503 Shares 9551 views

Oceanarium Władywostok: zdjęcia, godziny pracy, adres

Oceanarium Władywostok – jest to naprawdę ekscytujące miejsce. Na pewno warto odwiedzić. Ma wiele zainteresowań.


Oceanarium Władywostok (Władywostok): Description

Oceanarium jest rodzajem muzeum morskiego. W nim można zobaczyć mieszkańców Pacyfiku, wielu rzek i mórz, jezior Daleki Wschód, a także wód Azji i Afryki oraz innych zwierząt. Oceanarium w Władywostoku można rozważać zarówno żywych i suchych ekspozycję. Są one umieszczone w trzech hal wystawowych, obszar, który w połączeniu, wynoszą ponad 1500 metrów kwadratowych. Zbiór eksponatów muzeum posiada ponad tysiąc egzemplarzy i akwaria zawierać Bole 120 gatunków wodnych, co stanowi około dwóch tysięcy egzemplarzy.

Jeden z największych akwariów przeznaczonych do objętości wody około trzydziestu ton. Wystarczy wyobrazić sobie, co to mogą żyć ryby lub zwierzęta oceanu.

Co można zobaczyć?

Wykaz wystaw jest dość znaczna. Każdy turysta, który kupił bilet w pierwszej kasie w Władywostoku Oceanarium przy stosunkowo niskich kosztach, może posiadać oczy spojrzeć na:

• mieszkańcy wód słodkich na Dalekim Wschodzie;

• mieszkańców Zatoki Petra Velikogo;

• kolorowych ryb tropikalnych mórz;

• dziwaczne mieszkańców morza (Japonia, Ochock) w zimnej akwariów;

• ryby akwariowe (dekoracyjne);

• diorama „bazar fok i ptaków kolonii”;

• biogrup z albatrosy, pingwiny zabawny i wspaniałych raf koralowych;

• prezentuje kolekcje muszli, korali, gąbek itp.;

• w akwarium przedstawiony płazów drapieżniki takie jak, na przykład, krokodyle;

• a nawet ma piękną kolekcję żywych motyli.

Wykazuje Oceanarium Władywostoku obejmują rzadkich gatunków zwierząt morskich. Oto one w jednym miejscu, bez konieczności podróży do różnych krajów, aby je zobaczyć. Są to rzadko wykazuje czaszki morskiej krowy (Steller), jak również jako zarodek albinos wydr morskich.

Gdzie to jest?

Jak już wspomniano, konieczne jest, aby odwiedzić Oceanarium Władywostok. Adres go – Władywostok, Battery Street, 4, powiat Sports Quay.

Historia Władywostok Oceanarium

Historia instytucji nie jest zbyt długa. Oceanarium Władywostok zostanie utworzony w 1990 roku, to znaczy, że jest to stosunkowo młody podmiot. A jego konstrukcja zaczęła się w 1987 roku. Kreatywny zespół rozpoczął pracę nad tym projektem, po którym został wdrożony i projektu „Primorgrazhdanproekt” Instytutu. Wytyczne w sprawie utworzenia budynku przybrała AV architekta Ałtaj, i bezpośrednio zaangażowani specjaliści z Wydziału Architektury DVPI.

Urządzenia techniczne i instalacja została wykonana przez japońską firmę „Nitiren Corporation”.

Dwunasta lipca 1991 – Dzień rybaka – był dniem uroczystym otwarciu Władywostok Oceanarium. To kiedy przyjął pierwszych gości.

Szef miasta Władywostok, osiem lat później, w 1999 roku, do prowadzenia działalności Oceanarium, powstała firma „Aquaworld”. Z tego akwarium nabył atrakcyjny wygląd, był obszar niezabudowany w pobliżu i stale aktualizowana wystawa. To przyciąga posetitelley, zmuszając ponownie i ponownie odwiedzić akwarium, oglądać niezwykłe piękno podwodnego świata.

Dzięki ciężkiej pracy MUP „Aquaworld”, stale rozszerzany i aktualizowany zbiór akwarium.

Od lutego do marca 2002 przebudowa ekspozycji nastąpiło. Nowa. Przedstawia żyjących mieszkańców wodach tropikalnych.

W 2010 roku (w maju), fasada została zaktualizowana. Zmiany te sprawiły, że akwarium jeden z najpiękniejszych zabytków Władywostoku.

Sześć miesięcy później, budynek stał się bardziej nowoczesny i estetyczny wygląd.

To cała historia słynnego akwarium. Dość małe, muszę powiedzieć.

Do tej pory, akwarium jest jedną z głównych atrakcji miasta, które z zainteresowaniem odwiedzanych przez dorosłych i dzieci, gości, turystów i mieszkańców samego miasta.

Oceanarium Władywostok. godziny instytucja

Pracuje codziennie. To otwiera swoje podwoje dla zwiedzających Władywostok Oceanarium w poniedziałki od jedenastej rano, od wtorku do niedzieli – od dziesiątej rano. Zamknięty dla zwiedzających Władywostok Oceanarium po szóstej wieczorem.

Koszt wizyty w miejscach

Ceny biletów do akwarium jest całkiem do przyjęcia i mają swoje różnice dla różnych kategorii obywateli. Dla wielu, oczywiście, pod warunkiem korzyści.

• tak, że dzieci poniżej piątego roku życia, osób niepełnosprawnych i Wielkiej Wojny Ojczyźnianej uczestnik, jak również wojsko pod warunkiem bezpłatny dostęp do akwarium;

• Dzieci w wieku od 6 do 14 lat może przejść na bilecie w Władywostoku Oceanarium, płacąc mu sto pięćdziesiąt rubli;

• ceny wstępu dla dorosłych wynosi 250 rubli, kwota ta jest najwyższa cena biletu, że zgodzi się Pan, jest dość tani.

Wreszcie, mała

Zatem Władywostok akwarium z pewnością warto odwiedzić. Istnieje wiele różnych eksponatów, kapryśny ryby, od najmniejszego do ogromny. Istnieje również wiele zabawnych kraby z odległych Kamczatce i małych koników morskich, prezentowanych na ciekawy i ośmiornicy z Oceanu Spokojnego. Nawiasem mówiąc, wszystkie ośmiornice witka ślepej próby nie może odróżnić kolory, jak również i niektóre zwierzęta, takie jak psy i koty. I nadal nie słyszą dźwięki, ale ich dobrze rozwinięty zmysł dotyku.

Z zamachem akwarium, uzyskać wiele przyjemnych doświadczeń i pozytywnych emocji. Przyjeżdżając do Władywostoku, powinno się odwiedzić ten wspaniały świat życia morskiego. Należy zauważyć, że nie można zamawiać i wycieczki z przewodnikiem. Budowniczy chętnie opowie o wszystkich mieszkańców akwarium. Wystarczy zamówić wycieczkę w Oceanarium Władywostok (Władywostok), którego zdjęcia są prezentowane w artykule. Nie patrzeć na ryby w obrazie, i zobaczyć na własne oczy.