349 Shares 9207 views

Oryginalny dom z bloków z rękami

W rzeczywistości, aby zbudować dom z bloków z ich rąk – absolutnie wykonalne zadanie. Naturalnie, nie jest konieczne natychmiast budować ogromny pałac. Zacząć od czegoś bardziej realnego. Na przykład, co się dzieje z wanną z bloków z rękami? Jeśli nie masz ogród lub ogród, w którym można umieścić i przemożną chęć zbudować prawdziwy dom nie opuszczę cię, ryzykujesz!


Dom z bloków z ich rąk. Czy to możliwe?

Więc zdecydujesz się zrobić. Zatrudnić profesjonalnych pracowników stało się bardzo drogie, a jakość ich pracy często pozostawia wiele do życzenia. Jak wpisać? Bardzo proste. Podnieść piękny dom z bloków z ich rąk. Faktycznie, cały proces pracy jest podzielony na trzy główne etapy. Idą po siebie. Osobliwość polega na tym, że stopnie są oddzielone przerwami. Jest to wymagane dla tak zwanej „stabilizacji” operacji.

Dom z bloków z ich rąk. konstrukcja wychodząc

Tak więc, aby zacząć podwaliny. Rzeczywiście, jaki rodzaj domu można budować na gołej ziemi? Potem przychodzi budowy ścian budynku. Obejmuje budowę bezpośrednich domów ramką, dachy. Trzecim krokiem jest poprawa systemu ochrony. W tym artykule, niestety, nie będziemy dokładnie przestudiować temat budowy, jest to bardzo skomplikowany proces. Wystarczy kliknąć na kluczowych punktów operacyjnych.

Co należy pamiętać, kiedy się zaczyna

Główny etap, oczywiście – jest budowa powłoki budynku. Nawiasem mówiąc, co myślisz, jaka jest zasadnicza różnica między typami budynków dla różnych celów? Prawie nic! Po tym wszystkim, głównym etapem jest stała. Niezależnie od tego czy budujesz dom ogród własnymi rękami, albo uderza w domku. Zasady są takie same.

Bloki z gazobetonu

Przed rozpoczęciem budowy, trzeba zapewnić sobie, że wiem, o co chodzi. Jakie są bloki gazowo-krzemianowe? Ten specjalny materiał, który ma właściwości niezbędne dla konstrukcji. Po pierwsze, te bloki jego wytrzymałość w porównaniu z kamieniem, a oznacza to, że struktura nie zostanie rozbita w pierwszej burzy lub huraganu. Po drugie, mają wysoką pojemność cieplną (jak drewno). Innymi słowy, bloczki z gazobetonu – jest porowaty materiał, który łączy wiele zalet, w tym niesamowite zdolności do „oddychania”, doskonałych właściwości dźwiękochłonnych oraz odporności ogniowej.

pewne subtelności

Szczególną uwagę należy usunąć kartę pierwszej, początkowej liczby bloków. Nie zapomnij umieścić na wierzchu hydroizolacji fundamentów. można zapisać za pomocą dwóch warstw tradycyjnego pokrycia dachowego. W narożnikach należy umieścić cztery bloki. To powinno być zrobione, na tyle dziwnie, wytrzeć, że nie jest żadnym rozwiązaniem nie trzeba. Najważniejsze jest to, aby dokładnie zmierzyć szerokość i tzw „prostopadłości” przyszłego budynku. Po pierwszym rzędzie domów zostaną rozplanowane, po prostu położyć się i wszystkie kolejne. Innym ważnym procesem – przygotowuje specjalny klej do bloczków. Tu trzeba być bardzo ostrożnym i ściśle przestrzegać receptury.