772 Shares 6019 views

Obóz „Zubrenok” na Białorusi: Opinie

Obóz „Zubrenok” jest jednym z działań najbardziej popularnych i znanych miejscach dziecięcych na terenie Białorusi. Aktywnym zajęciu, szkolenia, relaksacyjne, festiwale i koncerty – to jest to, co czeka na dzieci na terenie ośrodka.


Obóz „Zubrenok”: lokalizacja

Kompleks ten jest położony w jednej z najbardziej kolorowych części Białorusi – Bardzo blisko do jeziora Narocz. Należy zauważyć, że ośrodek miasto zajmuje sporą powierzchnię Parku Narodowego o nazwie „Narocz”. Odległość do miasta Mińska wynosi 160 km.

Krótki opis i historia obozu

W rzeczywistości, obóz dla dzieci „Zubrenok” – miejsce o bogatej historii. Pierwszy kurort otworzył swoje podwoje dla dzieci 17 sierpnia 1969. W tych dniach, wyjazd na kolonie dla dzieci była prawdziwa nagroda. Chociaż w tym czasie kompleks był dość mała (nie więcej niż 160 miejsc), to szybko stał się popularnym miejscem wypoczynku. W ciągu ostatnich czterdziestu lat, obóz nieustannie ewoluowała i rozszerzony. Dziś może to trwać aż 950 osób i powierzchnię 76 hektarów.

Należy zauważyć, że obóz „Zubrenok” składa się z dwóch jednostek: zestaw „gwiazda”, która zawiera obudowę, „Sun City”, „Star World” i „zielone pole” i „Azure”, który składa się z „Jezioro molo”, „Azure wyspa” i „dom Las”.

salon zabaw na terenie uzdrowiska

Natychmiast po przybyciu dzieci dzieli się na grupy ze względu na wiek i w specjalnym apartamentu. Sytuacja może być nieco różne pokoje w różnych budynkach. Niemniej jednak, warunki bytowe są przyzwoite. Aby rozpocząć, należy zauważyć, że w przedpokoju znajduje się garderoba z szafkami. Tutaj dzieci są pozostawione ubrania i buty zewnętrzną. Na ciele może się poruszać tylko w zastępstwie „domu”. Nawiasem mówiąc, nie elektryczne suszarki do butów.

Pokoje mogą być różnej przestronności: zajmować 2, 3, 4, 6 osób. Oczywiście, każde dziecko opiera się wygodne łóżko i stolik nocny do przechowywania rzeczy osobistych. Istnieją także kawa (lub pisemne) stoły, duże szafy.

W każdym przypadku umieszczony tzw pomieszczeń domowych. Istnieje chłodnice z wodą, jak również żelazka, deski do prasowania, lodówki i kuchenki mikrofalowe. Ponadto, znajduje się salon z sofami i telewizorem, ozdobione roślin ozdobnych, – tu dzieci mogą spędzić czas oglądając programy edukacyjne, filmy i bajki.

obwód zasilania dla podróżujących

Każdy kompleks ma własną jadalnię z dużą ilością miejsc do sadzenia wszystkich wczasowiczów. Obóz „Zubrenok” zapewnia dzieciom pełne pięć posiłków. Menu jest zróżnicowane i obejmuje zdrowe dania, świeże owoce i warzywa, produkty mleczne oraz, oczywiście, pyszne desery.

Opieka medyczna w obozie

Obóz dla dzieci „Zubrenok” posiada prywatny ośrodek terapii, która oferuje wiele procedur mających na celu wzmocnienie zdrowia dzieci. Aby rozpocząć, należy zauważyć, że ten budynek niezabudowanej klinice z niezbędnych zabiegów. Istnieje również jednostka-pacjent, przeznaczony dla 20 osób.

Obóz oferuje szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej, w tym masaży leczniczych, podwodnych prysznice, fizjoterapii sprzętowego (UHF, elektryczne, terapia magnetyczna, stymulacja elektryczna, naświetlanie USG), jak również aromaterapia, aeroionotherapy, terapeutycznej inhalacji. Ponadto wyposażony jest specjalny obóz siłownię z całego niezbędnego sprzętu, który jest przeznaczony do uprawiania fizykoterapii. Jest nawet gabinetem gdzie różne procedury do pielęgnacji jamy ustnej.

działalność związana ze sportem

Wynagrodzenie obóz uwagę przede wszystkim na rozwój fizyczny dzieci. Co więcej, dziecko może wybrać swój ulubiony dział sportowy. Na terenie ośrodka znajduje się wiele miejsc, gdzie można grać w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę. Ponadto, jest tam wszystko, czego potrzebujesz do gry w szachy i warcaby.

Latem dzieci regularnie spędzają czas nad jeziorem. Tu nie tylko można pływać i opalać się, ale również przejść żeglarstwo, narty wodne i katamaran. W obozie są nawet kilka własnych łodzi na wycieczki łodzią. Ponadto woda zabawa wyścigi przekaźnikowe są regularnie organizowane dla wczasowiczów.

Rozrywka w nie mniej zabawne zimie. Na zboczach forma tory dla sanek i nart. Istnieje również duże prywatne lodowisko do zawodów hokeja i jazdy na łyżwach.

Ponadto w obozie są dwie trampoliny, które są bardzo proszę dzieci. istnieje duża nadmuchiwane atrakcją dla młodszych wczasowiczów, zatytułowany „Clown”. Istnieje również tenis stołowy, sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu zestaw rzutki i badmintona, a także dobrze wyposażony interaktywny strzelnica.

Z drugiej strony, dla dzieci regularnie organizuje pieszych i rowerowych podróży.

rozrywką i edukacyjne

Krajowy Obóz „Zubrenok” oferuje dzieciom wiele różnorodnych rozrywek i możliwości do zdobywania nowej wiedzy. Na początek warto zauważyć, że istnieją różne regularny program treningowy. Na przykład, dla rozwoju przywództwa i twórczych cech dziecka, ustanowienie stosunków międzynarodowych (tu często przychodzą dzieci z innych krajów). Istnieją również specjalne obszary wsparcia dzieciom w trudnych sytuacjach życiowych (na przykład specjalne programy są prowadzone dla sierot, pensjonariusze domów dziecka, i tak dalej. D.).

Istnieje również duża szkoła, zdolne przyjąć 700 uczniów z 6 do 11 klasie. Z tutejszych facetów działają bardzo profesjonalnych i utalentowanych nauczycieli. Naturalnie, wszystkie pokoje w szkole są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i materiały. Dzieci w klasie jest zawsze ciekawe, ale nie ma pracy domowej.

Oczywiście, istnieją wszystkie warunki dla twórczego rozwoju dzieci. Goście mogą ewentualnie dołączyć dowolny kubek. Zajęcia odbywają się w Pałacu kreatywności dzieci. Istnieją warsztaty malarskie, papier-mache, origami. Istnieją również kluby do produkcji witraży, tkania, dziania słomy, tworząc miękkie zabawki, itd. D.

Należy również zauważyć, że obóz „Zubrenok” często staje się miejscem różnych międzynarodowych spotkań, konferencji naukowych, wystaw, konkursów, koncertów, spektakli, festiwali, i tak dalej. D. Dlatego dzieci są mało prawdopodobne, aby się nudzić, ponieważ każda minuta będą zajęte kakim- coś interesujące i użyteczne.

Obóz „Zubrenok” na Białorusi: Opinie turystów

Kompleks Ośrodek jest otwarty przez cały rok. A latem przyjmuje dzieci w wieku od 6 do 17 lat. A faceci 11-17 lat w ciągu roku szkolnego może być przeszkoleni tutaj. Tysiące dzieci udać się do obozu „Zubrenok”. Recenzje w większości przypadków są pozytywne. Oczywiście, przede wszystkim dzieciom powiedzieć przyjemną, przyjazną atmosferę. Również pochwalić kuchnię, bo jedzenie jest zawsze świeże, smaczne i urozmaicone. I, oczywiście, nie do opisania atmosfera ciepła i zabawy i przyjaznej postawy doradców, opiekunów i nauczycieli stworzyć idealne warunki na niezapomniane wakacje.