181 Shares 7855 views

Povysheva Alena ( „Co Gdzie Kiedy ???”): Biografia i życie osobiste

Alena Povysheva odnosi się do rodzaju elitarnego klubu kapitanów, którzy są liderami zarówno przy stole, jak i poza nim. Przez wiele lat, ona biegnie jeden z najlepszych zespołów, które bardzo mocno i dosyć szczęścia, aby dostać się do finału kilka razy. Dzięki jasnym wygląd, ona jest sławną osobą. Każdy strój, w którym przychodzi grać, gwałtownie omawiane w prasie.


Zewnętrzne piękno i wdzięk, zdolność do podejmowania decyzji w trudnej sytuacji i genialnego umysłu – właściciel tych cech jest Povysheva Alena. „Co? Gdzie? Kiedy? „Byłem dla niej klubu, gdzie była w stanie wykazać swoje zdolności przywódcze. Po tym wszystkim, powód jej zespół jest uważany za wzorowy i innych cenionych ekspertów.

biografia

Alena Povysheva urodził się w Mińsku w dniu 23 grudnia 1987 roku. Rozpoczął naukę w szkole w tym samym mieście, które ukończył w 2005 roku. Po szkole poszłam na studia na Wydziale Ekonomiki Przedsiębiorstw i Zarządzania Uniwersytetu Białoruskiego Państwowego Technologicznego. Po roku studiów, opuściła szkołę przeniesiono do Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego. Nie wybrała ten sam zawód, a ten z powodzeniem uczestniczył otrzymał dyplom w 2011 roku.

W tym samym roku Alain przenieśli się do stolicy północnej Rosji, gdzie dostał pracę w agencji reklamowej „Kwiecień”. Kobieta zawsze interesowałem się relations i promocji firm publicznych, więc w 2012 roku rozpoczęła pracę w grupie Melon mody. Tutaj pracuje do dziś, a obecnie pełni funkcję PR manager firmy.

Povysheva Alain: „Co? Gdzie? Kiedy? "

Uwielbiam grać dziewczynę przejawia się w szkole. Będąc w liceum, Alain obronił honor szkoły w zawodach intelektualnych. Hobby Povyshevoy znaczący wpływ jej biografię. Po przeniesieniu się do Petersburga, otrzymała zaproszenie do nowego zespołu młodych zawodników. Alena chętnie przyjął go, a od 2012 roku członkiem elitarnego klubu „Co? Gdzie? Kiedy?”.

Natychmiast stał się kapitan, który jest do dziś. Alena Povyshevoy zespół składa się z pięciu mężczyzn z różnych miast: Alexei Samulova Ivan Marisheva Włodzimierz Kucharski, Denis Lagutin i Jurij Filippov.

Odtwarzanie tych facetów naprawdę lubiłem widzów. Alena jako kapitan okazał się z najlepszą ręką, jej intuicji i możliwość wyboru wersji więcej niż raz uratował zespół. Każdy może stać się ekspertem od autora idei właściwą odpowiedź i wybiorą kapitanem opłat – Povysheva Alena. „Co? Gdzie? Kiedy? „Została ujawniona przez jego zdolność do rozprowadzania uwagę wielu wersjach przystanku po prawej stronie.

życie osobiste

Będąc studentem BSU, Alain grał gry umysłu do swojej szkoły. Na następnym razie, poznała faceta z Ukrainy – Jurij Filippov. Kilka lat byli przyjaciółmi i grać razem i patrzyli na siebie.

W 2011 roku Jurij złożył ofertę Alyona i zgodziła się. W tym samym roku przeniósł się do Petersburga, gdzie żyją teraz. Alena Povyshevoy mąż jest fotografem, więc mają wiele pięknych zdjęć. Warto zauważyć, że Jurij Filippov stały się członkami zespołu Alena w „Co? Gdzie? Kiedy „zadebiutował 23 kwietnia 2017 roku. Para uwielbia podróżować i cieszy snowboardzie.

Skandal z udziałem Alena Povyshevoy

Pod koniec 2016 roku Alain przyszedł na spotkanie z obcym ozdoba na szyi. Później okazało się, że jest to jeden z akcesoriów do działania BDSM. Sytuacja ta właśnie dostał szeroki rezonans i zaczął dyskutować blogerów i internautów. Wkrótce po informacje przeciekły do prasy, a nawet w telewizji. W show „Wieczór Urgant” ta sytuacja była powodem humorystyczny wiadomościach. Alyona sama sytuacja ta nie skomentował.

Pomimo prowokacji, oczywiste jest, że jeden z najwybitniejszych dowódców jest Povysheva Alena. „Co? Gdzie? Kiedy? „- klub, który jest tak przywiązany do niej, że rzeczywiście stał się dla niej drugim domem. Jest nadzieja, że Alain i jego zespół przez długi czas zachwyci publiczność z ich niesamowitej gry.