218 Shares 8868 views

„Little Secrets”: ekscytujących aktorów turecki zdjęcia

Jeśli nie widzieliście, to na pewno zobaczyć pokaz „Little tajemnice”. Aktorzy zrobili wszystko, aby zakochać się w widza w tym filmie. Został nakręcony na podstawie amerykańskiego malarstwa „Plotkary”. Więc kim są bohaterowie filmu „Małe sekrety”? Aktorzy zagrał rolę uczniów starszych klas. To Ayshegul Demir, Arzu, Ali Cetin i Su. Relacje faceci są mądre koktajl przyjaźni, miłości, zazdrości i rywalizacji.


„Małe sekrety”: aktorzy zaskoczył widzów

Więc więcej. serial jest wspaniały obraz „Little tajemnic”. Aktorzy bardzo realistycznie przedstawiona swoje postacie. Głównym bohaterem jest blondynką o imieniu Su. Ta dziewczyna – osiemnaście piękny, doskonały uczeń i sportowiec. Jest to człowiek, który należy do kategorii tych, którzy zawsze staje się przedmiotem zazdrości i zawiści ze strony innych. Bohaterka mieszka z babcią, szaleńczo zakochana w ojcu, ale z powodu jego unikalnych cech trudno znaleźć wspólną płaszczyznę, nawet z najbliższymi ludźmi.

Arzu – dziewczyna, która poważnie zaangażowany w pływaniu. Będzie miał konkurencję na słynnej edycji nagrody. Tuż przed bohaterka zaczyna boleć żołądek. Girlfriend zespół Su chce wspierać arzu. W pobliżu jej dorzecza zauważa ali – facet z sektorów widz. Lubi go dużo bardziej niż Ayshegul, prąd przepływa. Ten anons wszystkich ludzi wokół. Ayshegul zły, zwłaszcza, że rywal ominąć wszystko na odległość. Su siebie zadowolony, bo teraz ona została powołana jako instruktor. Ale jej kolega zaczyna się złościć.

Krótko mówiąc, obraz jest bardzo ekscytujące dla filmu „Little Secrets”. Aktorzy robili co w ich mocy, aby zapewnić, że seria nie pozostają niezauważone. I tak się stało.

prawdziwe gwiazdy

Aktorzy z serialu „Little Secrets” – słynny aktorów tureckich. Pełni rolę Su Sinem Kobal – młoda modelka i aktorka. Podobnie jak jej charakter, w szkole była chętni na sporcie. Dziś, oprócz zdjęć, aktorka jest połączona z tańcem Łacińskiej i Aikido.

Ponadto, gwiazdy filmowe Burak Özçivit, Bolugur Merwe, Karapınar IPEC Sokullu Birkan, Dogulu Kadir, Uzun Edzhem, Mindzhinozlu Mehmetdzhan, Erkok Hakki, Gultakin Enginay. Tych specjalistów są doskonale poradził sobie z ich pracy. Film był bardzo ekscytujące i interesujące.

I nie tylko

Również bardzo znanych artystów są filmowane i mniej znane: Urag Yyldirim, Vuslateri Gonxha, Kyultyur Yildiz, Gyurler siano Ebru Akel, Sakally, Ender, Bagri Erman. Wszystkie z nich starał się doskonała, gra w serialu „Little Secrets”. Aktorzy i role doskonale nadaje się do siebie nawzajem.

Film opowiada historię tureckiej elity, o życiu dzieci z zamożnych rodzin. Młodzież z dzieciństwa otoczony luksusem i bogactwem, całe ich życie zaplanowane krok naprzód. Dzieci w żaden sposób odmowy, wiedzą, że ich przyszłość będzie piękny i jasny. W rzeczywistości jest to tylko zewnętrzna powłoka. Ukrywa prawdziwym życiu, poczucie żywej bogatych, ale zupełnie niedoświadczonych facetów.

Dostaję dużo tylko dla młodzieży zbyt wcześnie napotykają intrygi i oszustwa, złości, chciwości i zdrady. Otoczyć je wszystkie rodzaje ludzi. W ogóle, bohaterowie muszą zrozumieć i dowiedzieć się, jakie jest prawdziwe bogactwo. Aktorzy zagrali bardzo realistyczne znaki. Jeśli chcesz spędzić swój wolny czas – patrz „Little tajemnic”, a nie pożałujesz!