570 Shares 5008 views

Biografia Natalia Shkuleva – żona Andreya Malahova i kobietą sukcesu

Dziś, coraz więcej fanów popularnego prezentera telewizyjnego Andriej Małachow zainteresowany Shkuleva biografia Natalia, jego żony. Kim ona jest, co to jest edukacja, gdzie spotkał się z Andrzejem? Takie pytania są zadawane przez wielu ludzi, którzy słyszeli o swoim niedawnym ślubie. Biografia Natalia Shkuleva zostaną pokrótce opisane w tym artykule, a czytelnik będzie w stanie uzyskać odpowiedzi na wiele interesujących pytań, w tym jeden, niż była żona jednego z najbardziej udanych artystów kraju. Naprawdę, zbyt, jak wielu małżonków sławnych ludzi zaangażowanych tylko w pracach domowych i wychowania?

Biografia Natalia Shkuleva: początek kariery

Wyglądało na przyszłą towarzyszkę światła Andriej Małachow w 1980 roku, w dniu 31 maja. Jej ojciec był głównym wydawcą, bogate i bardzo wykształconym człowiekiem, ale dlatego, że przygotowuje wczesny wiek córki w poważnym bagażem wiedzy. Natalya Wiktorowna Shkuleva był studentem (Uniwersytet Wydziału międzynarodowego prawa), który został pomyślnie zakończony w 2002 roku. Wraz z poznawaniem Natalia Shkuleva pracował ID APS, początkowo jako młodszy prawnik, a po tym, jak uzyskał dyplom uniwersytecki, awansowała do prawnika. Natalia nie poprzestał i kontynuowała studia, tym razem za granicą. Przeszła kurs szkolenia pod FIPP programu w Londynie. Biografia Natalia Shkuleva fakt, że zawiera ona była odpowiedzialna za stronę prawną Stowarzyszenia projektowej ZSA „InterMediaGroup” i LLC „Wydawnictwo APS” (2002 -. 2004 GG)

Shkuleva Natalia: progresja szybka kariera

W październiku 2005 roku został mianowany Natalia redaktor naczelny firm „APS Wydawnictwa” i CJSC „InterMediaGroup”, a później szef Departamentu Corporate skonsolidowanych spółek. W 2008 Shkuleva stał wydawca magazynu odlotów jego ojciec, aw następnym, dzięki udanej operacji, uwolnienie dodał jeszcze kilka projektów – Czasopisma „domu. Interiors + pomysły „i Marie Claire. W 2009 roku Natalia Shkuleva prowadził grupy wydawniczej czasopisma zatytułowane ELLE (ELLE Girl, ELLE deluxe).

Natalia Shkuleva: biografia – spotkanie z jej przyszłego męża Andreem Malahovym

W czasie, gdy przyszli małżonkowie spotkali prezenter telewizyjny Andrey pracował słynny talk show „Let Them Talk” i równolegle do działającego redaktor magazynu o nazwie StarHit, który jest własnością ojca Natalii – Media-magnata Wiktora Shkulev. Andrew był idealnym kandydatem do żony Natalii – takim samym powodzeniem, dążenie do rozwoju, celowy, jak ona.

W przeciwieństwie do żony innych znanych artystów – Władimira Sołowjowa, Ivan Urgant – Natalia Shkuleva nie chcą pogodzić się ze statusem „małżonka” swego słynnego męża i ograniczyć jego pole zainteresowania dotyczy domu i rodziny. Jest ona skuteczna i ambitna kobieta, aspirujących do nowych wysokościach w działalności zawodowej. Sam Andrew jest pewien, że obok niego i nie mogła być inna kobieta. Rodzina – związek z ludźmi o podobnych poglądach, ludzie w ruchu w tym samym kierunku, wsparcie i zrozumieć siebie nawzajem. I dlatego, że są szczęśliwi.