807 Shares 2635 views

Jak parvilno i smaczne marynowanym czosnkiem?

Jako młody czosnek opa? Ten posiłek jest uważany za bardzo nietypowe danie. Marynowany czosnek – doskonałe uzupełnienie dla wszystkich rodzajów potraw, które są bardzo popularne w diecie wielu ludzi. Większość hostessy pewien daje bardzo apetyczny przekąskę, a jeśli chcesz, aby dać swoje notatki dania przyprawa, że bez takiego asystenta po prostu nie można zrobić w przygotowaniu potraw pachnących. Przyjrzyjmy się, jak przygotować to pyszne.

Marynowany czosnek: przepis ze zdjęciem

To jest zawsze puste zachwyci Cię swoim niezwykłym smakiem i uwodzicielski aromat, a rodzina z pewnością docenią pyszne nowość na kuchennym stole. Marynowany czosnek lepiej niż młodych. Ma delikatny i przyjemny smak, a także oczyścić dużo lepiej niż stary głowy. Tak więc, zanim zaczną marynowane czosnku, bądźmy jasne, jakie są składniki n s potrzeba:

 1. Czosnek – pięćset gramów.
 2. Koper – jeden lub dwa parasole.
 3. Woda – pół litra.
 4. Sól duża – pół łyżeczki (herbata).
 5. Cukier – dwie łyżki (sztućce).
 6. 9-% octu – 1,5 łyżki (stołówki).
 7. Czarny pieprz – cztery grochu.
 8. Goździk – dwa lub trzy pąki.

Sposób wytwarzania

 1. Aby rozpocząć, należy dokładnie oczyścić czosnek ze skórki i umyć. Jeśli sieć jest zły, a następnie umieścić go na trzydzieści minut w zimnej wodzie. To moczenie znacznie ułatwi swoje cierpienie i usuń taśmę i obierać będzie łatwiej.
 2. W bankach (sterylne) parasol umieścić na koperkiem.
 3. Kinks w przetwarzaniu można nabyć niebieski odcień, który zepsuje wygląd potraw ogólne. Dlatego zanim marynowane czosnku, zalać wrzątkiem najpierw ją, a następnie natychmiast zimną wodą. Procedura ta zapewni swoje dzieło samego wyglądu śnieżnobiały.
 4. Włóż czosnek w słoiku.
 5. Wlać wodę w małym pojemniku. Dodaj do pąki goździki, pieprzu, cukru i soli. Gotować przez kilka minut.
 6. Na koniec dodać ocet i zdjąć z ognia.
 7. Wlać przygotowaną marynatę dla „wieszak” Banki pokrywą i sterylizacji około cztery lub pięć minut.
 8. Zamknij pokrywę.

Marynowany czosnek jest proste!

To jest to! To pyszne przygotowanie łatwo i szybko, i będzie można rozkoszować się przez cały rok. Po tym wszystkim, w zimowe wieczory, więc chcę rozpieszczać siebie i swojej rodziny trochę wiosną i jesienią nastroju. dlaczego więc nie przygotować takie pikantne przekąski? Ale nadal bardzo przydatne, z dużą liczbą niezbędnych substancji ustrojowych, które nadają ton i zwalczania infekcji. Można pokazać wyobraźnię i czosnku dodać różne warzywa. Najbardziej wysoce zagregowany są: buraki, marchew, pomidory, squasha, a nawet ogórka. Sporo gospodyń eksperymentowania i dodaje inny czosnek piór lub paprykę i pomidor. Ale zawsze można dokonać zmiany. Wierz mi, po otwarciu słoika z pusta, będzie na stole na raz kilku rodzajów przystawek, co jest bardzo wygodne, jeśli nie mogą lub po prostu nie masz ochoty na gotowanie przez długi czas. Więc co robisz i oddają swoje domowe smaczne nowości!