730 Shares 6469 views

Yuri Tsurilo – słynny aktor

Yuri Tsurilo jest jednym z najlepszych rosyjskich aktorów naszych czasów. Wyróżnia się spośród wszystkich i różni się od wszystkich, przynajmniej tym, że z takim zapotrzebowaniem i uznaniem nie ma żadnych korzyści. I nie zobaczysz go w żadnym programie telewizyjnym: nie przygotowuje niczego, nie konkurowuje z nikim i nie konkurował w niczym, a przecież mógł prawdopodobnie pamiętać co najmniej szafkę na ręku na pierścieniach na początku filmu "Khrustalev, samochód!".


Fate film

Jest taki stereotyp – "włam się do kina", ale nie możesz mówić nic o Juriju Aleksiejewiczu. Stał się popularny po wielkim filmie A. Hermana starszego "Khrustalev, samochód!". Yuri Tsurilo świetnie grał w Jurij Klensky, generale służby zdrowia. Obraz mówi o "sprawie lekarzy" io śmierci Saline. Film jest bardzo ciężki. Pokazano go w Cannes, chociaż ten festiwal był komercyjny, a rok zamknięty przez film "Godzilla". Ale ludzie, którzy spojrzeli na to zdjęcie, po jego zakończeniu, stali się owacją na stojąco, Yu Tsurilo rozpoznawał ulice, pokazał kciuk i krzyknął "bravo". We Francji film trwał 4 miesiące, a "Godzilla" – 12 dni.

Wspaniały tandem

Może chwała spadła na "aktor z miłosierdzia Bożego" i było już za późno, ale upadło, było uczciwe i wspaniałe. W wielu artykułach obchodzi się twórczy tandem, który powstał podczas kręcenia filmu – Alexey German i Yuri Tsurilo. W istocie, z tak wspaniałymi rolami, jak Yu Klensky (na początku filmu generał, a na koniec – dowódca pociągu) i Baron Pampa z filmu "To trudne do bycia Bogiem", aktor zobowiązany jest do geniuszu reżysera. Ale wszystkie inne role, które wyrosły z obfitości roli, były przez Yu Tsurilo grane przede wszystkim w pochwałach – nie ma złych ról. Jaka jest rola Kukotsky w słynnej serii Yuri Grymov czy roli centuriona w filmie "Viy". Aleksiej Niemiec kilka filmów trwa długo – zaczął kręcić film o lekarzach w 1991 roku, film został wydany w 1998 roku. Później Yuri Tsurilo nazwał te 7 lat szczęścia. Z natury człowiek jest absolutnie sprzeczny, zaradny i milczący, pracoholik, który zakochuje się w swojej pracy, zawsze dobrze się dogaduje z Hermanem, którego twardy charakter był używany przez wielu.

Trudne dzieciństwo i młodość pracująca

Na zewnątrz Yuri Tsurilo jest tylko przystojnym mężczyzną i jest przystojny z prawdziwym męskim pięknem. W rodzinie mieszanej urodził się słynny aktor: jego ojciec był Cygankiem etnicznym, matką był Rosjanin. To się stało 10 grudnia 1946 roku. Później mój ojciec został w więzieniu, moja mama wzięła moje osobiste życie, a chłopiec został wychowany przez moją babkę, którą nazwał matką. Oczywiście, że nie żyli dobrze, a Yuri Alekseevich wcześnie poszedł do pracy, i był zaangażowany w ciężką pracę fizyczną. Ale, ucząc się w szkole, młody człowiek aktywnie angażował się w dramatyczne kręgi, i tak z powodzeniem, że aktor Teatr Satyra Evgeny Kuznetsov, który przybył do tego małego miasteczka Wazówka w rejonie Władimira, doradzał chłopcu, aby poszedł do teatru po szkole i wydał polecenie. Opuszczając swoje rodzinne prowincjonalne miasto w wieku 18 lat, Yu A. Tsurilo nigdy nie wrócił do tego.

Pierwsze prace teatralne i filmowe

Wraz ze stolicą placówek edukacyjnych dla młodego człowieka, relacje z różnych powodów nie wyszły, w wyniku tego aktor ukończył Szkołę Teatralną w Jarosławiu i otrzymał skierowanie do Teatru Dramatycznego w Nowogrodzie, w którym grał ponad 80 ról. Pierwszą pracą teatralną była gra "Szklana Menagerie", a pierwsza praca w filmie była roli przystojnego Marco w filmie "Regaty królewskie", w którym przed egzaminami wstępnymi w Shchukin College wystąpił Yuri Tsurilo, którego filmografia rozpoczęła się w 1966 .

Obraz epoki

Z powodu pogromcy związanego z genami lub poszukujących pracy duszy, ale Yuri Alekseevich zmienił kilka teatrów zlokalizowanych w różnych częściach rozległej Rosji – Norilsk, Gorky, Nowosybirsku. Teraz pracuje w Teatrze Aleksandryjskim, mieszka w Petersburgu, w centrum miasta, w małym mieszkaniu, kupiony za opłatą z fatalnego filmu "Khrustalyov, samochód!". Mówi się, że wyrażenie wymawiane w imię obrazu to pierwsze słowa wypowiedziane po śmierci Stalina, należące do Berii.

Piękny człowiek rodziny

Yuri Tsurilo, którego życie osobiste jest niezwykle stabilne, jest osobą monogamiczną, charakteryzującą się jednym małżeństwem, które miało miejsce dość wcześnie, w wieku 18 lat. To wielokrotnie potwierdza integralność natury, prawdziwy charakter męski.

Jego żona poszła za nim, jako wojskowy przyjaciel wojskowy, w miastach i miastach Rosji. W tym szczęśliwym małżeństwie urodziły się dwóch synów. Starszy z życia uosabiał los wielu bohaterów filmu ojca – stał się wojskowym. Naprawdę chcę powtórzyć w pełnym znaczeniu, ponieważ Yuri Tsurilo grał tylko najwyższe szeregi – wygląda na to, generale. Młody syn Vsevolod Tsurilo, bardzo podobny do swego ojca, wszedł do teatralnej szkoły średniej i pojawił się w kilku filmach.

Każda rola na ramieniu

To on, Yuri Tsurilo. Filmy z udziałem aktora nie zawsze są doskonałe, ale jego sztuka jest tak piękna, że braki obrazów wychodzą na tło. Na przykład jego rola w serii "Heavy Sand" w niektórych recenzjach jest niemal najlepsza w filmowej karierze aktorki, a film nie zasługuje na wysokie oceny. Yuri Tsurilo, Cyganka etniczna, grał zadziwiająco w "Ciężkim piasku" starszego Żyda, szewca, starszego w synagodze. I będąc rezydentem stolicy Północy, jako właściciel tak imponującego wyglądu, nie byłby w stanie uczestniczyć w słynnych kultowych filmach z Petersburga "Bandit Petersburg" i "Sześć Sił"? Teraz ten piękny aktor zostaje zastrzelony w kilku filmach rocznie.