463 Shares 3795 views

Incredible Odkrycia nad Morzem Czarnym (rodzinne wakacje)

Wydawałoby się, że to, co może być „niesamowite odkrycie” na Morzu Czarnym? W 21 wieku, nie więcej pustych miejsc na mapie i nauki praktycznie rozwiązać tajemnicę wszechświata. Ale jeśli 3 lat, cały świat wydaje się być wielką tajemnicę i rozwiązać to sprawa honoru dla małego faceta.


Planując rodzinne wakacje, zwrócić ich uwagę na wybrzeżu Morza Czarnego. Dla dziecka, ta podróż będzie skutkowało w fantastycznej przygodzie, gdzie bohaterem jest on, a asystenci You – jego rodzice. Iw żaden sposób nie są sprzeczne.

Uczyć się geografii i historii regionu, przynajmniej powierzchownie. Wtedy będziesz w stanie zaskoczyć młodego podróżnego, powiedział mu kilka interesujących faktów, na przykład, w Soczi są najdalej na północ w świecie plantacje herbaty, nawet Soczi jest nazywany „miastem trzech sezonów”, bo zima jest bardzo podobny do jesieni. Jeśli zdecydujesz się Anapa, można powiedzieć, że słońce świeci 286 dni w Anapa, czyli niemal przez cały rok. Wiele ciekawych faktów można powiedzieć o Abchazji. Na przykład, zamiast chleba, miejscowa ludność korzysta mamałyga (gęstą owsiankę wykonane z mąki kukurydzianej), Jezioro Riza powstał około 1000 lat temu, kiedy część góry Pshegishhva zawalił do rzeki Lashipsu i zacięty, i Blue Lake nie stracił swój „kolor”, nawet w niepogodę.

Jeśli widzisz meduzy w wodzie – należy pokazać dziecku, powiedz mi, co meduza jest 90% wody, a więc są przejrzyste i wydają nieważkości. Dotknięcie meduzy jest niedozwolone może żądło! W żadnym przypadku nie osiągnięcia przez meduzy, nauczyć dziecko szacunku i miłości natura.

Zbierać muszle i kamyki. Następnie mogą być sortowane według koloru lub kształtu (okrągłe, nietypowe ostre, etc.). Możesz rozpocząć naukę konto, jeśli dziecko jest bardzo małe. Spacer po plaży lub zwiedzania lokalnych zabytków, spojrzeć na szczegóły dziecka: zobaczyć, jak drzewo, to więcej niż 250 lat, to lipa. Spójrz na jeziora, jest okrągła, jak płytki, a co kolor? Nie zapomnij zabrać z domu ołówki i szkicownik. W godzinach wieczornych, dziecko będzie szkic tego, co można zobaczyć w ciągu dnia. Tak więc, pod koniec wakacji, dziecko to nie tylko album ze zdjęciami i kreskówki sprawozdanie ze swojej podróży. Rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć. Domu, można okresowo dostać i zapytać: Czy pamiętasz, idziemy? Co to jest?

Jeśli pobyt w sanatorium, pensjonat, hotel, dziecko prawdopodobnie będzie grupa przyjaciół. Jest możliwa wymiana adresów, a następnie napisać litery (nawet jeśli elektroniczny).

Niesamowite przygody i odkrycia nie kończą się w tym samym czasie na wakacjach. Powrót do domu, można kupić książkę o Morza Czarnego i jego mieszkańców, a nawet miejscowości, aby uzyskać niezbędną literaturę na temat lokalnych atrakcji i piękna. I znajomość z niezwykłą gracją i krawędzią będzie kontynuowana. Mam nadzieję, że twoja rodzina wakacje będą długo pamiętać, nie tylko dla dziecka, ale – że niezbędne asystentów.