, które niemal głównie zainteresowani nabywcy. Oczywiście, każdy rozumie, że materiał z tak wysokim cech estetycznych i wytrzymałościowych nie mogą być tanie. Ale tym razem jest inaczej: dachówka „Uralkeramika” cena jest dość przystępne dla przeciętnego poziomu bezpieczeństwa konsumentów. Poniższy koszt jest za jedną sztukę:

 • Płyty podłogowe 30,4 x 30,4 cm – 49 rubli;
 • Płyty ścienne 24,9 x 50 cm – 81 rubli;
 • Panel dekor 100 x 49 cm – 2180 rubli;
 • Dekor 50 x 24,9 cm – 299 rubli;
 • graniczne 50 x 6,7 cm – 178 rubli.